Úprava přejezdu v2.1 pro více kolejí

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Úprava přejezdu v2.1 pro více kolejí

Příspěvek od drew »

Ahoj Vlasto, mám dotaz, zda lze ještě upravovat přejezdy verze 2.1 pro 3 a více kolejí. V návodu již není zmínka a parametr <NumberOfTrackLinks> v blueprintu není použit.

Děkuji za odpověď.

drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Vlastik

Re: Úprava přejezdu v2.1 pro více kolejí

Příspěvek od Vlastik »

Ahoj,
poslední verze přejezdů už plně podporuje silniční provoz a tak je potřeba se tím také řídit,jinak po novému si uživatel navolí linek tolik kolik má kolejí pro uvedený přejezd,akorát si vybere délku ramene a počet kolejí(1.nebo více).
Když ještě nebyly funkční přejezdy tak se to řešilo pomocí scriptů pro návěstidla,ale ta doba je už dávno prič,ale už nevím od které verze.
Koukni na můj kanál na youtube kde je instalace a video z funkčnosti přejezdů.
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: Úprava přejezdu v2.1 pro více kolejí

Příspěvek od drew »

Vlastik píše:Ahoj,
....,jinak po novému si uživatel navolí linek tolik kolik má kolejí pro uvedený přejezd,akorát si vybere délku ramene a počet kolejí(1.nebo více).....
Koukni na můj kanál na youtube kde je instalace a video z funkčnosti přejezdů.
Aha, tak už jsem to pochopil i já :geek: , linky z vybraného 2kolejného přejezdu se pokládají na koleje dokud potřebuješ = libovolný počet kolejí :!: :idea: Až potom položíš linky na silnici...
díky
drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava přejezdu v2.1 pro více kolejí

Příspěvek od Roman »

No, mně se nikdy nepovedlo, aby u více kolejných přejezdů od Vlastíka bylo funkční řízení silničního provozu. U jedno a dvoukolejného přejezdu to funguje perfektně, ale ve stanici mi auta jezdí skrz spuštěné závory :cry: . Nevím co dělám špatně , ale při umístění linků postupuju stejně jako u dvoukolejného přejezdu.
Odpovědět