SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Připravované nebo vydané tratě do RS
alesmafia1
Příspěvky: 115
Registrován: stř 26. srp 2015 14:42:59
Bydliště: Podbořany

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od alesmafia1 »

máš to opravdu nádherné už se nemůžu dočkat :o budeme si připadat jako v reálu
Vlastik

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Vlastik »

Koľajovo som sa už dostal do Levoče. Viete mi niekto poradiť, ako prehodiť výhybkový prestavník na druhú stranu koľaje? Urobil som to tak, že som jednoducho celý mechanizmus otočil o 180 ° okolo svojej osy, ale teraz mi nesedia šípky.
Pokud autor neudělal i variantu opačného přestavníku v pravidle tak to nepůjde. V tom případě je lepší to neřešit.
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Marosina »

Zdravím!
Aktuálne sa krajinou nachádzam už v Levoči, tento týždeň by mala byť už hotová.
Na screenoch môžte vidieť aj najnovší (čakajúci na otvorenie) úsek ďalnice D1 ;)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Kal000px »

Super, libovka! :)
Jede jede mašinka..
Pito_42
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 11. črc 2013 20:45:48

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Pito_42 »

Veľmi pekná trať.
Super práca !
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Marosina »

Ďakujem a som rád, že sa vám trať páči.
Koncová stanica Levoča a jej okolie je teraz hotové tak na 98 %, zvyšné 2 % pre teraz nechávam tak, pre nedostatok materiálu. Budem si to tam musieť ísť obzrieť osobne. Teraz začnem stavať stanicu Spišská Nová Ves a jej okolie.
No a pár screenov:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Marosina »

Ešte pridám pár screenov :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Kal000px »

Vypadá to suprově, jen tak dál :) ale bacha až to budeš publikovat ať se ti nestane něco co se teď stalo mně :D
Jede jede mašinka..
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Marosina »

Ďakujem, používam objekty ktoré som mal stiahnuté k našim tratiam + nejaké free stiahnuté zo stránok, tak dúfam, že problémy nebudú ;)
Pito_42
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 11. črc 2013 20:45:48

Re: Trať ŽSR 186 Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Pito_42 »

No asi si predsa len kúpim tú novú grafiku GTX 970
:D
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Marosina »

Zdravím!
Dlho som sem nič nepridal, lebo popravde ani nebolo čo pridať. Nebolo času na tvorbu kvôli škole a skúškam, ale teraz som opäť začal pracovať na tejto mojej trati. Konkrétne teda som sa pustil do najťažšieho oriešku, žst. Spišská Nová Ves. Dnes sa mi podarilo stanicu dokončiť koľajovo. Budem pokračovať pavučinou, len najprv si to musím poriadne naštudovať. Na záver pár screenov:
P.S.: Potrebujem prevesy pre túto žst., neviete niekto o nejakých aj zo zahraničných stránok? Hlavne aby boli free. Nejaké prevesy mám zo základnej hry, ale sú zelené, a chcel by som šedé, ako u nás zvyknú byť. Ďakujem za každú info :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Marosina »

Zdravím,
začal som pracovať s návestidlami. Zriaďovacie návestidlá sú ok, ale problém nastáva pri odchodových návestidlách. V Spišskej máme odchodové návestidlá spolu s bielym svetlom, určeným na posun. Použil som teda CD_NvstRs05_V01_link7 ale stále to si neviem dať rady s nastavením. V tomto kon. prípade staviam návestidlo z 3 dopravnej koľaje, to znamená, že rýchlosť pri všetkých linkoch som nastavil na 40 km/h + pri vlakovej ceste stále výstraha. Pri posune som dal do char. S. Urobil som všetko podľa návodu, no keď v samotnej hre postavím vlakovú cestu (vo všetkých troch prípadoch) sa mi rozsvieti návesť posun dovolený. Vedel by mi dať niekto radu? Obrázok znázorňuje kde som ťahal linky (červená hlavné, modrá posun).
Obrázek
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Hekl338 »

A to skusas potom vo free roam scenari, alebo standart? Vo free roam sa navestidla nechovaju korektne.
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Marosina »

Skúšal som aj vo free aj v standart, výsledok rovnaký, stále iba posun dovolený. :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Roman »

Hekl338 píše:A to skusas potom vo free roam scenari, alebo standart? Vo free roam sa navestidla nechovaju korektne.
Návěstidla se všeobecně nechovají korektně. Ve Tvoji trati mám dva rozpracované scénáře, které nedokončím ,jelikož po průjezdu AI soupravy mně to nepustí. Výměnny se přestaví, ale návěstidla jsou stále na stůj. Nefunguje ani Tab. V TT je to podobně s tím, že stále častěji se setkávám se zhasnutým návěstidlem AB někde uprostřed mezistaničního úseku.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Hekl338 »

V mojej trati som na to co popisujes uz neraz narazil. Po roznych testoch som dospel k zaveru, ze sa to stava v pripade, ak ma trafic vychodzi bod z nejakeho miesta, kde prechadza trasa vlaku hraca. Trafic kolaj uvolni, pre vlak hraca cestu postavi, ovsem navestidlo ostane stale na stoj. V inych pripadoch sa mi to nestalo. Ostatne trate nemozem sudit, nakolko scenare moc netvorim, cize som neskusal...
Pito_42
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 11. črc 2013 20:45:48

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Pito_42 »

Mne sa toto stalo v trati č.220 pri scenáru Pn 45635.
Pôvodne malo byť križovanie v Olbramoviciach iné,vlak hráča mal obiehať rýchlik.
Nakoľko ale AI traffic stále jazdil na červenú,tak som križovanie zmenil.
Sergio_Cz
Příspěvky: 10
Registrován: úte 11. lis 2014 21:14:32
Bydliště: Česká republika

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Sergio_Cz »

Ahoj, tvorba je pěkná, přeji hodně štěstí, nicméně měl bych dotaz - Když sem přidáváš screeny, proč fotíš "každých" 100 metrů z úseku, proč nefotíš jen dokončené úseky a takové zajímavé screeny? Máš tu dost fotek, které jsou "o ničem". Je to jen můj názor :)
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od kuboss »

Sergio to tu zbytocnu a vyrivacnu otazku myslis fakt vazne? Po prve je to uplna kravina riesit - aj keby fotil dookola iba jedno miesto - je to jeho vec. Podruhe, ak mas len za kazdu cenu potrebu napisat nejaky post, pis rovno do kosa :D

Mimochodom - stavanie trate je nejednoducha vec. A ked je na to hrdy, tak logicky foti kazdy maly postup vpred. ;)
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: SK Trať 186:Spišská Nová Ves - Levoča

Příspěvek od Marosina »

Zdravím, začal som ťahať "pavučinu", pracujem na košickom zhlaví, kt. už mám na cca 65 % hotové. Prikladám pár snímkov:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět