Stavba oblouku

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
eMeSTéSák
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 19. čer 2014 16:39:46

Stavba oblouku

Příspěvek od eMeSTéSák »

Zdravím,
stáhl jsem si trať, která je "tak trošku nedodělaná" a rozhodl jsem se, že si ji trochu upravím. Našel jsem si místo, kde chci upravovat ale mám problém. Jedná se o spojení 2 kusů koleje v jednu a to celé je v dost malém oblouku (respektive v oblouku pro tramvajovou dopravu, jedná se totiž o tramvajovou trať). Můj dotaz je tedy: jak tyto koleje spojit, aby byla trať průjezdná?
Předem díky za odpověď.
Vlastik

Re: Stavba oblouku

Příspěvek od Vlastik »

eMeSTéSák píše:Zdravím,
stáhl jsem si trať, která je "tak trošku nedodělaná" a rozhodl jsem se, že si ji trochu upravím. Našel jsem si místo, kde chci upravovat ale mám problém. Jedná se o spojení 2 kusů koleje v jednu a to celé je v dost malém oblouku (respektive v oblouku pro tramvajovou dopravu, jedná se totiž o tramvajovou trať). Můj dotaz je tedy: jak tyto koleje spojit, aby byla trať průjezdná?
Předem díky za odpověď.
No záleží jaký používáš pravidlo,vyber takové které umožnuje prudší oblouk,a zapni přichycení objektu.
Dodo
Příspěvky: 18
Registrován: úte 13. říj 2015 18:26:39
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavba oblouku

Příspěvek od Dodo »

Zdar páni nechcem zakladať nové vlákno tak to vložím sem lebo nemôžem sa tu nikde k tomu dopatrať. Chcem sa opýtať ako zmením sklon naklapania v oblúku? Viď screen, pretože zdá sa mi to kus moc klopené. Či je to nejak definované vlastnostami koľají? Ďakujem za každú radu.
1.
Obrázek

2.
Obrázek
Dodo
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Stavba oblouku

Příspěvek od Kal000px »

Pokud se nepletu tak to záleží na definici pravidla a poloměru oblouku, tudíž se samotnou mírou naklopení nic neuděláš :roll:
Jede jede mašinka..
Odpovědět