Pomoc s tratí

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
MirekkCZ19.
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. črc 2016 14:19:51

Pomoc s tratí

Příspěvek od MirekkCZ19. »

Ahoj, chtěl bych požádat o pomoc s tratí která by znázorňovala Břeclav-Brno-Blansko tedy tráť 250 a 260 ( brně by byla krátka odbočka na trať 240 ale ta by vedla jen do Střelic) Pomoct bych potřeboval s trolejovým vedením (vysvětlit jak to funguje) a pomoct mi můžete i tak že mi seženete fotografie, informace o trati ,pomoct s návestidli a nebo ti co by chtěli pomoct hodně mi mohou pomoct s modelovámím trati (to by bylo tak že například jeden den bych modeloval já a další den bych mapu poslal dálšímu tak dokola, samozřejmně by ten čas mohl být delší) Pokud se trať´povede tak ji zveřejním a všechny co by alespoň trochu pomohly by byli spolucpracovníci a za velkou pomoc jako třeba pomoc s modelováním by byli spoluautoři. doufám že někdo z vás mi pomůže ;) tak zatím


PS: fórum budu kotrolovat každy den mezi 18-21 hodinou večerní (případnou neaktivutu dopředu oznámím)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Pomoc s tratí

Příspěvek od kiski »

Už prvý príspevok bol zábavný, ale druhý pobavil minimálne rovnako :mrgreen: :mrgreen:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Pomoc s tratí

Příspěvek od KaMat »

Klidně pomůžu ale účtuji si 50kč za 1km.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Pomoc s tratí

Příspěvek od Kal000px »

KaMat: tak to jdu stavět nějakou dlouhou rychlodráhu :mrgreen: :mrgreen:
Jede jede mašinka..
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Pomoc s tratí

Příspěvek od KaMat »

:lol:
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: Pomoc s tratí

Příspěvek od Filip27-Railways »

Udělej rovnou rychlodráhu okolo celé planety :D :D :D
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Pomoc s tratí

Příspěvek od Hans »

Ahoj, chtěl bych pomoct s hromadnou výměnou kolejí. Mám základy editoru, ale potřeboval bych poradit, jak se mění včechny koleje na jednou.
efko3
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 11. zář 2014 14:03:01

Re: Pomoc s tratí

Příspěvek od efko3 »

Zdravím, potřeboval bych poradit od zkušenějších. Stavím si trať ( asi jen pro sebe, krajinu vůbec nemám a je tam použito hromadu dílů z celého netu ). Dostal jsem se do bodu kdy mi najednou při přepnutí v editoru na 2D map nebo i na editace scénáře hra spadne. Zkoušel jsem i umazat poslední položené úseky, ale nepomohlo to. Neměl někdo podobný problém a neví jak to zprovoznit ? Záloha kde vše šlapalo po překopírování do hry také padá ( rozlišení jsem zkoušel stáhnout na minimum a zobrazení detailů také ). Díky
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Pomoc s tratí

Příspěvek od KaMat »

efko3 píše:Zdravím, potřeboval bych poradit od zkušenějších. Stavím si trať ( asi jen pro sebe, krajinu vůbec nemám a je tam použito hromadu dílů z celého netu ). Dostal jsem se do bodu kdy mi najednou při přepnutí v editoru na 2D map nebo i na editace scénáře hra spadne. Zkoušel jsem i umazat poslední položené úseky, ale nepomohlo to. Neměl někdo podobný problém a neví jak to zprovoznit ? Záloha kde vše šlapalo po překopírování do hry také padá ( rozlišení jsem zkoušel stáhnout na minimum a zobrazení detailů také ). Díky
Problém bude někde v databázi kolejí. Umazávej a testuj. Nic jiného neporadím.
Odpovědět