Zobrazování objektů v editoru

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
jh1992
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. kvě 2018 23:04:41

Zobrazování objektů v editoru

Příspěvek od jh1992 »

Minulý víkend vyšla nádherná trať 020 s mnoha novými objekty. Co se týká elektrifikace, nemá žádnou konkurenci a právě proto se na Vás zde obracím s prosbou o radu. Zobrazují se Vám v editoru tratí tyto nové ,,troleje"? Nejde mi o to, že bych je v mapě neviděl, ale nevidím je v seznamu objektů a pokud bych je chtěl použít v jiné mapě, nešlo by to.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Zobrazování objektů v editoru

Příspěvek od KaMat »

Ty jsi nečetl readme autora tratě ? Hmmm ? Přečti si to znova 2x
jh1992
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. kvě 2018 23:04:41

Re: Zobrazování objektů v editoru

Příspěvek od jh1992 »

Ano, četl, patrně myslíš část, kterou sem doslova kopíruju: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SI NEPŘEJI, ABY V JINÝCH ZVEŘEJNĚNÝCH PROJEKTECH BYL POVOLEN V EDITORU FILTR OBJEKTŮ CS_addon/Trat020 !!!!!!!!!!!

V předešlém příspěvku jsem zapoměl zmínit, že chci trať, kam dosadím ,,troleje" z trati 020, pouze pro osobní použití, bez jakéhokoliv zveřejňování. Samozřejmě bych kontaktoval autora tratě a požádal ho o povolení, pokud bych chtěl trat zveřejnit. Omlouvám se, že jsem to do svého příspěvku nedopsal, tady je chyba na mé straně.

Pokud si myslel tuto část readme, mohl bys mi prosím odpovědět na můj předchozí příspěvek, jak je to se zobrazením těchto ,,trolejí" z trati 020 v seznamu objektů v editoru trati.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Zobrazování objektů v editoru

Příspěvek od KaMat »

jh1992 píše: sob 05. kvě 2018 11:34:48 Ano, četl, patrně myslíš část, kterou sem doslova kopíruju: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SI NEPŘEJI, ABY V JINÝCH ZVEŘEJNĚNÝCH PROJEKTECH BYL POVOLEN V EDITORU FILTR OBJEKTŮ CS_addon/Trat020 !!!!!!!!!!!

V předešlém příspěvku jsem zapoměl zmínit, že chci trať, kam dosadím ,,troleje" z trati 020, pouze pro osobní použití, bez jakéhokoliv zveřejňování. Samozřejmě bych kontaktoval autora tratě a požádal ho o povolení, pokud bych chtěl trat zveřejnit. Omlouvám se, že jsem to do svého příspěvku nedopsal, tady je chyba na mé straně.

Pokud si myslel tuto část readme, mohl bys mi prosím odpovědět na můj předchozí příspěvek, jak je to se zobrazením těchto ,,trolejí" z trati 020 v seznamu objektů v editoru trati.
Je docela možné, že to u začínajících uživatelů nejde. Pokud tomu autor tratě zamezil kvůli větě, kterou jsi zkopíroval, určitě nebudu radit, jak toto opatření obejít.
jh1992
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. kvě 2018 23:04:41

Re: Zobrazování objektů v editoru

Příspěvek od jh1992 »

Je mi to jasné, že bych toho chtěl až moc, spíše mi šlo o to, zda se ostatním hráčům, kteří si tuto trať stáhli, tyto troleje také nezobrazují v seznamu objektů v editoru, nebo zda je chyba jen u mě někde ve hře. Přiznám se ale, že jen malé nakopnutí, jak toto obejít, by se hodilo, pokud bych vše měl jen pro osobní účely, případně se souhlasem autora objektů ke zveřejnění. Na tohle forum jsem se obrátil hlavně proto, že je si tento příspěvek může přečíst více z nás a nemusím tak otravovat autora těch zmiňovaných trolejí.
Odpovědět