Návěstidla

Kde najdu konkrétní modely nebo skiny do RW?
Odpovědět
Vlastik

Návěstidla

Příspěvek od Vlastik »

Nevíte a nebo nemáte doma někdo nákres tohoto návěstidla i s rozměry?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Vlo ... stidlo.jpg

Kontakt kdyžtak přes SZ a nebo mail:
vlastinekmsts@seznam.cz

děkuji všem za případnou pomoc.
Vlastik

Re: Návěstidla

Příspěvek od Vlastik »

Neměl by někdo doma jakékoliv foto mechanických návěstidel,jde mi o detaily co jsou nahoře a pak jak vedou řetízky,v případě nabídky kontakt na mail nebo SZ.
Děkuji.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Návěstidla

Příspěvek od Josef72 »

Když vydržíš tak měsíc, chystám se do Prahy ( okolí ) něco nafotit, protože je budu taky potřebovat. Jinak mě ještě napadají jako předloha objekty mechanických návěstidel, co byly dělány pro Trainz. Dělalo je několik autorů, pakliže by si vlastnil starší verzi této hry, mohlo by to k něčemu být ( nebo taky ne ). Nějaké plánky mechanických návěstidel jsem taky našel na internetu, to ale asi máš.
Vlastik

Re: Návěstidla

Příspěvek od Vlastik »

Když vydržíš tak měsíc, chystám se do Prahy ( okolí ) něco nafotit, protože je budu taky potřebovat. Jinak mě ještě napadají jako předloha objekty mechanických návěstidel, co byly dělány pro Trainz. Dělalo je několik autorů, pakliže by si vlastnil starší verzi této hry, mohlo by to k něčemu být ( nebo taky ne ). Nějaké plánky mechanických návěstidel jsem taky našel na internetu, to ale asi máš.
Díky všem za snahu,už mě pár lidí poslali co jsem potřeboval takže už nic nepotřebuji,jinak jedno ramenné už mám skoro hotové,akorát bych potřeboval aby někdo do scriptu zanesl tu animaci na volno,jinak červená/zelená už svítí.Pokusím se ještě kontaktovat Dušana,samozřejmě tyto návěstidla budou bez přenosu VZ.
Vlastik

Re: Návěstidla

Příspěvek od Vlastik »

Stejně se v tom skriptu pak budu hrabat (část kódu pro VZ tam musí být, i když je to bez přenosu, aby mašina o tom návěstidle věděla), tak mi to rovnou pošli a zkusím i tu animaci...
Dobře beru na vědomí,počítám že hotové komplet bude v neděli.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Návěstidla

Příspěvek od Míla »

Hledám přenosnou návěst Stůj, čili plechovou tabuli na tyči. Existuje v nabídce? Namohu ji najít.
Díky za nápovědu.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Návěstidla

Příspěvek od Vlastik »

Nemate nekdo moznost nafotit vykolejku nejlepe elektromotorickym prestavnikem ,potom se stity navesti,a rucni .
Chtel bych protoze to slouzi jako posunove navestidlo to zapracovat do navestidel,model je hotov dle TNZ vzor TP AZD 543,elektromotoricky prestavnik EP 681.
Nemusi byt velke rozliseni a staci par foto vzdy primo ze vsech stran nebo z vrchu.
K tomu i sloupek s EZ zamek. :D
Jednalo by se o funkcni navestidlo animovane a funkcni jako modra/bila kompatibilni s navestidly verze 2.7x.
Dekuji vsem ,vice po SZ.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Návěstidla

Příspěvek od kiski »

Vlastik, na zvolenskej stanici som nafotil výkoľajku s elektromotorickým prestavníkom. Nemá žiadne návestné štíty, ani nič podobné, proste obyčajná elektromotorická výkoľajka. Fotil som to pre modelovanie do RW, malo by to byť zo všetkých strán ako treba. Tu je celkový pohľad na ukážku:

https://postimg.org/image/5ngaiy7ud/

Ak chceš fotky, daj vedieť, kvalita aj veľkosť je obstojná. Štíty si budeš musieť ale zohnať sám, vo Zvolene sa nachádzajú len takéto typy, ako som nafotil ja.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Návěstidla

Příspěvek od Vlastik »

kiski píše:Vlastik, na zvolenskej stanici som nafotil výkoľajku s elektromotorickým prestavníkom. Nemá žiadne návestné štíty, ani nič podobné, proste obyčajná elektromotorická výkoľajka. Fotil som to pre modelovanie do RW, malo by to byť zo všetkých strán ako treba. Tu je celkový pohľad na ukážku:

https://postimg.org/image/5ngaiy7ud/

Ak chceš fotky, daj vedieť, kvalita aj veľkosť je obstojná. Štíty si budeš musieť ale zohnať sám, vo Zvolene sa nachádzajú len takéto typy, ako som nafotil ja.
@ Kiski,urcite posli,nemusi byt velke rozliseni staci standart.
Dekuji vsem,co mi poslali foto ,seslo se mi rucni,elektromotoricka,a predvalecna doba. :D Je jasne ze nebude mozne vyhovet vsem protoze co foto to nejaka odchylka,ale zaklad je stejny,nicmene jak to resit a umisti na romanovy koleje zatim nevim,ale je to v radu rozpracovanosti:
Obrázek Obrázek
Odpovědět