Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Subterra píše: sob 10. lis 2018 20:40:35 Ahoj Mílo, mám další 2 věci na opravu. V Chocni pokud pojedeš po TK1 směr ÚnO, tak u té koleje jak byla rozpojená, padne rychlost ze 160 na 80. Problém je v tom, že soupravy co projíždí Choceň směr ÚnO pak místo 160 jedou pouze těch 80. A druhý problém je rozpojená kolej (pravděpodobně) před vjezdovým návěstidlem na TK1 od Zámrsku. Pokud dám soupravu na TK1 do úrovně portálu pro TK1, tak to odmítně spočítat trasu. A vlastně mám ještě třetí viz. screen :D
Desktop Screenshot 2018.11.10 - 19.53.15.27.jpg
Desktop Screenshot 2018.11.10 - 19.52.56.65.jpg
Ahoj,
nástupiště jsem zvednul, to bude v pořádku, rychlost jsem ještě jednou projel nástrojem a zapsal 160, takže také OK a rozpojená kolej nebyla, ale chybělo asi na půl metru koleje napětí. Je to Ok.
Napiš mě mail.
Milan
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

tak přidám další :D o víkendu jsem dělal scénář a v ÚnO to odmítá využít červeně vyznačenou cestu na screenu. Pokud dám pouze nástup cestujících a pak další nástup v Dolní Libchavy, tak mě to žene zpět na vjezd od Brandýsa a poté směr Libchavy po jiné koleji. Cesta sice postavená je, normálně jsem jí projel, ale v editoru to prostě nespočítá.
Desktop Screenshot 2018.11.11 - 14.08.20.55.jpg
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

V ohybu červené čáry bylo malinké místo, kde nebylo napětí v koleji. Proto.
Napiš mě mail.
Míla
David
Příspěvky: 9
Registrován: ned 28. říj 2018 16:46:15

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od David »

Subterra píše: ned 28. říj 2018 8:22:35
Míla píše: ned 28. říj 2018 8:05:28
Subterra píše: sob 27. říj 2018 19:32:19 Čau Mílo. Dneska jsem projížděl svůj R 949, tak jenom pár postřehů z cesty: na vjezdu do Jaroměře (od HK) mám výstrahu, cesta je samozřejmě volná (přímo) a na dalším navěstidle je volno. Dále pak křižování v České Skalici (to bude možná bug hry), po příjezdu protijedoucího vlaku se nepřestaví návěstidla na volno (přímo), pouze na prvním od nástupiště je opakovaná výstraha a na odjezdovém (skupinovém?) je stůj a nereaguje ani na TAB, sice to teda napíše, že průjezd povolen, ale stále je tam stůj. Pak na příjezdu do Starkoče mám cestu postavou přímo,ale na předvěsti výstrahu a na vjezdovém stůj, po použití TAB se vjezdové správně přepne do polohy volno.
Ahoj, Jaroměř jsem opravil,Českou Skalici též, alespoň doufám, že to bylo ono, pošli mě, prosím, ten scénář, nevím, proč ve Starkoči je na stůj. Potřebuji to vyzkoušet.
Míla
Tady je, můžeš zkoušet :D chtěl jsem ho jestě svázat na R 949 co mám na 020, ale bohužel ta funkce nefunguje... :roll:

https://uloz.to/!S1555kZfzAVu/r949-rar
Ahoj,
scénář vypadá zajímavě akorát mám problém se 3 vlaky, které mi chybí.
Jsou to konkrétně: CD 362 158, 151 012, CD 363 108. Nevíš, kde bych je mohl sehnat? Internet mi bohužel nepomohl.

Díky,
David.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Čau, banán 012 je ke stažení u malarda na stránkách. Ty 2 esa jsou (doufám) z balíku, který ve FB skupině zveřejnil George von Shark. Jsou udělaná na model od Smejkiho a po jistých dohadech ohledně vlastnictví apod. byl po pár dnech balík stažen a znovu se tuším zatím ven nedostal, takže ho mají jen ti, co ho stihnuli stáhnout. Vzhledem k tomu, že mezi ty "šťastné" asi nepatříš, tak pro tebe bude nejjednodušší tyto esa pomocí RW tools vyměnit za ty od Hekla. Můžeš to ale i nechat být a přijdeš tím o nějaký AI provoz, ale scénář sám o sobě by měl být funkční i tak.
Jarda 24
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. lis 2018 17:39:11

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jarda 24 »

Tak nějak rok jsem se vyhýbal této trati, protože mi přišla nezajímavá, ale teď jsem si ji stáhl a musím říct: ,, Skvělá práce" a smekám před autorem. Akorát mi v té krásné krajině chybí perony v Chocni(zatím jsem dojel jen do Újezdce u Chocně). Kde bych mohl ty perony sehnat? Mám vše z ,,Čti mě" kromě té jedné německé tratě ale odtama ty peróny asi nebudou :lol:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

Jarda 24: PBO
Jarda 24
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. lis 2018 17:39:11

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jarda 24 »

KaMat píše: pon 19. lis 2018 18:54:52Jarda 24: PBO
Tu mám staženou...
David
Příspěvky: 9
Registrován: ned 28. říj 2018 16:46:15

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od David »

Subterra píše: pon 19. lis 2018 10:10:17 Čau, banán 012 je ke stažení u malarda na stránkách. Ty 2 esa jsou (doufám) z balíku, který ve FB skupině zveřejnil George von Shark. Jsou udělaná na model od Smejkiho a po jistých dohadech ohledně vlastnictví apod. byl po pár dnech balík stažen a znovu se tuším zatím ven nedostal, takže ho mají jen ti, co ho stihnuli stáhnout. Vzhledem k tomu, že mezi ty "šťastné" asi nepatříš, tak pro tebe bude nejjednodušší tyto esa pomocí RW tools vyměnit za ty od Hekla. Můžeš to ale i nechat být a přijdeš tím o nějaký AI provoz, ale scénář sám o sobě by měl být funkční i tak.
Dobrá, děkuji. Jinak nemohu sehnat poslední verzi RW Tools, měl jsem ji cca před měsícem, kdy ještě fungovaly stránky autora, ale dnes se už na ně nedostanu (program jsem smazal, protože předtím pro mě neměl využití). Byl by někdo ochotný poskytnout nejnovější verzi? Našel jsem nějakou z roku 2017 a hází mi to samé chyby při úpravě scénáře a ani to neumí unicode, takže všechny české znaky jsou pryč.
fixall
Příspěvky: 6
Registrován: ned 18. lis 2018 12:21:32

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od fixall »

Hello
I am sorry to write in English but I do not speak Czech.
I have a problem because I do not have a few objects in Tyniste n Orlici. I installed everything but maybe I'm doing something wrong :( :( :(
I checked everything again and now I do not know what's going on.
Where can I find these objects?
Please, help me, I will be very grateful.
Thanks, Adam.

Obrázek
Obrázek
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

AhojJardo 24
při stavbě jsem použil staniční budovu v Chocni společně s nástupišti jako jeden celek. Mám to z CS_Addon\CS_stanice\chocen. V editoru je v CS_addon\CS_stanice tato složka zaškrtnuta. A celý model je odsud( je to dole vlevo-Chocen)
http://modely-msts.cz/objektyrw.html
Míla
Naposledy upravil(a) Míla dne úte 20. lis 2018 14:20:42, celkem upraveno 1 x.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

David píše: pon 19. lis 2018 19:26:31

Dobrá, děkuji. Jinak nemohu sehnat poslední verzi RW Tools, měl jsem ji cca před měsícem, kdy ještě fungovaly stránky autora, ale dnes se už na ně nedostanu (program jsem smazal, protože předtím pro mě neměl využití). Byl by někdo ochotný poskytnout nejnovější verzi? Našel jsem nějakou z roku 2017 a hází mi to samé chyby při úpravě scénáře a ani to neumí unicode, takže všechny české znaky jsou pryč.
Poslal jsem ti link do SZ.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

fixall píše: pon 19. lis 2018 21:21:13 Hello
I am sorry to write in English but I do not speak Czech.
I have a problem because I do not have a few objects in Tyniste n Orlici. I installed everything but maybe I'm doing something wrong :( :( :(
I checked everything again and now I do not know what's going on.
Where can I find these objects?
Please, help me, I will be very grateful.
Thanks, Adam.

Obrázek
Obrázek
Hello,
  when I look at the screen, I can see you lack a lot of objects. The building is created by Roman 72, it is nowhere, unfortunately it is not.
The white bottles I see are probably the remains of auxiliary masts for electrification. Click the bottle 2x with the left button. On the right, a table appears where it is written what it is. And write me it. But there are missing the lights for shifting, complete turnouts (reverses) etc.
Write me an email.
Mila, the creator of the track
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

fixall píše: pon 19. lis 2018 21:21:13 Hello
I am sorry to write in English but I do not speak Czech.
I have a problem because I do not have a few objects in Tyniste n Orlici. I installed everything but maybe I'm doing something wrong :( :( :(
I checked everything again and now I do not know what's going on.
Where can I find these objects?
Please, help me, I will be very grateful.
Thanks, Adam.

Obrázek
Obrázek
1st screen https://ulozto.cz/!q4Iks84GNYgU/roman72-rar VO_stavedlo
2nd screen https://uloz.to/!HTJwvRKEsdiJ/cz-objects-08032017-zip RailNetwork/Junctions/CD_PrestavnikXX_XX

not my upload. you'll find what you need in those packages.
fixall
Příspěvky: 6
Registrován: ned 18. lis 2018 12:21:32

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od fixall »

Subterra píše: úte 20. lis 2018 20:21:00
not my upload. you'll find what you need in those packages.
What a surprise!!!!! Thank you very much.
I appreciate your help.
jendalang
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 22. lis 2018 15:56:46

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od jendalang »

Dobrý den, nechci otravovat, ale už nevím co stáhnout, aby jsem měl na trati nástupiště. Jakou trať si mám stáhnout, aby jsem je tam měl? Toto je např. ve Vaclavicích, kde není ani jedno nástupiště a takto to vypadá na většině nádražích na mapě. Díky moc za rady.
20181122153835_1.jpg
20181122153835_1.jpg (16.6 KiB) Zobrazeno 12460 x
Jarda 24
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. lis 2018 17:39:11

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jarda 24 »

Tak jsem stáhl tu Choceň a bez výsledku. A taky jsem zjistil že mi chybí mechaniky a perony(Choceň-Hronov tak mi chybí všude kromě Újezdu u Chocně, Čermná n.O., Bolehoště a Hronova). Kde bych je mohl prosím najít, případě čeho jsou součástí?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

jendalang píše: čtv 22. lis 2018 17:14:25 Dobrý den, nechci otravovat, ale už nevím co stáhnout, aby jsem měl na trati nástupiště. Jakou trať si mám stáhnout, aby jsem je tam měl? Toto je např. ve Vaclavicích, kde není ani jedno nástupiště a takto to vypadá na většině nádražích na mapě. Díky moc za rady. 20181122153835_1.jpg
Zde stáhneš většinu, co potřebuješ. Nástupiště, mechaniky atd!! https://www.sasuletrainz.cz/ po registraci :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

jendalang píše: čtv 22. lis 2018 17:14:25 Dobrý den, nechci otravovat, ale už nevím co stáhnout, aby jsem měl na trati nástupiště. Jakou trať si mám stáhnout, aby jsem je tam měl? Toto je např. ve Vaclavicích, kde není ani jedno nástupiště a takto to vypadá na většině nádražích na mapě. Díky moc za rady. 20181122153835_1.jpg
Sypaná nástupiště jsou od Romana z tratě Úzkorozchodka 760mm odsudhttps://ts-sim.com/dl/category/35-uzkorozchodne

ostatní z tratě Vlára 341 od Saši, některá z addonu Doktorgep. Vše je napsáno v Čti mě s balíkem tratě.
Míla
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Martens »

Ahoj, u aktuální verze trati se mi nezobrazuje staniční budova v Novém Městě nad Metují. Jsou tam jen levitující hodiny a cedule. Může mi prosím někdo poradit, co chybí? Je to stejný případ jako v tom screenu dole, kde chybí se stejnými příznaky stavědlo v Týništi?

Díky za radu.
Odpovědět