Trať 220 a 196 Praha - České Budějovice - Summerau

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Majkl »

Ahoj, opravu trati mohu opravdu pochválit. vypadá to perfektně.. s Vlastíkem jste na tom opravdu udělali dost práce.
Jen bych se rád zeptal z jaké tratě je použita ještě vegetace? Jelikož mi na svazích chybí nějaký ten strom a keř :)
pepah
Příspěvky: 21
Registrován: pon 12. bře 2012 21:23:08
Bydliště: Bruntál

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od pepah »

Vlastíku,díky za Tvou pomoc
pěkná trať
staviteli přeji hodně elánu
a ať se daří .
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Majkl píše:Ahoj, opravu trati mohu opravdu pochválit. vypadá to perfektně.. s Vlastíkem jste na tom opravdu udělali dost práce.
Jen bych se rád zeptal z jaké tratě je použita ještě vegetace? Jelikož mi na svazích chybí nějaký ten strom a keř :)
RU vegetace, použita ve většině CZ trati :D byla snad pribalena k TT?
Jede jede mašinka..
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kohlik »

Zdravím !
Jsem rád, že se u PC sedí, protože otevřít tuto trať a nesedět, tak to se mnou asi sekne. Trať Pha-Benešov znám poměrně detailně a úsek Benešov-Tábor také, ale ještě před rekonstrukcí (jako vlakvedoucí-brigádník a také vlakový dispečer ještě u ČSD).
Zatím hotová část je prostě něco úžasného. Detaily (např. areál bývalého ZZN se silem ve Strančicích, u hospody Pyšelka snad chybí jen ten rozpadlý žebřiňák - pokud tam ještě je :P , silo a depo v Čerčanech, přechod napěťových soustav za Benešovem atd.).
Chtěl bych moc poděkovat za ohromný kus práce a hlavně bychom my ostatní měli ocenit to, že se autoři o svou práci jsou ochotni podělit zdarma s ostatními.
Otázka na závěr (v žádném případě nebrat jako kritiku - je to opravdu dotaz ) : budou na zastávkách a ve stanicích tabule se jmény ?
Ještě jednou moc děkuji a přeji sílu do pokračování !
Zdraví Zdeněk
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Kohlik píše:Zdravím !
Jsem rád, že se u PC sedí, protože otevřít tuto trať a nesedět, tak to se mnou asi sekne. Trať Pha-Benešov znám poměrně detailně a úsek Benešov-Tábor také, ale ještě před rekonstrukcí (jako vlakvedoucí-brigádník a také vlakový dispečer ještě u ČSD).
Zatím hotová část je prostě něco úžasného. Detaily (např. areál bývalého ZZN se silem ve Strančicích, u hospody Pyšelka snad chybí jen ten rozpadlý žebřiňák - pokud tam ještě je :P , silo a depo v Čerčanech, přechod napěťových soustav za Benešovem atd.).
Chtěl bych moc poděkovat za ohromný kus práce a hlavně bychom my ostatní měli ocenit to, že se autoři o svou práci jsou ochotni podělit zdarma s ostatními.
Otázka na závěr (v žádném případě nebrat jako kritiku - je to opravdu dotaz ) : budou na zastávkách a ve stanicích tabule se jmény ?
Ještě jednou moc děkuji a přeji sílu do pokračování !
Zdraví Zdeněk
:D děkuju :)
Pyšelka je samozřejmost, to je naše hospůdka :D
Tabulky se jmény budu dělat, jen si musím najít čas, abych nějak rozjel export z Blenderu a nafotil si je :D
Jede jede mašinka..
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Majkl »

No něco málo mi tam asi chybět bude, jelikož cz/sk tvorbu bych měl mít všechnu. Kdybych věděl jak si vyjet seznam chybějících věcí, tak bych si snad pak i něco dohledal :)
Pokut se nepletu, tak by mi měla chybět vegetace co je u návěstidla před Benešovem ve směru od Prahy.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Majkl píše:No něco málo mi tam asi chybět bude, jelikož cz/sk tvorbu bych měl mít všechnu. Kdybych věděl jak si vyjet seznam chybějících věcí, tak bych si snad pak i něco dohledal :)
Pokut se nepletu, tak by mi měla chybět vegetace co je u návěstidla před Benešovem ve směru od Prahy.
Něco málo keřů je z MG, jinak dál už používám výhradně CS, Heklovy věci a RU stromy ;)
Jede jede mašinka..
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Majkl »

Mohu poprosit o odkaz na ty RU stromy?
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Jede jede mašinka..
Vlastik

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Vlastik »

Majkl píše:No něco málo mi tam asi chybět bude, jelikož cz/sk tvorbu bych měl mít všechnu. Kdybych věděl jak si vyjet seznam chybějících věcí, tak bych si snad pak i něco dohledal :)
Pokut se nepletu, tak by mi měla chybět vegetace co je u návěstidla před Benešovem ve směru od Prahy.
Tak klikni na tu flašku a vpravo ti vyjede panel vlastností,v něm je uvedená cesta i to co ti chybí,to zkopíruj a dej sem a hned víme co ti chybí a můžeme pomoci. :?:
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od jiri56 »

Původní verzi tratě mám odstranit a dát tam tu aktuální či stačí jen přepsat?
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

jiri56 píše:Původní verzi tratě mám odstranit a dát tam tu aktuální či stačí jen přepsat?
Mělo by stačit přepsání, ale rqdši to smaž :)
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
Petr1989
Příspěvky: 59
Registrován: ned 18. srp 2013 21:48:09

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Petr1989 »

Ahoj,

za Benešovem jsem narazil na levitující parkoviště. ;)

Nevím, jestli to mám jen já.

Obrázek

Problém vyřešen.


Mohu ještě požádat o problém s vjezdy do tunelů viz obrázek ?

Obrázek


P.S. Trať se mi velice líbí. Hlavně ten jednokolejný úsek. To mi v RW dosud chybělo. ;)
Naposledy upravil(a) Petr1989 dne pon 25. led 2016 19:39:52, celkem upraveno 2 x.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od KaMat »

Petr1989 píše:Ahoj,

za Benešovem jsem narazil na levitující parkoviště. ;)

Nevím, jestli to mám jen já.

Obrázek
Zbytečný příspěvek.....
Vyjeď z editoru do hry a auta zmizí.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Majkl »

Vlastik píše:
Majkl píše:No něco málo mi tam asi chybět bude, jelikož cz/sk tvorbu bych měl mít všechnu. Kdybych věděl jak si vyjet seznam chybějících věcí, tak bych si snad pak i něco dohledal :)
Pokut se nepletu, tak by mi měla chybět vegetace co je u návěstidla před Benešovem ve směru od Prahy.
Tak klikni na tu flašku a vpravo ti vyjede panel vlastností,v něm je uvedená cesta i to co ti chybí,to zkopíruj a dej sem a hned víme co ti chybí a můžeme pomoci. :?:

Prosím tě v editoru trati to prostě nezjistím.. Při kliknutí na to flašku se mi to okno neotevře, ale když kliknu na něco jiného tak to jde v pohodě.
Každopádně chybí mi nějaká vegetace.. A ještě mám pak závaly v tunelech, ale na to už tu upozornil i někdo předemnou :)
Vlastik

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Vlastik »

začátek jednoduchého scénáře,pro test návěstidel pro trafic dopravu,kdo má zájem:
Jednoduchy scenar mezi dvema stanicema s provozem.I když rozjíždět se na 13 promile do kopce s takovou zátěží,žádná sranda. :D
Test funkcnosti navestidel pro trafic dopravu.
https://youtu.be/eZ_-c_s9uf0
video je v HD
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Na díry v tunelech používám standardní RW tunnel hole decal, nevím, proč by měl chybět :/
Jede jede mašinka..
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Majkl »

Je to divné Ale TT mi jde v pohodě a nic mi na ni nechybí.. Jinak těch pár keříků asi bude z MG takže si ji asi budu muset zakoupit :)
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Majkl píše:Je to divné Ale TT mi jde v pohodě a nic mi na ni nechybí.. Jinak těch pár keříků asi bude z MG takže si ji asi budu muset zakoupit :)
Keříky a všechny věci z MG se snažím nahrazovat :)
Jede jede mašinka..
Vlastik

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Vlastik »

Mohlo by třeba někoho zajímat tohle moje video(i když to sem nepatří částečně):
Nedostavěná trať Praha-Benešov 221 v MSTS,rok její stavby je v rozmezí 2004-2005,těsně před Bin což je vidět na obratišti v Benešově kdy nešlo přelézt z jedné kabiny do druhé.
Ale je to ještě po staru kde byly většinou mechaniky ve stanicích,pokud by třeba chtěl někdo přestavět tuhle trat do podoby před koridorem. zajímavostí je i to že je zde komplet vršovické nákladové nadraží ,toho času největší v československu přes 11 km dlouhé.
Vlastně je to moje poslední trat do msts. :D Jsou tam vidět všechny značky i návěstidla.
https://youtu.be/sXEnB1Z5yFs
Odpovědět