Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Brtnik píše:
Míla píše:Na podzim vydám aktualizaci, kde přibude úsek Jaroměř -Stará Paka -Trutnov hl.n. Celková délka tratě bude cca 300 km a to bude asi vše.
áááááááá to byla škoda!!!! Trať máš pěknou,stavěj dál,kde to znáš.Nebo můžeš stávající vylepšovat.V okolí Dobrušky,to je Bolehošť,Opočno až po Nové město můžu pořídit nějaké foto pro přesnější ůpravy(teda kam se dostanu autem).....
Míla píše: u závor do Hradce Králové je jedna žlutá budova a to je stavědlo MA Pasing Signalbox z Asset RSC/ Mnichov Ausburg.
Munich Ausburg mám a to žlutý stavědlo stejně v trati nemám.... Nešlo by tyto věci z placených addonů změnit na něco "lidovějšího",ačkoliv sem postahoval,na co sem přišel,stejně ně tam některý věci chybí,hlavně budovy.... Nešlo by někam hodit Asset RSC/ Mnichov Ausburg na stažení?
Pokud máš tuto trať zakoupenou, musíš mít i toto stavědlo. Používám dost z této trati domky a průmyslové objekty. Měnit nic nemohu, to už bych nedělal nic jiného. Chápu, že jsem měl před stavbou víc přemýšlet které Assets použiji, ale jak říká kolega, není snad problém pro nikoho zde placený Addon zakoupit. Snad nenapíši blbost, ale kupoval jsem jen, mimo jiné, Mnichov Garmisch( Mnichov Ausburg byl součásti?)
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Brtnik »

Michal píše:To ti nepomůže. Kujoni si hlídají, zda máš ten addon zakoupený a když ne, tak se ti ty objekty stejně nezobrazí, i když v daném umístění budou. Před časem jsem dělal s kamarády několik testů a tento výsledek z toho vzešel.
Pravda,trať koupenou nemám,mám ji od kamaráda a něco takového sem i tak nějak čekal.... Ale abych pravdu řek,ani sem ji nepouštěl,nemám rád němce a nebudu jim cpát éčka za něco,co bych stejně ani jednou nepustil.Českou,Slovenskou nebo i Polskou bych bez problému zaplatil.
Ale stejně si myslím,že problém bude asi jinde.Viz třá to potrubí z Trutnova do Svobody n.Úpou. Z placenýho addonu to není,staženo a nainstalováno to mám a v trati potrubí nikde....Ve stanici Police nad Metují mi chybí budova,která je nastopro v PBO.Ale tady se zobrazej jen cedule z původní budovy + cedule nové... A takových věcí by bylo víc,kdybych se po tom pídil,nebo o tom vůbec věděl.
Škoda,ale dávat do tratí věci z placených tratí (myšleno obecně) je nefér k těm,kdo se chce občas jen tak povozit.... (upraveno,tak to snad vyhovuje)
Sláva,našel sem :
Přílohy
20170510171742_1.jpg
Naposledy upravil(a) Brtnik dne stř 02. srp 2017 0:15:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Brtnik píše:Pravda,trať koupenou nemám,mám ji od kamaráda a něco takového sem i tak nějak čekal.... Ale abych pravdu řek,ani sem ji nepouštěl,nemám rád fašouny a nebudu jim cpát éčka za něco,co bych stejně ani jednou nepustil.

Škoda,ale dávat do trati věci z placenejch tratí je kopanec do řiti tomu,kdo se chce občas jen tak povozit....
Já myslím, že bys měl trochu brzdit. Trať MA byla standardní součástí jedné z verzí TS. Takže pro někoho "default", pro někoho placený addon. Je to podobné jako evropský asset pack. Ten taky býval dříve standardní součástí TS. Jenže kdo přijde později a nezná pozadí celé situace, ten jenom nadává na naše autory, že používají placené věci. Ale ti jsou v tom nevinně.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

persea píše:
Míla píše:
persea píše:Prosím Vás chybějí mi dvě žluté budovy v Týništi, které jsou u závor, takové ty s cedulí s názvem města. Nemohu si vzpomenout na název :D Nevíte jaké tam jsou? Díky :)
Pošli screen, u závor do Hradce Králové je jedna žlutá budova a to je stavědlo MA Pasing Signalbox z Asset RSC/ Mnichov Ausburg. Tak nevím.
Aha, tak tuto trať nemám, ale děkuji. Ještě jeden dotaz, v Teplicích n. Met. mi chybí tento objekt: https://ctrlv.cz/KJ0J .. je to směr Meziměstí po pravé straně hned za nádražím.
Právě, že nemáš trať Mnichov Ausburg, nemáš ani objekt v Teplicích. Je to stejná budova jako na obrázku, jen s červenou střechou a je jich tam několik. Kup si za pár Euro tuto trať a budeš mít všechny objekty.
Promiň, že to píši, ale někteří z vás by chtěli si zajezdit a přijít ke všemu hotovému. Co pro to uděláš? Nic. A přitom stačí maličkost.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Brtnik píše:
Michal píše:To ti nepomůže. Kujoni si hlídají, zda máš ten addon zakoupený a když ne, tak se ti ty objekty stejně nezobrazí, i když v daném umístění budou. Před časem jsem dělal s kamarády několik testů a tento výsledek z toho vzešel.
Pravda,trať koupenou nemám,mám ji od kamaráda a něco takového sem i tak nějak čekal.... Ale abych pravdu řek,ani sem ji nepouštěl,nemám rád němce a nebudu jim cpát éčka za něco,co bych stejně ani jednou nepustil.Českou,Slovenskou nebo i Polskou bych bez problému zaplatil.
Ale stejně si myslím,že problém bude asi jinde.Viz třá to potrubí z Trutnova do Svobody n.Úpou. Z placenýho addonu to není,staženo a nainstalováno to mám a v trati potrubí nikde....Ve stanici Police nad Metují mi chybí budova,která je nastopro v PBO.Ale tady se zobrazej jen cedule z původní budovy + cedule nové... A takových věcí by bylo víc,kdybych se po tom pídil,nebo o tom vůbec věděl.
Škoda,ale dávat do tratí věci z placených tratí (myšleno obecně) je nefér k těm,kdo se chce občas jen tak povozit.... (upraveno,tak to snad vyhovuje)
Sláva,našel sem :
Je mi líto, ale takto ti nemohu pomoci. Pokud si nekoupíš trať, neuvidíš objekty. Zde se potvrdila slova Michalova slova. Co se týče potrubí u Svobody, link na něj je u trati přiložen, tak jako další linky. Proč není vidět? Máš všechny objekty na 10 nastaveny? Nedávno se tu o nastavení psalo. V Polici nad Metují jsem budovu vyměnil.
To zaprvé a za druhé. Žiješ v nějakých mylných představách, že nemáš Němce rád? Válka už dávno skončila. A kolegové z Německa jsou normální lidé, tak jako my. Takže je to jen tvůj problém jak se s tím vyrovnáš. Kup si tuto trať a trať Hagen Siegen ( asset Doktorgep) a budeš s objekty spokojený. Víc ti neporadím.
A byl bych nerad, kdyby jsi na moji trať zanevřel jen proto, že nemáš rád Němce. Pár Euro se vyplatí investovat. Ale je to jen a jen na tobě.
Míla
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Brtnik »

Ahoj, jj nastavení mám naplno(několikrát kontrolováno).
Hagen Siegen mám funkční ve verzi v3,dokonce mám tu samou trať pod názvem Ruhr-Sieg line,taky funkční.Ale jaxe to do TS dostalo už newím,mám TS už několik let.
Naposledy upravil(a) Brtnik dne pát 24. lis 2017 2:01:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od kuboss »

HagenSiegen V3 je ale myslim nekomercna a neoriginalna zalezitost.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Brtnik píše:Ahoj, jj nastavení mám naplno(několikrát kontrolováno).
Hagen Siegen mám funkční ve verzi v3,dokonce mám tu samou trať pod názvem Ruhr-Sieg line,taky funkční.Ale jaxe to do TS dostalo už newím,mám TS už několik let.
Do letošního února sem pracoval pro němce vcelku 10 let a dovolil bych si říct,že v tomto směru nemám mylné představy.A dál už to prostě nešlo....
Na tvoji trať rozhodně nezanevřu,je suprová,v Dka sem doma.Byl bych rád,kdybys na ni pracoval ostošet dál! :-)
Ale jestli napíšeš,že seš němec,tak mě klepne...... :-) (POZOR to byla sranda,upozornění pro případ,že mě bude někdo chtít upozoňovat.....) :-)
Jsem rád, že se to vysvětlilo á Němec opravdu nejsem. Jsem rodilý Náchoďák, proto stavím tyto tratě. Ale delší dobu už bydlím v Brně.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

kuboss píše:HagenSiegen V3 je ale myslim nekomercna a neoriginalna zalezitost.
Máš pravdu, placený je Ruhr-Sieg Route Add-On ze Steamu.
Lenov_cze
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. srp 2017 12:46:26

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Lenov_cze »

Zdravím, nemá někdo seznam objektů k trati? :-) na trati Týniště -> Václavice mi chybí hodně kolejí :/
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

A máš poslední aktualizaci tratě? Ta má koleje, nepletu-li se, přibaleny.
Pak jsou koleje v balíku tratě Hagen-Siegen z německých stránek.

Seznam objektů můžu vygenerovat z RW_Tools (ačkoli si myslím, že to taky bylo přibaleno), pokud Ti ten seznam k něčemu bude.
Filip Havel
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. říj 2010 22:02:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Filip Havel »

Dají se někde sehnat scénáře pro tuto trať? Snažil jsem se hledal, ale jediný, který se mi podařilo sehnat je večerní vlak z Jaroměře s 854řkou. Díky.
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Echineo »

Filip Havel píše:Dají se někde sehnat scénáře pro tuto trať? Snažil jsem se hledal, ale jediný, který se mi podařilo sehnat je večerní vlak z Jaroměře s 854řkou. Díky.
A čo tak si nejaký vytvoriť sám? :roll:
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od anry »

Zdravím, zatím jsem toho na této trati moc neodjezdil, ale narazil jsem na jednu maličkost. V tunelu před Trutnovem něco nefunguje jak má. Když do něj vjedu, tak se světlo v kabině vůbec nezmění, prostě jak kdybych jel venku. A dálkové světla taky nic neosvítí. Původně jsem si myslel že je chyba v kabině, ale na jiných tratích to funguje jak má. Jinak pěkný.
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Míla píše:Ahoj,
zkoušel jsi nainstalovat trať znovu, je možné, že při kopírování nastala někde chyba a nemáš tedy vše. Těmto věcem moc nerozumím, ale pokud ti trať šla ve starém PC? Myslím si, že to nebude chyba v trati.
Info pro Milu. Tak jsem na tu chybu konecne prisel. Byla to absolutni ptakovina, ted uz funguje vse, jak ma. :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

No a co to teda bylo ?
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

KaMat píše:No a co to teda bylo ?
Moje debilita.. Nainstaloval jsem od UKTS_FP jen Foliage Pack, ne Ter-tex. Ale tusim, ze v navode na to odkaz nebyl. :)
davidek335
Příspěvky: 2
Registrován: pon 28. srp 2017 17:05:30

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od davidek335 »

Na celé mapě mi chybí koleje, kromě některých míst. Mám vše stáhnuté a ve hře přidané. :evil:
davidek335
Příspěvky: 2
Registrován: pon 28. srp 2017 17:05:30

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od davidek335 »

Nemá někdo předchozí akt. Kladského Pomezí?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

davidek335 píše:Na celé mapě mi chybí koleje, kromě některých míst. Mám vše stáhnuté a ve hře přidané. :evil:
Trat používá dva druhy kolejí. V úseku Týniště nad Orlicí -Meziměstí, jsou v některých stanicích a v úseku Teplice nad Metují -Trutnov položeny koleje od SADa, které jsou součástí tratě Altenburg - Wildau ve verzi 3.12 viz www.
https://www.railsimulator.net/wsif/inde ... au-v-3-11/
Ostatní koleje jsou v Assets/CS_addon/Milva. Tento addon je přibalen v poslední aktualizaci.
Míla
Odpovědět