dotaz

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
efko3
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 11. zář 2014 14:03:01

dotaz

Příspěvek od efko3 »

Zdravím všechny, jsem tu nováček ( zatím jsem jezdil pouze MSTS ). Chtěl jsem si také vyzkoušet stavbu tratě, po dlouhém pokus-omyl se mi podařilo vytvořit profil pomocí DEM dat a osázet Markery do tratě. Mám staženo kolejivo z "railworks.cz" + mnoho dalšího ( už jsem si i projel zkušební trať ) takže s instalacínemám problém. Jenom jsem si u všech stažených souborů ponechal pouze ty " .rwp " a smazal zbytek takže bych chtěl požádat, jestli někdo nemá manuál ke kolejím z railworks.cz - už 3 dny mi internet hlásí "nelze nalézt vzdálený server" a nezaslal mi ho na email: efko3@seznam.cz DĚKUJI
Vlastik

Re: dotaz

Příspěvek od Vlastik »

efko3 píše:Zdravím všechny, jsem tu nováček ( zatím jsem jezdil pouze MSTS ). Chtěl jsem si také vyzkoušet stavbu tratě, po dlouhém pokus-omyl se mi podařilo vytvořit profil pomocí DEM dat a osázet Markery do tratě. Mám staženo kolejivo z "railworks.cz" + mnoho dalšího ( už jsem si i projel zkušební trať ) takže s instalacínemám problém. Jenom jsem si u všech stažených souborů ponechal pouze ty " .rwp " a smazal zbytek takže bych chtěl požádat, jestli někdo nemá manuál ke kolejím z railworks.cz - už 3 dny mi internet hlásí "nelze nalézt vzdálený server" a nezaslal mi ho na email: efko3@seznam.cz DĚKUJI
Ahoj,pokud se jednalo o moje objekty tak mi pošli v SZ mail a já ti to pošlu.
Odpovědět