loft objekty a objekty

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

loft objekty a objekty

Příspěvek od popocatepetel »

Ahojte. Je tu prosím vás niekto, kto sa venuje OMSI, OMSI 2 a TS 2015/2016 zároveň? Prípadne pozná editor oboch? Pretože v editore v OMSI 2 je možné zo "spline"(obdoba loft objektov v TS), ktoré použijem v editore nejakým postupom(už si ho nepamätám) cez 3ds Max a ešte nejaký program spraviť objekty. Čiže by bolo možné jednoduchšie vymodelovať napríklad nástupištia presne na mieru. V OMSI som si v editore napríklad natiahol obrubníky na križovatke, akýmsi spôsobom som to dostal do 3ds Max, potom to upravil a vyexportoval ako model. Ide mi o to, že by som si v TS editore napríklad podľa koľaje v stanici natiahol loft-nástupište, to by som previedol do 3ds Maxu a vyexportoval ako model, tým by mi ten loft-objekt poslúžil vlastne len ako obrys môjho požadovaného modelu(keďže stanica, napr. Bratislava hl. st. nevyzerá dobre, ak robím nástupištia z loftov). Viem, že sa dá nástupište spraviť podľa podkladov priamo v 3ds Maxe, ale v prípade miernej odchýlky koľaje v editore TS už mi nebude pekne priliehať hrana nástupišťa ku koľaji.Za odpoveď vopred pekne ďakujem.
s pozdravom popocatepetel
Odpovědět