Scénář na Testovací trati - chybějící vozidlo

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
eMeSTéSák
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 19. čer 2014 16:39:46

Scénář na Testovací trati - chybějící vozidlo

Příspěvek od eMeSTéSák »

Zdravím,
nevíte někdo, kde sehnat toto vozidlo dle chybového hlášení na obrázku níže? Zkoušel jsem Google a nic. Jedná se o scénář na testovací trati od Romana, konkrétně ten náklad s Taurusem.
Obrázek
Předem děkuji za odpověď.
Vlastik

Re: Scénář na Testovací trati - chybějící vozidlo

Příspěvek od Vlastik »

eMeSTéSák píše:Zdravím,
nevíte někdo, kde sehnat toto vozidlo dle chybového hlášení na obrázku níže? Zkoušel jsem Google a nic. Jedná se o scénář na testovací trati od Romana, konkrétně ten náklad s Taurusem.
Obrázek
Předem děkuji za odpověď.
Musíš mít komerční addon, Munchen-Augsburg,to vozidlo co chybí je právě z toho addonu.
eMeSTéSák
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 19. čer 2014 16:39:46

Re: Scénář na Testovací trati - chybějící vozidlo

Příspěvek od eMeSTéSák »

Vlastiku díky a mám ještě 1 dotaz, abych nemusel kvůli každému mému "plku" tvořit new topic.
Dotaz: je možné, aby se při nastavení grafiky na Medium nezobrazovala nádražní budova v Roztokách a při High již ano? Zde na fóru jsem četl, že je to grafikou ten problém s tou budovou (moc jsem tomu nevěřil, ale je to tak: Medium = budova není, High = budova je)
Vlastik

Re: Scénář na Testovací trati - chybějící vozidlo

Příspěvek od Vlastik »

eMeSTéSák píše:Vlastiku díky a mám ještě 1 dotaz, abych nemusel kvůli každému mému "plku" tvořit new topic.
Dotaz: je možné, aby se při nastavení grafiky na Medium nezobrazovala nádražní budova v Roztokách a při High již ano? Zde na fóru jsem četl, že je to grafikou ten problém s tou budovou (moc jsem tomu nevěřil, ale je to tak: Medium = budova není, High = budova je)
Ano protože při nižším nastavení grafiky ,se sníží počet viditelných objektů,doporučuji pokud dáš medium,tak přepnout na nastavení na a posunout zobrazování všech objektů ve hře na maximum,potom budeš mít nastavení medium+viditelné všechny objekty.
Odpovědět