Úzkorozchodka - hlášení chyb

Připravované nebo vydané tratě do RS
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Roman »

Zde, prosím, hlaste konkrétní chyby a nedostatky trati a úzkorozchodných vozidel nejlépe doložených screenem nebo krátkým videm. Nepište zde dotazy ohledně nefunkčnosti při nesprávné instalaci !!! Jen konkrétní nedostatky na vozidlech a trati tak, aby mohly být zpracovány v případném update .
matus727
Příspěvky: 93
Registrován: pát 12. pro 2014 20:29:43

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od matus727 »

Chyba mi tam stanica Kunžak... kde ju možem stiahnúť nech nemusím sťahovať všetko?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Roman »

To je Josefova budova. Odkaz na stránky jsem dával. Ale opravdu není asi v lidských silách zjistit, co konkrétně který balík obsahuju :). Dokud to budeme dělat stávajícím způsobem, asi se u některých uživatelů chybějících objektů nezbavíme . Nové objekty jsem dal do assets packu a ty už veřejné musíte bohužel postahovat :( .
zbynda
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. led 2015 1:21:03

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od zbynda »

Jeden hloupý dotaz. Scénář v zimě mi šlape tak jak má ale ostatní scénáře mi nejedou. Vyhodí mi to hlášku " failed to save dump file ..." Nevíte co s tím ? Díky :)
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od slowly »

Quick drive mi vyhazuje error.
rausfahrer
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11. led 2015 14:30:05

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od rausfahrer »

Sorry Folks, please let me write this in english…
Wonderful work, superb route, locos and wagons! Many thanks for that! Where I can do a donation?

A few small problems:
The scenario Os 28 009 lost the Falls_6688 and the Daa-k wagons from Pikku
Missing textures, see at the pictures:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
XiZy132
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. pro 2014 16:45:00
Bydliště: Praha

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od XiZy132 »

Ještě to napíši sem, třeba si toho všimne víc lidí :)
XiZy132 píše:Zdravím, potřeboval bych poradit s problémy, hned při prvním spuštění jsem si všiml, že mi nechodí po stanicích cestující viz. klik (European Assets Pack nainstalovaný mám) a při vjezdu do stanice Kunžak, mám hned první výhybku přehozenou na kolej, kde stojí Balm, pokud chci výhybku přehodit, nejde to ani ručně (G a Shift+G) a ani manuálně.
Neví někdo čím by to mohlo být?
XiZy132
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. pro 2014 16:45:00
Bydliště: Praha

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od XiZy132 »

Zkoušel jsem oboje jak scénář, tak i volnou jízdu, ale po lidech ani stopa. :(
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Roman »

XiZy132 píše:Ještě to napíši sem, třeba si toho všimne víc lidí :)
XiZy132 píše:Zdravím, potřeboval bych poradit s problémy, hned při prvním spuštění jsem si všiml, že mi nechodí po stanicích cestující viz. klik (European Assets Pack nainstalovaný mám) a při vjezdu do stanice Kunžak, mám hned první výhybku přehozenou na kolej, kde stojí Balm, pokud chci výhybku přehodit, nejde to ani ručně (G a Shift+G) a ani manuálně.
Neví někdo čím by to mohlo být?

Cestující netuším a výhybky jdou ručně jen ve volné jízdě. A abych pravdu řekl, netuším, zda jsou ovládat klávesnicí..... Nikdy jsem to snad nepoužil.
XiZy132
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. pro 2014 16:45:00
Bydliště: Praha

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od XiZy132 »

Mně právě nejdou ani ve volné jízdě ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Roman »

Nepleteš QD a volnou jízdu? Ve volné jízdě na 2D mapě a myší v trati přehazovat jdou. Klávesy ne, protože máme vlastní mapování kláves a tak nějak se to neřešilo :roll: . Nikdo, kdo měl vozidla na testy to nepřipomínkoval :D .
XiZy132
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. pro 2014 16:45:00
Bydliště: Praha

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od XiZy132 »

Aha, to bude asi tím, já celou dobu spouštím Quick Drive :mrgreen: za to teda díky, s těmi cestujícími nevíš?
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od 750225lentilka »

Jsem slepej, nebo před Senotínem od Hradce chybí "Vlak se blíží k zastávce"?
rausfahrer
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11. led 2015 14:30:05

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od rausfahrer »

Dobrý den a děkuji, Roman!

It's right, we need the full installation of the Testovaci Route.
I found the missing lamps from Hekl (lampy H, K, Teplice), now i search the following missing files (see at the picture)


Obrázek


Many thanks for help!
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Roman »

Tak abych to shrnul. Zatím chybí sem tam nějaká značka, je třeba prověřit QD scénář (jak jsem pochopil, tak RW při jeho generování někdy postaví cestu na obsazenou kolej) a v logu je mechanické návěstidlo které nevím, jak se tam dostalo :) . Pak je tam jedna zapomenutá textura kterou nikdo nehlásil ale na každém Vašem videu to bije do očí :D . Jinak zásadního, co má vliv na funkci, snad zatím není třeba opravovat .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Roman »

Michal píše:
rausfahrer píše:Dobrý den a děkuji, Roman!

It's right, we need the full installation of the Testovaci Route.
I found the missing lamps from Hekl (lampy H, K, Teplice), now i search the following missing files (see at the picture)

Many thanks for help!
http://rw.simtrains.eu/Josef72/Josef72/
Už jsem jim to vyhodil i na RailSim.de. Tohle umístění mi vůbec nenapadlo..... Momentálně mi log vypisuje už jen dva Ribbony a Josefovo fyzické světlo u skladu. Jinak ho mám čistej. Ribbony nevím kde hladat.....
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Roman »

Stejně na ty objekty dojedem :D . To je co trať, to ohromný problémy. A ještě to je po každý někde jinde ke stažení :mrgreen:

Jinak hlásím i já jednu chybu :oops: . Právě jsme s Pikkem zjistili, že do conssistů se vloudili omylem nefunkční s TU47.019 . Ta nikdy veřejná nebude, tak soupravy nepoužívejte.

Děkuji za pochopení 8-)

Zatím jsem opravil vaše připomínky pak dám opravu ke stažení..... Zatím na uložto, aby jsme to na webu pořád neměnili, když se vyskytne něco dalšího....
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Roman »

Michal píše:
Roman píše:Stejně na ty objekty dojedem :D . To je co trať, to ohromný problémy. A ještě to je po každý někde jinde ke stažení :mrgreen:
Jo, na ty neustále měněné downloady jsem tu nadával už několikrát. Když přijde někdo nový, stáhne si starší trať se starým readme a neexistujícími linky na stažení objektů, to bude jen lavina dotazů. V tomhle byl systém MSTS lepší. Objekty v adresáři trati a hotovo. Sice byly duplicity, ale vše chodilo.
No, oni i DTG přešli na ten systém. Tady by to bylo o domluvě . Autor musí přesunout svoje objekty pod smluvený Provider/Product. Už to bp editor umožňuje..... Pak by byl klid.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka - hlášení chyb

Příspěvek od Hekl338 »

Ono by uplne stacilo, keby ma kazdy autor vsetky svoje objekty vyjma vozoveho parku v jednom baliku a bolo by po probleme. A hlavne na stalom ulozisku. Pribalovanie k trati nie je problem do tej doby, nez to spravi niekto iny, nez autor sam :mrgreen:
Odpovědět