Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
v těchto místech jsou položeny koleje od SADa. Musíš mít trať Hagen - Siegen V3.1.4, která je na těchto stránkách:http://rail-sim.de/forum/wsif/index.php/CategoryList/. ( free strecke)
Ještě si stáhni trať Rodachtalbahn Plus, odkud mám hodně objektů, hlavně stromy, keře atd. ( v editoru jsou pod zkratkou RU )
Snad ti to pomůže.
Míla
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Hagen Siegen už mám. Zkusím ty další komponenty a ještě mrknu jakou mam verzi Hagenu.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Když jsem nainstaloval tuto trať, ještě jsem k ní koupil trať Ruhr-Sieg Route Add-on z těchto stránek:
http://store.steampowered.com/app/20830 ... n/?l=czech

Myslím si, že zde jsou ty SADovy koleje. Ale to by nám mohl upřesnit některý z kolegů zde na fóru..Už si to přesně nepamatuji.
Míla
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Ten bohužel to také není, pokračuji v pátraní, nešlo by nám některým vyexportovat soubory od SADa a někam je uložit ke stáhnutí, přeci jen už jsem dost hledal a autora SADa jsem i našel, ale jeho věci nejsou nikde moc ke stažení. Divím se, že je někteří mají. Myslím, že budou jistě další a hlavně nový stahovači, kteří na tom budou troskotat znova. :-)

Jinak trať je moc povedená a moc Vám za ní děkuji (určitě ne jen já) jsem z Rychnova nad Kněžnou a tak to je za humny. Mimochodem neplánujete pokračovat z Týniště i na tuto stranu? (Častolovice, Doudleby n. Orl atd)
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Hurááááááááááááá, našel jsem koleje....

Je to součást celkem velkého balíku (cca 350Mb) trati Altenburg - Wildau já jsem stáhnul verzi 3.12 a koleje jsou na místě... Takže je třeba nainstalovat tuto trať
https://www.railsimulator.net/wsif/inde ... au-v-3-11/
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Výborně, jsem rád, že se koleje našly. A děkuji za pochvalu tratě.
A trať z Týniště n.O. směr Letohrad zatím neplánuji. Jak jsem už psal, nyní je priorita dodělat Jaroměř - Stará Paka - Trutnov hl. n. Otázka však je, když Vlastík zakázal šířit své objekty a všechny je ze stránek odstranil, jak a pod čím trať vydám!
Míla.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Míla píše:Otázka však je, když Vlastík zakázal šířit své objekty a všechny je ze stránek odstranil, jak a pod čím trať vydám!
Já myslím, že když to vydáš pod "licencí OFPmafia", tak bude vše v pořádku...
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

No Michale, mám trochu obavy, že zase bude veselo, neb kdosi už tímto principem šel. A Vlastimil skáče metr vysoko a píše o "kyber špionáži".
Dames
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 29. čer 2017 0:58:27

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Dames »

Zdravím, trať je super, bohužel ale nemám vidět žádná návěstidla. Mohl by mi někdo prosím na ně poslat link, případně je poslat, nikde na internetu jsem je nenašel. Děkuji
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Zdravim, preinstaloval jsem TS do noveho compu a u tehle trate mi zmizela cast krajiny a koleje. Trat jsem nekolikrat smazal a znovu nainstaloval, predpokladam, ze vsechny potrebne soubory mam, ale vysledek furt stejny. Jediny rozdil je, ze ve starem compu jsem mel TS na nejnizsi grafiku, ted na nejvyssi. Kde je pls problem?
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Majkl »

Zdravím, chtěl sem si zprovoznit tuto trať.. ale narazil sem na základní problém a to jsou koleje.
Za těch pár let co TS mám už sem si nastahoval celkem dost objektů, Takže krajinově mi snad nic chybět nebude..
Ohledně kolejí už nevím kde bych hledal a pokut jsou tam použity koleje z placených addonů, tak si bohužel nezajezdím. Jen kuli kolejím se mi trať opravdu kupovat nechce :)
Jinak krajinově je trať udělaná hezky :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
jak to, že nemáš koleje? Koleje jsou součástí tratě, které s ní stáhneš! Jsou v Assets/CS_addon/Milva i s traťovým pravidlem a výhybkami. A další koleje od SADa jsou v trati Altenburg - Wildau, která je free a o pár řádků výše o tom píše kolega Honzok, který také sháněl koleje. Takže musíš mít vše z kolejiva.
Míla
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Majkl »

Bohužel, koleje od SADa mám, všechny české traťě mi jdou v pohodě a nemám nikde problém.
Je tady chybí koleje.. Od koho jsou použity ty koleje na tu odlehlou lokálku? že které se pak musí vyjet zpět?
Protože tyhle koleje mi hlavně chybí..
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Kterou "odlehnou lokálku" myslíš?
Žacléř?
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Míla píše:Ahoj,
jak to, že nemáš koleje? Koleje jsou součástí tratě, které s ní stáhneš! Jsou v Assets/CS_addon/Milva i s traťovým pravidlem a výhybkami. A další koleje od SADa jsou v trati Altenburg - Wildau, která je free a o pár řádků výše o tom píše kolega Honzok, který také sháněl koleje. Takže musíš mít vše z kolejiva.
Míla
Taktez vsechno mam, jak jsem psal, ve starem compu vse fungovalo hned, po pretahnuti do noveho nemam kolejiste, ani casti krajiny. Nevim, kde je problem, zkousel jsem uz nekolikrat vymazat a natahnout znovu
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Míla píše:Ahoj,
jak to, že nemáš koleje? Koleje jsou součástí tratě, které s ní stáhneš! Jsou v Assets/CS_addon/Milva i s traťovým pravidlem a výhybkami. A další koleje od SADa jsou v trati Altenburg - Wildau, která je free a o pár řádků výše o tom píše kolega Honzok, který také sháněl koleje. Takže musíš mít vše z kolejiva.
Míla
Update: koleje jsem vyresil, nevim proc, ale soubory Assets byly rozhazeny a duplikovany ve vice slozkach. S krajinou uz si ale nevim rady, uz jsem zkontroloval vse.
Přílohy
Screenshot_A_Kladske pomezi_50.39474-16.12200_17-30-30 (3).jpg
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Nebude chybět European Loco and Assets pack nebo CS_TerTex?
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

sasule píše:Nebude chybět European Loco and Assets pack nebo CS_TerTex?
ELA samozrejme mam :) A tertex v Cs-addon taky..
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Tak ještě zkus případně nějaký výpis třeba z RW_Tools. Čert ví, co Ti chybí.
Zkoušel jsi refresh keše?
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Refresh kese? Promin, to uz nevim, co po me chces, zas tak moc se v tom uz nevyznam.. :) Kazdopadne po presunuti TS do jineho compu mi bezi vsechny trate v pohode, i vsechny ceske, jen tahle blbne. I jak jsem psal, ze koleje mam vyresene, tak jednou jsou, kdyz se prihlasim podruhe, tak zase ne.. Skoda, tahle trat se mi moc libila a tesil jsem se, ze si ji konecne uziju na plnou grafiku
Odpovědět