Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Hawk »

Rychlík 926 "Rozkoš"

Když přijíždim do Ronova a míjim náklad, tak když neprojedu dost rychle, tak se rozjede a nabourá do mě na výhybce. Když to stihnu, tak čekám na výjezdovém semaforu, projede pára, ale zelená stále ne a ne se cesta postavit.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Jurajs_89 »

Hawk píše:....

výjezdovém semaforu,..., zelená stále ne a ne se cesta postavit.
:shock: :o :roll:
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

No co je to civilista :lol:
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Hawk »

Ale tak pointu jste pochytili, ne? :D
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Hawk »

Vlastik píše:Projel jsem poslední verzi Vn45002 (11.06.2014) a tady je pár shrnutí,předně doporučuji všem protože takhle by měl vypadat scénář pro TS 2014:
líbí se mi na začátku video ,dále popis pomalé jízdy jakožto i označení ,dále pohodová reálná jízda ,žádné drama ,zastavení ,předjetí ,jízda proti,označení místa zastavení pro reverz a pod.
jediné co se mi nelíbilo tak to že jsem potkal BR 101 která kazila realitu,a neoznámení že čekám až přejedou dva vlaky ve stanici,v té další už to info bylo,i tak hodnotím velice kladně.
A vyměnil bych tauruse ,pořád jezdím s adria :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek
Můžu poptat, jedu tuto aktivitu s BR101 Black (s Red verzí mi hned na začátku ohlásí kolizi nějakého servicu). O jakém videu na začátku je řeč (úvodní intro)? Žádné tam nemám :-).

Díky
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od anry »

Zdravim, chci se jen zeptat. Jeste kdyz jsem jezdil Romanovu trat na warez verzi TS2014 Tak me Quick Drive s loko Taurus_1216235 CD fungoval. Ted co uz to mam oficialne koupeno tak v TS2015 to vzdy pri nacitaní spadne. Funguje to nekomu? dik
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od anry »

Myslíte že bych se tu mohl dočkat odpovědi?? Stáhl jsem si QD_Taurus_con.rwp ,dokonce me to i nabíbne soupravu a pak to spadne.
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Mraca121 »

Ano přesně tak jak říká Michal. Nejpve tedy je mít za potřebí tauruse od HRQ a skin Adria. Potom ti teprve půjde skin ČD.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od anry »

Mam koupene vsechny Taurusy vcetne Adria. Jinak bych se neptal. Ptám se na Quick Drive, ve volne jízde si ho muzu dát kam chci, to funguje. Jen me jde o hotovou seskladanou soupravu a danou cestu od do. Dokonce i v tom Quick Drive mam navoleneho toho Ceskeho taurusa i s obrazkem a mam na vyber snad i dve soupravy. Tak kdyz to nabízí tak proc to nejde.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od anry »

Ja jsem ale psal "Ted co uz to mam oficialne koupeno" , jinak bych se na takove veci neptal, kdybych to nemel vse oficialne. Vim jaky je tu nazor na warez. Ale jinak kdyby se me chtelo vytvaret nejake soupravy, tak bych se tu na nic neptal. Jen jsem se ptal na to, ze kdyz uz me to soupravu nabízí ,tak jestli to nekomu funguje.JAK JSEM PSAL.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od anry »

No jde me hlavne o to, jestli to nekomu funguje aniz by si vytvoril sam soupravu. Nic vic. Jestli ten soubor QD_Taurus_com.rwp nebyl funkcni jen na TS2014 a ted ne.
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od raduzz »

Mám ještě jeden scénář, můj vlastně první, který jsem dodělal a na kterém jsem se učil. Možná jsou tam nějaké nesmysly v řazení vlaků, ale myslím, že to jde hrát. Ovšem na 2 zastávkách nefunguje otevírání dveří, takže doporučuji hned vyrazit dál. Dávám to sem jen proto, že se tady dlouho nic neobjevilo a tato trať stojí za co nejčastější projetí :)

smazáno a aktualizováno níže
Naposledy upravil(a) raduzz dne ned 22. úno 2015 17:47:29, celkem upraveno 1 x.
matus727
Příspěvky: 93
Registrován: pát 12. pro 2014 20:29:43

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od matus727 »

Neviem prečo, ale keď som išiel na tom druhom OS tak pred Brod_zastavka som mal červenú... nepomáhalo ani TAB ani CTRL+TAB... a keď som sa rozhodol ísť dalej, tak návestidla boly tak ako mali byť
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od raduzz »

matus727 píše:Neviem prečo, ale keď som išiel na tom druhom OS tak pred Brod_zastavka som mal červenú... nepomáhalo ani TAB ani CTRL+TAB... a keď som sa rozhodol ísť dalej, tak návestidla boly tak ako mali byť
Dlouho jsem to nehrál, takže nevím co tam je. Ale něco se mi motá, že se nepostaví cesta. Musíš dát to Ctrl + Tab a pak už to bude OK. Možná to udělá ještě při přepřáhnutí ve Vlkově. Fakt nevím. Když tak to tady raději smáznu, ať to lidi nerozčiluje. Nechci vydávat polotovary ;)
matus727
Příspěvky: 93
Registrován: pát 12. pro 2014 20:29:43

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od matus727 »

Nikde inde sa mi to už potom nestalo... akurat som nestihal tie časy... brzdil som tesne pred stanicou a rozbiehal sa čo to dalo a aj tak som mal všade 1-2 min
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od anry »

Zdravím, nechcete nekdo neco udelat s tim scenarem rannisichta ? Docela dobrej scenar, nic jednotvarnyho, ale je to nejaky zmateny. Tak jsem to hnal abych dodrzel JŘ a při obratu a naslednemu napojeni soupravy i kdyz mam dost casu, protoze mam odjezd az 7.05hod me to uz 6.59hod píše FAILED a hlašku odjezd ze spozdením. Tak teda nevim co si o tom mam myslet.
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od raduzz »

OK, já ho dodělám. Upravím ty časy, projdu traffic apod. Opravdu jsem to dělal jako první scénář, který jsem dodělal. Zkoušel jsem si na něm výměnu vlaků, okolí (pracovníci, rypadlo) apod. Je to polotovar. Byl bych ale rád, kdyby jste mi i napsali postřehy co je tam špatně, abych to mohl rovnou změnit, upravit, vymazat, doplnit. Myslím, že i texty jsou tam nedodělané a zmatečné.
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od raduzz »

Prosím, můžete mi někdo poradit o co tady jde? Tahle chyba se vyhodila jednomu z vás.
Je to pozice na mapě, přímo konec kolejí, na kterých stojí poslední vagon vlaku "Šohaj". Může to být ten poslední vůz vlaku?

Zkusil jsem oddělat poslední 2 vagony a Janíčok si stáhnul vozy, které jsem použil. Ale stále mu to vyhazuje tu hlášku (viz obrázek). Můžete mě někdo nasměrovat na problém?
Přílohy
chyba.jpg
Naposledy upravil(a) raduzz dne ned 01. bře 2015 21:57:56, celkem upraveno 1 x.
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od raduzz »

Upravil jsem časy, ale zdá se mi, že je to nyní dost volné. Můžete to, prosím, někdo projet a pak mi napsat svůj dojem? Nejen časy, ale i případné chyby (mě dělá jen "problém" odjezd ze stanice Louky, kde je červená a musí se provést dvouklik Ctrl + Tab) nebo hlouposti v trafficu. Díky předem ;)

http://ulozto.cz/xWkSsqrQ/rannisichta-test-rwp

Jo a taky jsem zkusil opravit chybu v hlášení, která je v předchozím příspěvku. Prostě jsem na té poloze umazal vůz, tak snad to pomůže, protože jinak nevím ...
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od raduzz »

raduzz píše:Prosím, můžete mi někdo poradit o co tady jde? Tahle chyba se vyhodila jednomu z vás.
Je to pozice na mapě, přímo konec kolejí, na kterých stojí poslední vagon vlaku "Šohaj". Může to být ten poslední vůz vlaku?

?
Zkusil jsem oddělat poslední 2 vagony a Janíčok si stáhnul vozy, které jsem použil. Ale stále mu to vyhazuje tu hlášku (viz obrázek). Můžete mě někdo nasměrovat na problém?
Odpovědět