Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od motorak28 »

Díky. A ještě něco, v read me jsem nevyčetl, kde bych mohl sehnat řeku Jizeru (kolem trati SŽDC 042).
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Ahoj, prosím chybí tu něco? V minulé aktualizaci jsem tam měl parkoviště i kruhový objezd, ale přijde mi, že pár objektů chybí. Dále pak ještě závory v Náchodě (ty ruční). Děkuju :)
https://ctrlv.cz/239f
eMeSTéSák
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 19. čer 2014 16:39:46

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od eMeSTéSák »

Zdravím,
nainstaloval jsem si tuto trať, jenže v ní nemám koleje. Ze souboru "readme" jsem nainstaloval vše, i ty placené addony ze Steamu mám, ale koleje nikde. Autor psal, že jsou ve složce CS_Addon/Milva ale já je tam nemám. Není to tím, že jsem instaloval hned tuto verzi a nemám verzi předchozí? Popřípadě neposlal by mi je někdo?
Předem děkuji za odpověď.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

motorak28 píše:Díky. A ještě něco, v read me jsem nevyčetl, kde bych mohl sehnat řeku Jizeru (kolem trati SŽDC 042).
Řeka Jizera je součástí placené tratě Mnichov Ausburg. V editoru pod názvem MA River. Pokud máš tuto trať koupenou, musíš ji mít. Teď jsou vánoční slevy.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tezemis píše:Ahoj, prosím chybí tu něco? V minulé aktualizaci jsem tam měl parkoviště i kruhový objezd, ale přijde mi, že pár objektů chybí. Dále pak ještě závory v Náchodě (ty ruční). Děkuju :)
https://ctrlv.cz/239f
Ahoj, máš pravdu, chybí nové mechanické závory. Některé bývalé od Hekla jsem vyměnil za nové funkční mechanické závory z dílny Roman Sasule. Co se týká kruhových objezdů, případně parkoviště. Ty nejsou, protože byly součástí placeného addonu Just Trainz. Všechny objekty jsem vymazal a kruhové objezdy opravil na křižovatky. Zde, v tomto případě, jsem zapomněl. Parkoviště, pokud není je možné nahradit opět z tratě Mnichov Ausburg. Oprav si to, pokud to umíš, nebo počkej do další aktualizace. Za chybičky se omlouvám.
Balík návěstidel spolu s mechanickými závorami je ke stažení zde: http://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/S ... ssings.rar
Míla
PS: Tento link je zrušen, stahujte na předešlém linku s tratí akt.5
Naposledy upravil(a) Míla dne úte 26. pro 2017 8:54:59, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

eMeSTéSák píše:Zdravím,
nainstaloval jsem si tuto trať, jenže v ní nemám koleje. Ze souboru "readme" jsem nainstaloval vše, i ty placené addony ze Steamu mám, ale koleje nikde. Autor psal, že jsou ve složce CS_Addon/Milva ale já je tam nemám. Není to tím, že jsem instaloval hned tuto verzi a nemám verzi předchozí? Popřípadě neposlal by mi je někdo?
Předem děkuji za odpověď.
Ahoj,
tak tomu nerozumím, jsou v Assets\CS_addon\Milva\RailNetwork\Track.
Pokud ale opravdu zde nejsou, tak ti je pošlu přes úschovnu. A nevadí, že nemáš předchozí verzi.
Míla
eMeSTéSák
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 19. čer 2014 16:39:46

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od eMeSTéSák »

Míla píše:
eMeSTéSák píše:Zdravím,
nainstaloval jsem si tuto trať, jenže v ní nemám koleje. Ze souboru "readme" jsem nainstaloval vše, i ty placené addony ze Steamu mám, ale koleje nikde. Autor psal, že jsou ve složce CS_Addon/Milva ale já je tam nemám. Není to tím, že jsem instaloval hned tuto verzi a nemám verzi předchozí? Popřípadě neposlal by mi je někdo?
Předem děkuji za odpověď.
Ahoj,
tak tomu nerozumím, jsou v Assets\CS_addon\Milva\RailNetwork\Track.
Pokud ale opravdu zde nejsou, tak ti je pošlu přes úschovnu. A nevadí, že nemáš předchozí verzi.
Míla
Ahoj,
takto vypadá složka "Milva" u mě na disku:
https://ctrlv.cz/cS5P

Obsah složky "Scenery":
https://ctrlv.cz/iqhI

Obsah složky "Textures":
https://ctrlv.cz/0ACw

Tak asi tak, koleje prostě nemám.
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Dobře Mílo, děkuji, nejspíše počkám na aktualizaci. Ještě jsem si všiml, že mi chybí nádražní budova v Bílé Třemešné, má někdo stejný problém?
Petrnekoaranec1
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. dub 2017 17:39:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Petrnekoaranec1 »

Ahoj.Mám malý problem.Když nakopíruju z nové akt.5 content routes a nechám přepsat puvodní nezobrazují se mě stanice v quick driveru.pokud tam necham původní z akt4,tak tam nemam zas nové úseky Stará Paka atd.Děkuji za radu.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj, proč čekat na aktualizaci, co pro tebe teď přinese?
Budova v Bílé Třemešné je opět stejná jako Martinicích ( je jen jedna) a na kraji nástupiště jsem připojil zábradlí - viz screen. Nechápu, když si stáhneš budovu od Jáchyma, nemůže ti v Bílé Třemešné chybět!! Těchto budov mám ve stanicích více.
Míla
Přílohy
budova.jpg
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

eMeSTéSák píše:
Míla píše:
eMeSTéSák píše:Zdravím,
nainstaloval jsem si tuto trať, jenže v ní nemám koleje. Ze souboru "readme" jsem nainstaloval vše, i ty placené addony ze Steamu mám, ale koleje nikde. Autor psal, že jsou ve složce CS_Addon/Milva ale já je tam nemám. Není to tím, že jsem instaloval hned tuto verzi a nemám verzi předchozí? Popřípadě neposlal by mi je někdo?
Předem děkuji za odpověď.
Ahoj,
tak tomu nerozumím, jsou v Assets\CS_addon\Milva\RailNetwork\Track.
Pokud ale opravdu zde nejsou, tak ti je pošlu přes úschovnu. A nevadí, že nemáš předchozí verzi.
Míla
Ahoj,
takto vypadá složka "Milva" u mě na disku:
https://ctrlv.cz/cS5P

Obsah složky "Scenery":
https://ctrlv.cz/iqhI

Obsah složky "Textures":
https://ctrlv.cz/0ACw

Tak asi tak, koleje prostě nemám.
Tak toto je zřejmě nad mé síly. Když si stáhneš ještě jednou trať, rozbalíš a složky nainstaluješ na svá místa...Posílám screeny, jak vypadá složka ......CS_addon\Milva. Je takto plná.. Např. Scenery jsou mimo jiné i cedule atd.
Zkus stáhnout ještě jednou a ozvi se.
Přílohy
Track.jpg
Scenery.jpg
Milva.jpg
Maty Vlaky
Příspěvky: 26
Registrován: pát 22. pro 2017 16:35:42

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Maty Vlaky »

Opět zdravím. Mílovi jsem už psal o té elektrifikaci, doufám že odpoví a co nejdřív se pustím do práce :-) :D Sám jsem už oelektrifikoval celou trat Semifikce brnozkusebni, ale byl to projekt na dlouho. Doufám tedy, že se Míla ozve :-)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Petrnekoaranec1 píše:Ahoj.Mám malý problem.Když nakopíruju z nové akt.5 content routes a nechám přepsat puvodní nezobrazují se mě stanice v quick driveru.pokud tam necham původní z akt4,tak tam nemam zas nové úseky Stará Paka atd.Děkuji za radu.
Všeobecně se, myslím, doporučuje původní aktualizaci tratě odstranit a potom zkopírovat novou. Ale v aktualizaci 4 byl scénář do QD od Vlastika a ten už není, protože jsem hýbal s kolejemi a už nebyl funkční. A také, proto, že v něm byly Vlastíkovy lokomotivy a tyto stáhl z netu a jsou pro veřejnost nepoužitelné. Proto jsem ho odstranil. A pokud není vytvořen scénář do QD, stanice se ti neukáží. Až někdo vytvoří nový scénář do QD, stanice se zobrazí.
Maty Vlaky
Příspěvky: 26
Registrován: pát 22. pro 2017 16:35:42

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Maty Vlaky »

Zdravím, všiml jsem si, že se mi v Pace nezobrazují perony, z jaké jsou tratě? Mám placené skoro všechny ale peron ve Staré Pace mi i tak chybí.
Díky za rady.
Maty
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Ve Staré Pace jsou perony od autora jménem DoctorGep.

Jsou součástí jedné z tratí Altenburg - Wildau, Hagen - Siegen nebo Rodachtalbahn plus. Viz readme, část cizí tratě.
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Ahoj, zkoušel jsem přes RW zjistit chybějící objekty a chtěl bych se Vás zeptat, jestli náhodou nevíte, kde sehnat tyto assets typu:

Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_506\CED_506_Smer_Mezimesti_Tyniste.bin
Assets\RSC\MunichGarmisch\Scenery\Vehicles2015\car_03_Parked.bin
Assets\Kuju\RailSimulator\RailNetwork\Interactive\Conti_1x_20ft_003.bin
Assets\RWAustria\Austria\Environment\Terrain_Textures\Decals\CarPark_Slot.bin
Assets\smekac\Objekty CZ\Scenery\Lipn■k_nad_Becvou\lipnik_nad_becvou_bud02.bin
Assets\CS_addon\Sasule\RailNetwork\Signals\AZD\2z\NvstAZD2zPosun_12.bin
Assets\mube\Praha-Brno-Olomouc\Scenery\Procedural\Operna stena kamennᅠ nasyp\Operna stena-kamen nasyp.bin

od každé této složky je to vždy pár objektů např. složka Milva, tak je to více cedulí, MunichGarmisch je to více aut atd. Kdyby někdo věděl, tak mi prosím napište třeba do SZ. Děkuji. :)
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Zkouším rozepsat to, co Ti chybí:

Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_506\CED_506_Smer_Mezimesti_Tyniste.bin:
pravděpodobně vypadlo při balení finálního archivu, předal jsem Milanovi.

Assets\RSC\MunichGarmisch\Scenery\Vehicles2015\car_03_Parked.bin:
Buď nemáš addon Munich - Garmisch nebo je to případ, kdy RW_Tools nejde do archivu .ap (což je soubor s addonem, prostě archiv), v přiloženém zipu

Assets\Kuju\RailSimulator\RailNetwork\Interactive\Conti_1x_20ft_003.bin:
Toto bych viděl na stejný případ - RW_Tools nečte soubory.ap, nebo nemáš European Loco Assets Pack

Assets\RWAustria\Austria\Environment\Terrain_Textures\Decals\CarPark_Slot.bin:
zkusil bych projít web RwAustria, přesný balík bohužel nevím

Assets\smekac\Objekty CZ\Scenery\Lipn■k_nad_Becvou\lipnik_nad_becvou_bud02.bin:
pokud budovu vidíš v trati - ignoruj, protože to bude chyba kódování češtiny.

Assets\CS_addon\Sasule\RailNetwork\Signals\AZD\2z\NvstAZD2zPosun_12.bin - v přiloženém zipu

Assets\mube\Praha-Brno-Olomouc\Scenery\Procedural\Operna stena kamennᅠ nasyp\Operna stena-kamen nasyp.bin:
zde bohužel netuším.
Přílohy
na_forum.zip
(12.12 KiB) Staženo 337 x
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Opěrnou stěnu - Assets\mube\Praha-Brno-Olomouc\Scenery\Procedural\Operna stena kamennᅠ nasyp\Operna stena-kamen nasyp.bin: ti pošlu e-mailem.
Míla
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Pánové, mockrát Vám děkuji!!

případně email Mílo: movingaverage1@seznam.cz
prolam
Příspěvky: 27
Registrován: sob 26. zář 2015 7:43:29

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od prolam »

Míla píše:
prolam píše:Ahoj, trať je super, všechna čest. Mám jen jednu poznámku ohledně návěstidel. V mnou na rychlo vytvořených QD se ne všechna hlavní návěstidle chovají korektně. Mezi Trutnovem a Jaroměří jsem snad všechna hlavní návěstidla musel projíždět na stůj. Mezi Pakou a Trutnovem jsem nicméně tento problém neměl, tam tuším svítila správně všechna návěstidla. Nemá ještě někdo podobný problém?
Mrzí mě, že jsou problémy s návěstidly. De facto, myslím si, jsou stále ve zkušebním provozu. Když jsem je testoval ve volné jízdě všemi směry, tak do odbočky i přímo fungovala bez závad. Věřím, že se tento problém vyřeší. Chce to trochu trpělivosti. Nikdo není dokonalý.
Míla.
PS. Byl bych rád, kdy jsi mi poslal tento scénář, abych ho otestoval. Díky.
VYŘEŠENO! Problém byl se Sašovou hydrou a to pouze v případě, že je v čele vlaku druhým stanovištěm dopředu.
Odpovědět