Fikce Testovací trať Martin (Bastard372)

Připravované nebo vydané tratě do RS
alesmafia1
Příspěvky: 115
Registrován: stř 26. srp 2015 14:42:59
Bydliště: Podbořany

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od alesmafia1 »

michal3110 píše:Ono poviem ti takto, je dosť ťažké stavať krajinu nie v princípe vymýšľania a osadzovania ale v otázke stavať všeobecne. Čo tým myslím? Myslím tým to že keď som prvý krát odovzdal pre mňa fakt prepracovanú krajinu s plno detailami, porastom, krovinami a podobne tak to niektorí ledva pustili ale mali dropy fps a sekalo sa to. Ale pritom mne to išlo krásne plynule, aj pri stavbe aj pri scenáry s vlakmi. Veľa ľudí znižuje detaily kde dochádza ku strácaniu niektoré častí ktoré nie sú nastavené na zobrazovanie na menší počet detailov. Takže teraz otázka znie robiť kompromis a stavať tak aby to užívatelia pustili. Alebo stavať tak aby ta trať bola fakt že super ale holt užívatelia so slabšími PC si trať neužijú alebo im to bude sekať a budú nútiny hru vypnúť a nehrať alebo teda ich problém vyrieši kúpa lepšieho PC.

Každopádne určite to nie je MSTS ale Train Simulator 2016 a ten už má ako také nároky na HW. Treba sa len zamysleť... nebudem prevádzkovať novú hru na 10 ročnom PC :)
Mně utáhne počítač dost jenom, že to vypadá divně když to porovnám s druhou půlkou kopce :?
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od michal3110 »

Jasné, kopec sa dokončí, nejako som ho prehliadol. Do dalšej aktualizácie budú určite zmeny, zatial čakam na stavitelov kym potiahnu trať na dalšie pokračovanie :)
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od michal3110 »

Jasné, kopec sa dokončí, nejako som ho prehliadol. Do dalšej aktualizácie budú určite zmeny, zatial čakam na stavitelov kym potiahnu trať na dalšie pokračovanie :)
mikši
Příspěvky: 40
Registrován: ned 10. led 2016 13:42:13

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od mikši »

Prosím, prosím - o video z jízdy.

Jsem teď pracovně za hranicemi,
moc rád se podívám, co pěkného si po návratu
do Aseetu nainstaluji.
Moc díky.
Bastard372
Příspěvky: 47
Registrován: sob 01. úno 2014 18:14:56

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od Bastard372 »

video ti ja nenatočím lebo nemám na to pc :) ale niečo som našiel na nete . neni to nič moc a navyše mu tam asi tretina vecí chýba ale dá sa to pozrieť https://www.youtube.com/watch?v=shvpUGm5cZc :mrgreen:
Martin
mikši
Příspěvky: 40
Registrován: ned 10. led 2016 13:42:13

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od mikši »

Moc ti děkuji.
Opravdu - pěkné !!!!!!!!
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od anry »

Kal000px píše:Řekl bych, že ty závaží jsou umístěný na bráně která ti chybí ;)
Zdravím, mohl by mě teda někdo poradit kde vzít ty brány k těm závažím co mě tam jen visí? děkuji.
david_meyer30
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01. úno 2016 11:53:20

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od david_meyer30 »

Dobrý den všem,

Stýská se mi to pro Českou republiku trati, kde ji najdu

E:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Kebarko\Objekty\StanicniObjekty\CS_VodniJerab.bin (Track Item) on tile Tracks.bin
E:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\Roman72\SZDC\Stations\Cedule\Cedule_Valy.bin (Scenery Item) on tile +000001+000010.bin

Pozdravy David Meijer
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Fiktívna Trať

Příspěvek od michal3110 »

honzik.bures
Příspěvky: 44
Registrován: úte 19. kvě 2015 20:13:11

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od honzik.bures »

Mohli byste mi poradit, proč se mi nezobrazuje ten nový úsek tratě (Vlkov - Návsí) ?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

honzik.bures píše:Mohli byste mi poradit, proč se mi nezobrazuje ten nový úsek tratě (Vlkov - Návsí) ?
Je to jiná trať, píšeš do špatného vlákna.
Mrkni sem http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... =13&t=1339
A příště pořádně hledej...
Odpovědět