Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Míla píše:Ahoj,
stáhni si znovu trať, směrové cedule jak pro CZ_510, tak i pro CZ_506, jsem přidal. U tratě je přibalen i soubor Rwp Návěstidla+ přejezdy. Zde jsou tyto staré přejezdy, které ti chybí. V původní aktualizaci č.5 byla pouze nová návěstidla a závory nebyly přibaleny.
D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Sasule\RailNetwork\Signals\AZD\2z\NvstAZD2zPosun_12.bin (Track Item) on tile Tracks.bin -000016 972.603 -000007 864.627
Toto návěstidlo je ke stažení zde na fóru v Zip ze dne 5.1. 10.56. Ke stažení ho sem dal Saša. S ním jsou i směrové cedule.
Ještě zde píšeš např. mimo jiné, že"nalezeno opět v asset Vlára dev. verze". Rozumím tomu tak, že by měly být podle tebe tyto objekty přiloženy k mé tratí? U aktualizace č. 5 píši v Čti mě, že je třeba postahovat různé tratě a objekty, mimo jiné i objekty odsud: trať 341 Vlárská dráha + všechny objekty:
https://www.sasuletrainz.cz/ (po přihlášení)
Pokud tedy máš staženou tuto trať, nemůžou ti objekty, o kterých píšeš, chybět.
Míla
tak jsem vše postahoval a stále mi chybí jedna cedule a to:
D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_508\CED_508_Smer_Jaromer_StPaka.bin (Scenery Item) on tile -000015-000005.bin 452.562 699.207
není ani v novém balíku tratě,ani v tom zipu od Saši s tím posunovým návěstidlem
stasek
Příspěvky: 58
Registrován: pát 05. lis 2010 11:45:45

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od stasek »

Ahoj, mohu požádat o radu, co mě chybí? (viz obr). Mám dle readme nainstalováno vše doporučené, ale asi mi něco bude chybět?? :x :x

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
myslím si, že v editoru dole vlevo nemáš Detail Level na č. 10. Protože např. v Bolehošti jsou tři budovy, vše od Josefa 72, na prvním obrázku je stavědlo v Týništi n.O. a zde chybí cedule Týniště nad Orlicí. Tu přece máš v balíčku s tratí. Další je asi zarážedlo, čili nic z cizích objektů.
Míla.
stasek
Příspěvky: 58
Registrován: pát 05. lis 2010 11:45:45

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od stasek »

Mílo děkuji moc, bylo to přesně v tom, jak jsi napsal :idea: :idea:
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Ahoj, všiml jsem si, že my chybí textury směrových ukazatelů a to nejspíše ve všech stanicích. Obrazek: https://ctrlv.cz/ct7Y Nevíte čím to je? Přitom bych ty cedule ve složce mít měl (kromě Jaroměř_Stará paka, která ve složce chybí), ani RW mě na ně neupozornilo. Děkuji
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tezemis píše:Ahoj, všiml jsem si, že my chybí textury směrových ukazatelů a to nejspíše ve všech stanicích. Obrazek: https://ctrlv.cz/ct7Y Nevíte čím to je? Přitom bych ty cedule ve složce mít měl (kromě Jaroměř_Stará paka, která ve složce chybí), ani RW mě na ně neupozornilo. Děkuji
Ahoj,
stáhni si ještě jednou trať, nedávno jsem do ní dával opravené složky i s cedulemi, chybějící směrová tabule je ve složce CZ_508, proč, nejsou textury, nevím, je možné, že když to znovu nakopíruješ ( staré složky dej pryč)tak budeš mít vše. Dej vědět.
Míla.
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Ahoj, tak složky jsem vymazal a nahradil novými a problém je stejný. Směrové cedule stojí, nicméně textury na nich chybí.
Tomáš Novotný
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. led 2018 17:24:37

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tomáš Novotný »

Mohu se zeptat jak trať stáhnu vůbec nikde nemohu najít download link děkuji za odpověď
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Zde na fóru na straně 14 je vydání mé tratě i s popisem, co je třeba. Je to aktualizace č.5!!
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tezemis píše:Ahoj, tak složky jsem vymazal a nahradil novými a problém je stejný. Směrové cedule stojí, nicméně textury na nich chybí.
Už je to vyřešeno, kolega je spokojený.
Míla
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jack.Grave »

v aktualizaci 5 mi chybí:
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_510\CED_510_Smer_Trutnov_StPaka.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_510\CED_510_Kuncice_nad_Labem_t.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_510\CED_510_Podhuri.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_510\CED_510_Smer_Jaromer_Trutnov.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_510\CED_510_Smer_StPaka_Trutnov.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_510\CED_510_Smer_Trutnov_Jaromer.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_510\CED_510_Smer_Trutnov_StPaka.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\CZ_510\CED_510_Vrchlabi.bin

V balicku nejsou ani u starsi verze.

Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Stáhni si ještě jednou trať, všechny zmiňované cedule jsou v asetu Milva atd.
Míla
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: Míla díky. Bylo to tam jen jsem musel stáhnout aktualizaci 5 asi potřetí a smazat starší rozbalené soubory. Můžu říct že to byl dost šílený Asset hunt, něktré žádané objekty Radiomaster a Schiesenbus jsem našel až na nějakých stránkách v zemích bývalého SSSR (oni si půjčovali objekty a vznikl zmatek). Díky za obětavost a odvahu. Další postřehy napíšu v průbehu nadcházejího týdne. Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj Jacku,
není zač.
Vegetace v další aktualizaci bude pouze od Radiomastera. Zaškrtne se v editoru použití objektů od Radiomastera. Zkratka RU_* by se Ti měla potom měla objevovat. Složky Schienenbus/vegetation/scenery a Schienenbus/vegetation/stalker jsem z asetu odstranil.
Míla
MarkWOT
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30. led 2018 22:54:08

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od MarkWOT »

Bylo by možné dám sem znovu odkaz ke stažení?
Trať vypadá suprově jenže jsem z těch lidí, kteří si hru koupili později a tratě s assety mezitím byli vymazány.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Odkaz ke stažení je na straně 14 i se změnami, které jsem tam vložil za posledních několik dní. O tom jsem zde fórum informoval. Odkazy na Assety jsou v Cti me 2. Jinak jsem nic nevymazával!
Míla
jinx
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09. úno 2018 16:48:47

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od jinx »

Zdravim, chci se zeptat, jaky plany jsou s touto trati do budoucna a kam vsude se bude stavet, jestli pripadne do Pardubic? Pochazim z Pardubickeho kraje a tato trat mapuje temer cely Kralovehradecky kraj coz je super ;)
Maty Vlaky
Příspěvky: 26
Registrován: pát 22. pro 2017 16:35:42

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Maty Vlaky »

jinx píše:Zdravim, chci se zeptat, jaky plany jsou s touto trati do budoucna a kam vsude se bude stavet, jestli pripadne do Pardubic? Pochazim z Pardubickeho kraje a tato trat mapuje temer cely Kralovehradecky kraj coz je super ;)
Ahoj :-) S Mílou máme pro vás takové tajemství + překvapení, kam to uděláme :D Ví to jenom pár lidí, ale máte se na co těšit! :D :)
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Kal000px »

Kvalita je důležitější než kvantita ;)
Jede jede mašinka..
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

To každopádně! Jsem zvědav, kam se tento projekt až dostane, už tento projekt je neuveritelne dobrý a kvalitní :)
Odpovědět