Praha Hlavní nádraží

Kde najdu konkrétní modely nebo skiny do RW?
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Praha Hlavní nádraží

Příspěvek od Kal000px »

Ahoj,
stavím (nebo se o to alespoň pokouším :D ) trať 171 z Prahy do Berouna a chci se zeptat jestli někdo nemáte model Hlavního nádraží (budova + zastřešení kolejí) nebo alespoň nějaké podobné modely.. tak pokud byste mi mohli poslat odkaz na stažení nebo tak něco tak díky ;)
Jede jede mašinka..
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Praha Hlavní nádraží

Příspěvek od kiski »

Opýtaj sa Vlastíka, ten robil Prahu... ;)
Braňo
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha Hlavní nádraží

Příspěvek od Roman »

Halu hlavního nádraží jsem (cca 10 let zpět) kdysi pro msts dělal já. Zdroják nemám, ale to by nevadilo. Budovu a perony Honza Švec a od něj máme souhlas na export do RW.
Spíš je otázka, zda má cenu se tomu věnovat, protože takových dotazů z počátečního nadšení bylo hodně, ale nikdo nic kloudného potom nepředvedl. Dle mého má efekt se tím zabývat jen, pokud bude trať ve stadiu jako to mají Mube a Kamat. Dokonce jeden uživatel ode mne dostal Testovací trať, že bude pokračovat ve stavbě a zatím se nic neděje :roll: .
Asi tak, pokud to bude kolejově hotové, krajina osazena dostupnými (default + to co je k mání z cs objektů) objekty, pak bude i motivace pomoci ;) . Jinak je to zbytečné mrhání časem...
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Praha Hlavní nádraží

Příspěvek od Kal000px »

Ptal jsem se Vlastika a snad mi svojí trať pošle, takže chci nějak zkusit dodělat krajinu a tak, je to sice na dýl, ale když po odpoledních nemá člověk co dělat, proč ne :D jen doufám že mě to po pár zastávkách neopustí..
No, hala Hl. nádraží by se hodila
Jede jede mašinka..
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Praha Hlavní nádraží

Příspěvek od kiski »

Zobral si si fakt veľké sústo, mal si začať niečím menším... Nejakou krátkou lokálkou, cca. 15-20km, tam by si sa všetko naučil. Praha je kolos. Každopádne držím palce :D
Braňo
Zamčeno