Scénář Bastard372 Os2024

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Bastard372
Příspěvky: 47
Registrován: sob 01. úno 2014 18:14:56

Re: Scénář Bastard372 Os2024

Příspěvek od Bastard372 »

Ja to prepínam :D si pozrite v editore ako to mám porobené. A s tým návestidlom to viem, vždy keď sa niečo na koľaji zmení tak skočí na stoj (myslím spriahanie a rozpriahanie súprav) ja si to potom zapínam cez F1 cez ten telefón a tak idem.
Martin
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénář Bastard372 Os2024

Příspěvek od Roman »

Bastard372 píše:Ja to prepínam :D si pozrite v editore ako to mám porobené. A s tým návestidlom to viem, vždy keď sa niečo na koľaji zmení tak skočí na stoj (myslím spriahanie a rozpriahanie súprav) ja si to potom zapínam cez F1 cez ten telefón a tak idem.
To máš pravdu. U této verze návěstidel se po odpojení části soupravy vždy změní návěstní znak na stůj . U defaultu jsem to nepozoroval.
erikmir
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2012 13:24:04

Re: Scénář Bastard372 Os2024

Příspěvek od erikmir »

Chlapi nespravíte jedno vlákno, kde budú čisto len scenáre ako to je aj na msts fóre ? Zatiaľ sa to ešte dá, ale výtvory postupne pribúdajú a bude problém nájsť niektoré staršie, čo by mohla byť trochu škoda.
Vlastik

Re: Scénář Bastard372 Os2024

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:
Bastard372 píše:Ja to prepínam :D si pozrite v editore ako to mám porobené. A s tým návestidlom to viem, vždy keď sa niečo na koľaji zmení tak skočí na stoj (myslím spriahanie a rozpriahanie súprav) ja si to potom zapínam cez F1 cez ten telefón a tak idem.
To máš pravdu. U této verze návěstidel se po odpojení části soupravy vždy změní návěstní znak na stůj . U defaultu jsem to nepozoroval.
No ale to není verzí návěstidel ,ale verzí hry ,protože co jsem koukal tak žádné návěstidla ani na německých,rakouských,anglických tratích se chovají korektně ,zřejmně museli něco v TS 2014 udělat ,ale nejsou lidi aby k tomu někdo zasedl a udělal pár zkušebních scriptů s pár návěstidly a posléze se to v případě úspechu doplnilo na ostatní.
Bastard372
Příspěvky: 47
Registrován: sob 01. úno 2014 18:14:56

Re: Scénář Bastard372 Os2024

Příspěvek od Bastard372 »

ešte to skúsim pozrieť ale nič nesľubujem, lebo ako som už písal išlo mi všetko tak ako má a potom ako som pridal zopár iných vlakov tak už to nechcelo ísť tak ako to išlo a ja netuším prečo. Ak by ste sa niekto pozreli a vedeli by ste kde je tá chyba tak by som bol veľmi vďačný :)
Martin
Odpovědět