Průmyslové objekty

Kde najdu konkrétní modely nebo skiny do RW?
Odpovědět
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Průmyslové objekty

Příspěvek od Blade77 »

Ahoj všichni,

Zeptám se na věc, za kterou mě asi ukamenujete, že si RW pletu s Trainz :lol: :lol: , ale nevíte, jestli exitstují nějaké univerzální průmyslové objekty, kde by se daly nakládat/vykládat jednotlivé suroviny? Proč se na to ptám - už v tutoriálu se nachází jakási průmyslová stavba s nakládkou/vykládkou kontejnerů, na Romanově TT se mi zase na vlečce, v Brodě sypalo do Fallsů uhlí... ;) Bylo by to super, kdyby něco takového existovalo. ;-)
Jirka/VonShark
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Průmyslové objekty

Příspěvek od michal3110 »

no zatial je Trainz v týchto veciach popredu. Existujú len kontajnery a uhlie. nič viac je to škoda no uvidíme čo z toho bude. Podla mňa takéto simulátory by to mohli mať štandardne v sebe a viac možností. Tiež by som rád vedel aké sú možnosti.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Průmyslové objekty

Příspěvek od Roman »

michal3110 píše:no zatial je Trainz v týchto veciach popredu. Existujú len kontajnery a uhlie. nič viac je to škoda no uvidíme čo z toho bude. Podla mňa takéto simulátory by to mohli mať štandardne v sebe a viac možností. Tiež by som rád vedel aké sú možnosti.
Já jsem si do úzkorozchodky udělal nakládku řepy. V podstatě lze nakládat cokoli. třeba i nějaké bedny ze skladišť, a to včetně animace. Hra to umožňuje.
Pokud ovšem něco takového chcete, nezbývá, než si to vytvořit . Na zakázku Vám to nikdo dělat nebude.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Průmyslové objekty

Příspěvek od horor4 »

Jdou nakládat plechy,dřevo kulatina,bedny vysokozdvižným vozíkem. Chcete li dodám odkaz pro stažení.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Průmyslové objekty

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
hledám tvůrce staničních cedulí, který by je, prosím, vyhotovil, cca 20 ks ve dvou vyhotoveních. Na budovu a tyči.
Díky za případné nabídky. Odměnu si určete.
Míla
Odpovědět