Google Maps API

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Maps API

Příspěvek od sasule »

Ahoj všem,

mám takový problém - místo google podkladů se mi zobrazuje pouze částečně- průhledná dlaždice (když dám slider nasycenosti doprava, je to celé černé), pouze s bílým nápisem (C) 2016 google (čili něco se z google tahá, klasická modrá kolečka načítání mizí)...

Zkoušel jsem různé kombinace zoomu a typu mapy, ale bez úspěchu. Testováno na 2 počítačích.

Nastavení by mělo být OK, ovladače grafiky taky, navíc se stejným nastavením mi vše chodilo ještě cca minulý týden.

Nemá někdo stejný problém, či nápad k řešení?

Díky.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Google Maps API

Příspěvek od Kal000px »

Občas mi tohle dělal až moc velkej zoom, tak zkus treba ten posunout uplne doleva nebo mě ještě napadá, vygeneruj si nový klíč ;)
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Maps API

Příspěvek od sasule »

Díky za nápady :-)

Sice jsem žádný nevyužil, ale už to zase jede (tipuji na nějakou anomálii u google), a to je hlavní.

Napříště už budu chytřejší.
kirby5315
Příspěvky: 21
Registrován: stř 03. úno 2016 16:55:04

SK 130 Bratislava-Nové Zámky

Příspěvek od kirby5315 »

Dobrý den. chcel by som postavit reálnu trať ŽSR 130. Ale mám malý problém. Chcel by som to robiť cez GOOGLE MAPS OVERLAY no neviem presne nastavenia na co največšiu reálnost ako zoom level. Nevedel by mi niekdo poradit.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Google Maps API

Příspěvek od Kal000px »

Jak to myslis? Zoom level je priblizeni mapy v editoru, můžeš mít jaký chces, podle toho se volí detaily z GE ;) jen při extra vysoke úrovni zoomu muzou nekde chybět data
Jede jede mašinka..
kirby5315
Příspěvky: 21
Registrován: stř 03. úno 2016 16:55:04

Re: Google Maps API

Příspěvek od kirby5315 »

Kal000px píše:Jak to myslis? Zoom level je priblizeni mapy v editoru, můžeš mít jaký chces, podle toho se volí detaily z GE ;) jen při extra vysoke úrovni zoomu muzou nekde chybět data
Nechápu tak co je lepši večšie zoom alebo menši.


E D I T : Snažte se prosím používat diakritiku, alespoň ten otazník na konci, pakliže se na něco ptáte. Jak mám schválit nebo zamítnout příspěvek, pakliže příspěvek sám nedává moc smysl. Byl tento příspěvek zamýšlen jako dotaz ? /Josef72
EDIT 2: ano bol zamíšlaný ako dotaz.
Odpovědět