Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Tak Vlastík otestoval a dojel, takže to dávám zatím jako betu. Doporučuji jet bez HUDu a jet poctivě podle předpisů a rozkazů, aby to mělo tu správnou atmošku :D . Kdo dojede na poprvé do 75 minut má bod :lol: . Pokud by měl někdo připomínky, dotazy tak pište. Lepší alespoň negativ než vůbec!

http://uloz.to/xBcqfSMY/8daed78a-7e90-4 ... 667aec-rar

rozbalit do: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Content\Routes\68fd3722-bfd3-4b4e-b3cc-560034ec16d2\Scenarios

Jen lehce nastíním, že se jedná o jízdu s těžkým vlakem za mimořádných podmínek ;) .
Potřebujete VR 232 + balík českých repaintů, všechny možné vozy od pikku, romana, hekla, vlastíka.... v podstatě vše co je tu k sehnání jako volně dostupné.

Jediné co mezi mnou a testem od vlastíka nesedí jsou návěsti na návěstidlech autobloku, to ale na jízdu nemá vliv, neboť je to ošetřeno rozkazem i informacemi ve scénaři.

Podrobnější rozbor ke scénáři zatím nedám, ať se s tím páni strojvůdci hezky popasujete :mrgreen: .

Chtěl bych ještě poděkovat vlastíkovi, že si udělal čas na test a zpětnou vazbu.
Naposledy upravil(a) slowly dne čtv 15. kvě 2014 12:39:12, celkem upraveno 1 x.
Vlastik

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:Tak Vlastík otestoval a dojel, takže to dávám zatím jako betu. Doporučuji jet bez HUDu a jet poctivě podle předpisů a rozkazů, aby to mělo tu správnou atmošku :D . Kdo dojede na poprvé do 75 minut má bod :lol: . Pokud by měl někdo připomínky, dotazy tak pište. Lepší alespoň negativ než vůbec!

http://uloz.to/x5RE6Dtg/8daed78a-7e90-4 ... 667aec-rar

rozbalit do: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Content\Routes\68fd3722-bfd3-4b4e-b3cc-560034ec16d2\Scenarios

Jen lehce nastíním, že se jedná o jízdu s těžkým vlakem za mimořádných podmínek ;) .
Potřebujete VR 232 + balík českých repaintů, všechny možné vozy od pikku, romana, hekla, vlastíka.... v podstatě vše co je tu k sehnání jako volně dostupné.

Jediné co mezi mnou a testem od vlastíka nesedí jsou návěsti na návěstidlech autobloku, to ale na jízdu nemá vliv, neboť je to ošetřeno rozkazem i informacemi ve scénaři.

Podrobnější rozbor ke scénáři zatím nedám, ať se s tím páni strojvůdci hezky popasujete :mrgreen: .

Chtěl bych ještě poděkovat vlastíkovi, že si udělal čas na test a zpětnou vazbu.
Přidám pár screnů jak by to mělo vypadat asi v nejhorších místech:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Díky za nulovou zpětnou vazbu všem co si to stáhli, alespoň vím co opravit a na čem zapracovat :roll: .
Vlastik

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Vlastik »

Projel jsem poslední verzi Vn45002 (11.06.2014) a tady je pár shrnutí,předně doporučuji všem protože takhle by měl vypadat scénář pro TS 2014:
líbí se mi na začátku video ,dále popis pomalé jízdy jakožto i označení ,dále pohodová reálná jízda ,žádné drama ,zastavení ,předjetí ,jízda proti,označení místa zastavení pro reverz a pod.
jediné co se mi nelíbilo tak to že jsem potkal BR 101 která kazila realitu,a neoznámení že čekám až přejedou dva vlaky ve stanici,v té další už to info bylo,i tak hodnotím velice kladně.
A vyměnil bych tauruse ,pořád jezdím s adria :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Jo to video je parádní, to asi dalo nejvíc práce aby to tam tak pěkně sedlo. Jen v tý pomalý jízdě mi chybí na které traťové koleji :mrgreen: . Chtělo by to tu trať rozšířit, aby byl delší usek 160. Na druhou stranu za Vlkovem taky, ideálně alespoň 3x delší :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Roman »

slowly píše:Chtělo by to tu trať rozšířit, aby byl delší usek 160. Na druhou stranu za Vlkovem taky, ideálně alespoň 3x delší :mrgreen: .
Tak toho se nikdy nedočkáš :)
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od slowly »

No nudit se nebudu, než seženu vše co k tomu potřebuju :mrgreen: (liebheir, CD 371201p .....). To se dá nějak vypnout tyhle věci, nebo je musím mít?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od Roman »

slowly píše:No nudit se nebudu, než seženu vše co k tomu potřebuju :mrgreen: (liebheir, CD 371201p .....). To se dá nějak vypnout tyhle věci, nebo je musím mít?
Jo, to se omlouvám. Ten bagr je od SADa (Altenburg - Wildau - free a bastard je od Vlasty...)
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od slowly »

Divný, od Vlastíka mám vše a nikdy mi tohle nedělalo. No taky to ještě projedu :) .
Smazáno? Škoda, stalo předělat tu 371 :cry:
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od jiri56 »

Obrázek
Tohle se mi stane když dostanu povolení k posunu u Romanova posledního scénáře s Taurusem. Jedná se o aktivitu Rn 25029. Nerozsvítí se ani návěst posun dovolen a ani TAB proti stůj nejde.
A ona je traffic verze na bastarda 371? mám všechny balíky od Vlasty diesel i el. trakci a bastarda mi to v aktivitě vyhodí jakože ho nemam. Je někde nově ke stažení?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Roman »

Návěstidla bohužel nefungují korektně, posun už vůbec ne. Na odjezdovém návěstidle se ani z principu bílá rozsvítit nemůže, protože není do tratě linkovaná. Ta hláška znamená řízlou výměnu. Mě se po projetí brejlovců normálně rozsvítí návěst 40 a volno...
A ten bastard je na 100% od Vlasty. Ani nevím, kde bych k němu jinak přišel. Mám spoustu neveřejných modelů, ale Bastard mezi nimi není :mrgreen:
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od jiri56 »

Roman píše:Návěstidla bohužel nefungují korektně, posun už vůbec ne. Na odjezdovém návěstidle se ani z principu bílá rozsvítit nemůže, protože není do tratě linkovaná. Ta hláška znamená řízlou výměnu. Mě se po projetí brejlovců normálně rozsvítí návěst 40 a volno...
A ten bastard je na 100% od Vlasty. Ani nevím, kde bych k němu jinak přišel. Mám spoustu neveřejných modelů, ale Bastard mezi nimi není :mrgreen:
Takže to mám chápat tak, že aktivita někomu jde a někomu ne? Mě se po projetí brejlovců nerozsvítí nic.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Roman »

jiri56 píše:
Roman píše:Návěstidla bohužel nefungují korektně, posun už vůbec ne. Na odjezdovém návěstidle se ani z principu bílá rozsvítit nemůže, protože není do tratě linkovaná. Ta hláška znamená řízlou výměnu. Mě se po projetí brejlovců normálně rozsvítí návěst 40 a volno...
A ten bastard je na 100% od Vlasty. Ani nevím, kde bych k němu jinak přišel. Mám spoustu neveřejných modelů, ale Bastard mezi nimi není :mrgreen:
Takže to mám chápat tak, že aktivita někomu jde a někomu ne? Mě se po projetí brejlovců nerozsvítí nic.
Je to možný. Ale v tom případě nejsem schopný opravit to, co u mě funguje.
Batarda mám zde : "Assets\CZ_objects\CD_Addon\RailVehicles\Electric\CD371\201\Engine\CD_371201p.bin" , tedy ve Vlastíkově složce.

A takto probíhá posun u mě :

https://www.youtube.com/watch?v=nSYmyfT ... e=youtu.be
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Jenže třeba já tuhle mašinu v jeho balíku nemám. Nebylo víc verzí? Ta co je ke stažení na http://www.railworks.cz/ tam není.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Roman »

slowly píše:Jenže třeba já tuhle mašinu v jeho balíku nemám. Nebylo víc verzí? Ta co je ke stažení na http://www.railworks.cz/ tam není.
To my nevyřešíme. Do toho bude muset vnést světlo autor.....
Vlastik

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:
slowly píše:Jenže třeba já tuhle mašinu v jeho balíku nemám. Nebylo víc verzí? Ta co je ke stažení na http://www.railworks.cz/ tam není.
To my nevyřešíme. Do toho bude muset vnést světlo autor.....
Víkend jsem byl na horách ,tak jsem zde poprvé a věc se má asi tak :
Úplně první balík lokomotiv co byl k downloadu myslím na ještě Edisku ,tak ten obsahoval ještě ty 371+372+DB180 a DR verzi ,tak jako všechno byly použity skíny z msts ,domníval jsem se tenkrát že stačí když do readme uvedu autora skínů ,a bude to stačit ,(povolení jsem měl od všech ),mimo Pikku který skínoval tyto řady (ještě neměl svoje modely do msts to bylo později),jelikož jsem byl na to upozorněn mailem že neoprávněně jsem dal do oběhu nepovolený materiál ,balík jsem stáhl a dlouho nic nevyšlo ,trochu se mi snažil pomoci Zděněk I. když mi poskytl foto všech těchto řad ,bohužel k jejich realizaci na skín nedošlo protože mi odešel disk se spoustou fotek na skíny ,co jsem postahoval kde se dalo. V dalším balíku už uvedené modely nebyly ,takže někdo má a někdo ne ,v zásadě je potřeba umístit do scénářů ,jenom vozidla z posledního balíku ,jsou tam vypsány. Samozřejmně pokud by se situace změnila balík by se mohl rozšířit ,není v tom problém.
Já sám už je tedy na disku nemám ,protože to bylo ještě děláno pro RS rok 2009.
Jenom doplním že se jednalo o tyto řady: čd 371002,003,015,201/cd 372 006,010,013/db 180 001,012/dr 230 007.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od slowly »

Tak jsem to projel a pěkný to máte pane. Obojživelníci tomu dávaj pěknou atmošku, spousta vlaku, přesně tak jak to má o výluce být. Jediný kde se vždycky vyvstekám je v Loukách, kde cestující lezou na všechny peróny a já nevím, jestli nechtějí spáchat hromadnou sebevraždu :mrgreen: .
Když jsem přijížděl do Vlkova, tak jsem to od vjezdu nechal volnoběhem dojet, jenže kolega na pátý byl nějakej nakvašenej a rozjel se když jsem měl zadní vozy ještě na výhybkách. Rána a dva poslední vozy venku :mrgreen: . Asi už ho tam výpravčí držel moc dlouho a ruply mu nervy :lol: .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od Roman »

slowly píše:Tak jsem to projel a pěkný to máte pane. Obojživelníci tomu dávaj pěknou atmošku, spousta vlaku, přesně tak jak to má o výluce být. Jediný kde se vždycky vyvstekám je v Loukách, kde cestující lezou na všechny peróny a já nevím, jestli nechtějí spáchat hromadnou sebevraždu :mrgreen: .
Když jsem přijížděl do Vlkova, tak jsem to od vjezdu nechal volnoběhem dojet, jenže kolega na pátý byl nějakej nakvašenej a rozjel se když jsem měl zadní vozy ještě na výhybkách. Rána a dva poslední vozy venku :mrgreen: . Asi už ho tam výpravčí držel moc dlouho a ruply mu nervy :lol: .
Vlak jezdí výběhem :lol: . Na ten Vlkov ještě mrknu, ale je to divný, protože ten náklad má vyšší prioritu než hráč, měl by jet křížem na 2.TK (blokovat cestu hráči) a teprve potom by se mělo na vjezdu rozsvítit 40 a výstraha....
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Nechal jsem to volně doběhnout a né vyběhnout, tak u mě to byl volnoběh :lol:
Třeba jsem jel moc rychle :lol: , myslím že jsem tam vjížděl něco kolem 21:20. Tak mimořádka k ježdění taky patří, tak proč ne :D .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Roman »

slowly píše:Nechal jsem to volně doběhnout a né vyběhnout, tak u mě to byl volnoběh :lol:
Třeba jsem jel moc rychle :lol: , myslím že jsem tam vjížděl něco kolem 21:20. Tak mimořádka k ježdění taky patří, tak proč ne :D .
Hmmm. 21:20 je dost pozdě. Máš tam být 21:15 a to je s rezervou.. Já tam zastavil 21:13 a nějaký drobný....
Odpovědět