Sklonovníky

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Sklonovníky

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
v tati mám mnoho sklonovníků, všechny jsou však stále bílé, t.j. bez čísel. Vyberu sklonovník, usadím vedle koleje, kliknu a link vložím do koleje .Sklonovník je na místě. Otevřu jej, vlevo napíši jek velký je sklon, vpravo délku sklonu. ( např. na 100m mám sklony 2,4,3,2%, takže napíšu 3) Poté dám F2, uložím a kliknu na šipku vpravo dole. Sklonovník zůstává bílý. I ve scénáři, když jedu s vlakem, zůstávají bílé. Nebo má na něm číslici, která nesouhlasí se sklonovníkem. Viz obrázky.
Můžete, prosím, poradit, co dělám blbě?
Děkuji za názory.
Přílohy
2016-01-06_00006.jpg
2016-01-06_00005.jpg
2016-01-06_00004.jpg
2016-01-06_00003.jpg
2016-01-06_00002.jpg
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Sklonovníky

Příspěvek od Kal000px »

Co vím, tak neumí všechny kombinace čísel, třeba 1 promile a 1000 metrů, nebo něco takovýho, je to v manuálu :D
Po napsání ID se to objeví až po uložení a znovu načtení tratě ;)
Jede jede mašinka..
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Sklonovníky

Příspěvek od Míla »

Manuálů je kolem TS hodně, můžeš mě, prosím, nasměrovat?
Díky.
Vlastik

Re: Sklonovníky

Příspěvek od Vlastik »

Míla píše:Manuálů je kolem TS hodně, můžeš mě, prosím, nasměrovat?
Díky.
Nejjednoduší by bylo si přečíst manuál co je u toho souboru.
to je taková vždy základní cesta než hromada zbytečností.
Myslím že to tam Roman popsal srozumitelně.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklonovníky

Příspěvek od Roman »

Míla píše:Manuálů je kolem TS hodně, můžeš mě, prosím, nasměrovat?
Díky.
To je jak u blbejch. Proč to tam člověk dává. Zbytečně s tím ztrácíme čas, když to stejně nikdo nečte :twisted:
Je mi jasný, že moje vyjadřovací schopnosti jsou bídný a každý to nemusí pochopil, ale zrovna u těch skloníků jsem to popsal myslím srozumitelně. Občas taky neškodí hledat a bádat trochu sám. zdá se, že se tady ptáš úplně na vše. Na youtube je hromada videí a návodů, kde se dá ledacos pochytit. Nás to taky nikdo neučil a nevysvětloval nám to. A nejsme vesměs žádní mladíci. Kolikrát spíš naopak.
Existuje několik vyhledavačů (google, Bing....) na internetu které po zadaní vhodné kombinace slov (zvládají to dnes i malé děti) najdou to, co člověk hledá.
Odpovědět