Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

Mrknu na to.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

KojbanCZ píše: sob 20. říj 2018 11:55:56 Ahoj! Trať vypadá skvěle.
Chtěl jsem zkusit aktivitu ze Solnice, ale chybí mi tam nástupiště. Stejně jako v Rychnově n. K. zast.
Jaké jsou to objekty? Myslím, že jsem instaloval všechny.

Díky předem!
Ahoj, používám tři typy nástupišť. V největší míře od Saši, trať 341 Vlára. Dále od Doktorgep, ty mám např. ve Staré Pace či několik v Hradci Králové a pár z trati 221. Tyto mám např. v Ústí nad Orlicí. V tvém případě, budu hádat, nepamatuji si všechna nástupiště, kde jsou( momentálně jsem mimo domov, nemohu se podívat do databáze a do tratě) ale asi z 221čky. Přesně nevím. Řeknu zítra navečer.
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Šnek píše: sob 20. říj 2018 12:57:06 Trať perfektní, ale mám taky problém s peróny v Letohradě, Bezpráví. Nevíte, co mi chybí za skupinu objektů?
Ahoj,
v Letohradu a Bezpráví jsou nástupiště od Saši, trať 341. Myslím, zastávka, sypané?
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Dealer101 píše: sob 20. říj 2018 0:14:01 Ahoj, potřebuju poradit. 1.) Nemám koleje v Ú.N.O.
2.) Po celé krajině stromky ale vše bílé (no object)
3. Mám asi všecko z addonů co tam je přiloženo ale nic :C.
Kdyby někdo znal ty věci potřebné děkuji c:
Ahoj, tak tohle zatím nevím, musíme se též poradit.
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

KaMat píše: sob 20. říj 2018 15:23:46Mrknu na to.

Tak to budu rád, mě to hlava nebere :?: :?:
volhpe1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. kvě 2017 17:15:59

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od volhpe1 »

Nemám nástupiště v Hradci králové cedule se znáší jen tak všechny addony mám zakoupené a nebo stažené
HawkCZ
Příspěvky: 17
Registrován: úte 09. říj 2018 22:37:29

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od HawkCZ »

Někdo tip, co mi chybí? Nejde mi začít nástup cestujících, předpokládám, že je to chybějícím nástupištěm?

Nemám německé placené tratě jako Munich-Augsburg, které byly v readme psané. Ale je teď za 10 dolarů, tak uvažuji o investici :-).

Díky za help ;-)

Obrázek
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Ahoj Mílo, update perfektní, jen mi asi chybí nejake traviny, stromy, nebo kere, nevim. Jel jsem ted z letohradu do HK a podel trati spoustu flasek od mlika? Nevis, co presne mi chybi? Instaloval jsem vse podle navodu.
flasky (1) (1) (1) (1).jpg
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jurajs_89 »

To, co vám chybí zjistíte pomocí nástroje RW Tools. Jeho zakoupení vřele doporučuji.
Jen je problém, že nečte objekty v AP souboru, což je problém u Německých addonů a bohužel i u Sasule...
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

volhpe1 píše: ned 21. říj 2018 13:31:11 Nemám nástupiště v Hradci králové cedule se znáší jen tak všechny addony mám zakoupené a nebo stažené
V Hradci králové je první nástupiště u budovy z trati 341 Vlárský průsmyk, jinak z addonu Doktorgep, je to v Čti mě, najdeš link, kde to stáhnout a nástupiště 0_CZ Nast 3,1 Vne Kor RK 1 či 3. Momentálně nevím, od koho je toto nástupiště, ale je to náš tvůrce.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Jurajs_89 píše: ned 21. říj 2018 14:50:05 To, co vám chybí zjistíte pomocí nástroje RW Tools. Jeho zakoupení vřele doporučuji.
Jen je problém, že nečte objekty v AP souboru, což je problém u Německých addonů a bohužel i u Sasule...
Myslím, že to jde, musíš soubory AP extrahovat např. v Totalcomandru a potom to zjistíš. Bohužel RW_Tools nezjistí loft objekty
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

michal.rak píše: ned 21. říj 2018 14:17:02 Ahoj Mílo, update perfektní, jen mi asi chybí nejake traviny, stromy, nebo kere, nevim. Jel jsem ted z letohradu do HK a podel trati spoustu flasek od mlika? Nevis, co presne mi chybi? Instaloval jsem vse podle navodu.flasky (1) (1) (1) (1).jpg
Ahoj, to je škoda, ale myslím si, že jsou to traviny z mého addonu Milva\Scenery\Vegetace.A také může být z placeného addonu Munich-Augsburg, U těchto chybějících objektů( bílých flašek) se dá lehce zjistit, co je to za objekt a to právě přes program RW_Toools, který se už dnes dá stáhnout zdarma a to odsud: http://www.rstools.info/downloads.html a to tento :v8.0.24. Pokud to je špatně, tak mě, prosím, opravte ať tu někoho nemystifikuji.
Naposledy upravil(a) Míla dne ned 21. říj 2018 16:30:30, celkem upraveno 1 x.
volhpe1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. kvě 2017 17:15:59

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od volhpe1 »

Míla píše: ned 21. říj 2018 16:05:12
volhpe1 píše: ned 21. říj 2018 13:31:11 Nemám nástupiště v Hradci králové cedule se znáší jen tak všechny addony mám zakoupené a nebo stažené
V Hradci králové je první nástupiště u budovy z trati 341 Vlárský průsmyk, jinak z addonu Doktorgep, je to v Čti mě, najdeš link, kde to stáhnout a nástupiště 0_CZ Nast 3,1 Vne Kor RK 1 či 3. Momentálně nevím, od koho je toto nástupiště, ale je to náš tvůrce.
vše mám stažené spíše mi jde o zastřešení nástupišť jinak peróny mám
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

HawkCZ píše: ned 21. říj 2018 13:58:15 Někdo tip, co mi chybí? Nejde mi začít nástup cestujících, předpokládám, že je to chybějícím nástupištěm?

Nemám německé placené tratě jako , které byly v readme psané. Ale je teď za 10 dolarů, tak uvažuji o investici :-).

Díky za help ;-)

Obrázek
Už to píši poněkolikáté, je nutné mít placený addon Munich-Augsburg, případně Mnichov Garmish. Hlavně z prvního addonu je v trati velmi hodně objektů podél tratě. Bez nich je trať poloviční.Každý rok před vánocemi jsou v obchodě za cenu 9,9 Euro.
Nástupiště, předpokládám v Letohradu. Máš staženou poslední aktualizaci tratě 341 Vlára od Saši? Ty jsou zde od něho!!
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

volhpe1 píše: ned 21. říj 2018 16:23:18
Míla píše: ned 21. říj 2018 16:05:12
volhpe1 píše: ned 21. říj 2018 13:31:11 Nemám nástupiště v Hradci králové cedule se znáší jen tak všechny addony mám zakoupené a nebo stažené
V Hradci králové je první nástupiště u budovy z trati 341 Vlárský průsmyk, jinak z addonu Doktorgep, je to v Čti mě, najdeš link, kde to stáhnout a nástupiště 0_CZ Nast 3,1 Vne Kor RK 1 či 3. Momentálně nevím, od koho je toto nástupiště, ale je to náš tvůrce.
vše mám stažené spíše mi jde o zastřešení nástupišť jinak peróny mám
Střechy na nástupiště od Hekla z tratě 170, je to v Čti mě, hned 3. trať!!
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Míla píše: sob 20. říj 2018 15:29:16
KojbanCZ píše: sob 20. říj 2018 11:55:56 Ahoj! Trať vypadá skvěle.
Chtěl jsem zkusit aktivitu ze Solnice, ale chybí mi tam nástupiště. Stejně jako v Rychnově n. K. zast.
Jaké jsou to objekty? Myslím, že jsem instaloval všechny.

Díky předem!
Ahoj, používám tři typy nástupišť. V největší míře od Saši, trať 341 Vlára. Dále od Doktorgep, ty mám např. ve Staré Pace či několik v Hradci Králové a pár z trati 221. Tyto mám např. v Ústí nad Orlicí. V tvém případě, budu hádat, nepamatuji si všechna nástupiště, kde jsou( momentálně jsem mimo domov, nemohu se podívat do databáze a do tratě) ale asi z 221čky. Přesně nevím. Řeknu zítra navečer.
Míla
Hádal jsem špatně, nástupiště jsou od Saši, trať 341 Vlára. Je nutné mít staženou poslední verzi tratě!!!!
Míla
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Míla píše: ned 21. říj 2018 16:20:34
michal.rak píše: ned 21. říj 2018 14:17:02 Ahoj Mílo, update perfektní, jen mi asi chybí nejake traviny, stromy, nebo kere, nevim. Jel jsem ted z letohradu do HK a podel trati spoustu flasek od mlika? Nevis, co presne mi chybi? Instaloval jsem vse podle navodu.flasky (1) (1) (1) (1).jpg
Ahoj, to je škoda, ale myslím si, že jsou to traviny z mého addonu Milva\Scenery\Vegetace.A také může být z placeného addonu Munich-Augsburg, U těchto chybějících objektů( bílých flašek) se dá lehce zjistit, co je to za objekt a to právě přes program RW_Toools, který se už dnes dá stáhnout zdarma a to odsud: http://www.rstools.info/downloads.html a to tento :v8.0.24. Pokud to je špatně, tak mě, prosím, opravte ať tu někoho nemystifikuji.
Problem vyresen, zapomel jsem nainstalovat vegetaci od Radiomastera. :)
HawkCZ
Příspěvky: 17
Registrován: úte 09. říj 2018 22:37:29

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od HawkCZ »

Tak už mám asi vše. Je pravda, že ten Munich-Augsburg to hodně zvednul. Tak moc, až snížil fps :-).

Díky za super trať, je to opravdu propracovaná pecka!
FrosterDune
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. črc 2018 21:41:01

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od FrosterDune »

Ahoj, skvělý update, konečně nemusím na této trati jezdit jen s dieselem, v předchozí verzi jsem neměl žádné problém, takový ty menší např jedna stanice levitovala nad zemi :D
Jenže teď přeinstalaci railworksu (měl jsem tam jeden vážný problém který vyžadoval přeinstalaci) tak mám kolem tratě tento error, vůbec nevím co mi chybí a bohužel to nemůžu ani zjistit přes Rw tools protože se mi to z nějakého důvodu vůbec nezapne, mám všechny naše a zahraniční placené addony které jsou potřeba, skoro všechny freeware zahraniční tratě, základ EU loco asset, všechny objekty od Josef, Hekl, Pikku, CsTerx, takže fakt nevím co mi chybí, stačí mi bohatě poradit který Addon mi chybí, mám opravdu vše potřebné dokonce i UKTS addon který podle toho že je to u tratě mělo tento problém vyřešit což se nestalo, fakt už nevím, co dělat dál tak se tu chci zeptat, co přesně mi chybí, případě jak tento frustrující problém konečně vyřešit, já už nevím co dál, proto se ptám tady :x
přidávám screeny
https://prnt.sc/l92ct8
https://prnt.sc/l92cw3
https://prnt.sc/l92d05
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Tohle bych viděl na špatnou instalaci nějakého addonu, protože modely ti nechybí, jen textury.
Odpovědět