Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
persea
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. črc 2017 15:48:28

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od persea »

Zdravím, nebyl by někdo ochotný a neuploadnul by zkrátka celou složku assets a těch potřebných věcí například někam jako torrent? I kdybych se na hlavu stavěl, tak tu trať nebudu mít kompletní a nezahraju si jí a myslím si, že takových nás je více :D.
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Ahoj / Dobrý den

měl bych ještě jednu prosbu nejdou mi vytvářet v této mapě scénáře. Když například chci udělat nový free roam vlez do build vyberu trať, tak mě to nechá sic vytvořit free roam ale v sekci set location je jen route origin a nejsou tam stanice. Pokud tam přes route origin tam mám tmu s čárama v místě kolejí a všechno je to černobílé a chybí téměř všechny objekty. Jako by chyběla nějaká denní doba pro editor či co. Neporadil by někdo co s tím? Pokud by bylo potřeba screeny dodám.

A pak ještě jeden dotaz pokud někde jedu, lze se přes mapu nějak rychle přemístit. Tj. například stojím se soupravou v Opočně a chtěl bych se mrknout do Nového Města, lze to udělat nějak snáž než tam pomoci shift šipky doletět?

Děkuji!
haspltomas
Příspěvky: 3
Registrován: stř 26. črc 2017 18:30:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od haspltomas »

Kde mam tuto mapu stáhnout, když na uložtu je soubor smazán.
persea
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. črc 2017 15:48:28

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od persea »

Prosím Vás chybějí mi dvě žluté budovy v Týništi, které jsou u závor, takové ty s cedulí s názvem města. Nemohu si vzpomenout na název :D Nevíte jaké tam jsou? Díky :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Musíš číst příspěvky ve vlákně tratě. Nic na Ulož to se nestahuje, ale zde.

Ahoj,
pokročil jsem ve stavbě tratě dál, je vystavěn úsek z Trutnova Poříčí do Královce a Žacléře. Tyto úseky jsou dle předpisu D3.
Jinak jsem odstranil nerovnosti na zhlavích v Náchodě, Hronově a v Polici nad Metují a odstranil jsem nedostatky v Opočně p o.H.
Vyměnil jsem většinu mostů a přidal zvuky
Děkuji Sašovi za vytvoření staničních cedulí.
Jsou v balíčku Cz_objects, takže tento nakopírujte do Assets.
Trať stahujte zde.
http://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/T ... i_akt4.rar

Původní aktualizaci odstraňte a nainstalujte akt. 4.
Přeji hezkou zábavu.
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tak tady to nefunguje, najeď si na stránku z 9. dubna a zde to stáhni.
Míla
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Ten link jsem opravil.
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Skvělá trať! Chci se zeptat, zda-li bude propojen úsek Týniště - HK - Jaroměř? Děkuji a přeji hodně štěstí při stavbě trati!
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Děkuji Michale!
Uživatelský avatar
Pivec
Příspěvky: 9
Registrován: pát 30. čer 2017 20:00:12
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pivec »

Aby sa nepovedalo musím mať problém aj tu. :D Nainštaloval som všetky objekty a všetko z textového súboru no aj napriek tomu mi dakde levitujú koľaje, chýba most či perón. Pritom som všetko sťahoval.
I don´t live in darkness; Darkness lives in me.
Pochopil som, že aj pochopiteľné sa dá nepochopiť.
It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive!
Aj sem to treba.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od anry »

Tuto aktualizaci mám už od začátku dubna, jak je to možné? I velikostně to sedí.
Uživatelský avatar
Pivec
Příspěvky: 9
Registrován: pát 30. čer 2017 20:00:12
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pivec »

Neviem. Nechápem. Kde nájdem ten program co mi zistí chýbajúce súčasti?
I don´t live in darkness; Darkness lives in me.
Pochopil som, že aj pochopiteľné sa dá nepochopiť.
It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive!
Aj sem to treba.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tezemis píše:Skvělá trať! Chci se zeptat, zda-li bude propojen úsek Týniště - HK - Jaroměř? Děkuji a přeji hodně štěstí při stavbě trati!
Ne, tento úsek nebude postaven. Na podzim vydám aktualizaci, kde přibude úsek Jaroměř -Stará Paka -Trutnov hl.n. Celková délka tratě bude cca 300 km a to bude asi vše.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

anry píše:Tuto aktualizaci mám už od začátku dubna, jak je to možné? I velikostně to sedí.
Tato aktualizace č. 4 ze 9. dubna platí, zatím jiná nevyšla. To jsem zkopíroval právě stranu 8, aby kolega věděl, že je třeba si vlákno pročíst a nehledal stažení na Ulož to.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Pivec píše:Aby sa nepovedalo musím mať problém aj tu. :D Nainštaloval som všetky objekty a všetko z textového súboru no aj napriek tomu mi dakde levitujú koľaje, chýba most či perón. Pritom som všetko sťahoval.
Pokud levitují koleje, chybí násep SZDC od Romana. Nástupiště sypaná používám z tratě 760mm taktéž od Romana. Mosty používám ze svého balíčku Mil. Je to CS_Addon/Milva. Pošli mě e-mailem nějaké screeny, ( místa, kde chybí most, či stanice, kde chybí peron či nástupiště),podívám se a napíši, co je třeba. Takto to nevyřešíme.
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

persea píše:Prosím Vás chybějí mi dvě žluté budovy v Týništi, které jsou u závor, takové ty s cedulí s názvem města. Nemohu si vzpomenout na název :D Nevíte jaké tam jsou? Díky :)
Pošli screen, u závor do Hradce Králové je jedna žlutá budova a to je stavědlo MA Pasing Signalbox z Asset RSC/ Mnichov Ausburg. Tak nevím.
persea
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. črc 2017 15:48:28

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od persea »

Míla píše:
persea píše:Prosím Vás chybějí mi dvě žluté budovy v Týništi, které jsou u závor, takové ty s cedulí s názvem města. Nemohu si vzpomenout na název :D Nevíte jaké tam jsou? Díky :)
Pošli screen, u závor do Hradce Králové je jedna žlutá budova a to je stavědlo MA Pasing Signalbox z Asset RSC/ Mnichov Ausburg. Tak nevím.
Aha, tak tuto trať nemám, ale děkuji. Ještě jeden dotaz, v Teplicích n. Met. mi chybí tento objekt: https://ctrlv.cz/KJ0J .. je to směr Meziměstí po pravé straně hned za nádražím.
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Brtnik »

Míla píše:Na podzim vydám aktualizaci, kde přibude úsek Jaroměř -Stará Paka -Trutnov hl.n. Celková délka tratě bude cca 300 km a to bude asi vše.
áááááááá to byla škoda!!!! Trať máš pěknou,stavěj dál,kde to znáš.Nebo můžeš stávající vylepšovat.V okolí Dobrušky,to je Bolehošť,Opočno až po Nové město můžu pořídit nějaké foto pro přesnější ůpravy(teda kam se dostanu autem).....
Míla píše: u závor do Hradce Králové je jedna žlutá budova a to je stavědlo MA Pasing Signalbox z Asset RSC/ Mnichov Ausburg.
Munich Ausburg mám a to žlutý stavědlo stejně v trati nemám.... Nešlo by tyto věci z placených addonů změnit na něco "lidovějšího",ačkoliv sem postahoval,na co sem přišel,stejně ně tam některý věci chybí,hlavně budovy.... Nešlo by někam hodit Asset RSC/ Mnichov Ausburg na stažení?
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Brtnik píše: Nešlo by někam hodit Asset RSC/ Mnichov Ausburg na stažení?
To ti nepomůže. Kujoni si hlídají, zda máš ten addon zakoupený a když ne, tak se ti ty objekty stejně nezobrazí, i když v daném umístění budou. Před časem jsem dělal s kamarády několik testů a tento výsledek z toho vzešel.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od CRR144 »

To je taky problem si to kupit ?
Odpovědět