[vR] Konstanz-Villingen

Připravované nebo vydané tratě do RS
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

[vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Jurajs_89 »

virtual Railroads vydalo novou trať, Konstanz-Villingen (Švýcarsko - Německo). Odkaz zde: http://www.virtual-railroads.de/routes/ ... route.html
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Percy 12 »

Velice pěkná trať, určitě doporučuji ;)
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od jstange »

Take ji asi nakonec koupim. Vsude ji chvali, jen jsem se obaval velke hw narocnosti, ale pry to neni tak hrozne...
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Vlastik »

Trať je pěkná,je to vlastně jejich první trat,po vozidlech nebo převzaté tvorbě ve formě od různých autorů.
K trati je potřeba ,ale to už je standart European assets pack.
K trati jsou dodávána tyto vozidla ředa DB BR 189 v barvách DB od vR+ nákladní vozy Hbins292,Kijls,KWW,Sdggmrss a Taehms.
DB BR 111 v barvách DB+patrový řídící vůz a vložené vozy a vozy tzv.silberlíng.
K trati je přiloženo 6 scénářů.
Píšou tam tuhle konfiguraci:
System:
OS: Windows up from XP (64bit recommended)
CPU: up from DualCore 4. generation with minimum 3,3Ghz, QuadCore from 6. generation
with 4Ghz recommended
RAM: minimum 4 GiB, 8 GiB recommended
GPU: from 512MB VRam and Pixelshader 3.0, Nvidia GTX970 or higher recommended
HDD: 2.5 GiB (SSD recommended)
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od 750225lentilka »

Jednoznačně nejlépe zpracovaná pay trať do TS. Sice stojí skoro tisícovku, ale stojí to za to! Hrozně se mi líbí cit pro detail. Kostnice a její okolí je známé tím, že je zde čilý cyklistický ruch, takže prakticky u každé stanice, nebo zastávky jsou stojany s koly, u hospůdek jsou zahrádky. Ve městech jsou na zastávkách autobusy (MB NewCitaro €6). U jezera Gnadensee, podel kterého trať vede, jsou různě rozeseté kempy, na zahradách domů jsou pískoviště, houpačky a další. Krajina je pěkně zpracovaná. Každá stanice má své originální nástupiště a nádražní budovu, vše úžasně vystínované. U některých zastávek a stanic najdeme příbytky z vyřazených vozů 4yg a různé harampádí. Ale najdou se i nějaké drobné chybky. Sem tam levituje poblíž tratě silnice, nebo je naopak "zavalena" zvýšeným terénem, to by se dalo vcelku jednoduše řešit loft náspem, ale budiž. Na jednom přejezdu za Kostnicí je pak jeden výstražník v silnici. Možná co mi chybí ve městech je trošku život, postavičky lidí a pod. ale to se dá zase doplnit individuálně do scénářů, takže možná i dobře. Po každé to pak bude vypadat jinak. :) Jinak nespočet originálních a neokoukaných objektů, včetně kolejí (ty mají mimochodem super zvuky!) a silnic. Vřele doporučuji!!
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Jurajs_89 »

Konečně jsem se dostal k tomu, abych si tu trať projel a musím říct, že jedním slovem úžasný. Trať je detailně propracovaná, PZB funguje tak, jak má, a celkově je dojem velice dobrý. Těch peněz za to nelituju a doporučuju všem ostatním.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Pardál »

PZB funguje tak, jak má

Ahoj,

můžeš mi, prosím, poradit? V Kariéře ve 2. jízdě s řidičákem vyjíždíš z Kostnice a hned za stanicí je opakovací předvěst na "očekávej 40" (já neznám přesné názvy návěstí na DB, ale vím, co vyjadřují) a ať dělám cokoliv, tak vždycky mi po projetí té předvěsti práskne PZB. Projel jsem to jedině tak, že jsem zapnul PZB až v té následující stanici. Prostě tohle nedávám. Kolik se tam musí jet a musí se obsloužit PZB nějak jinak, než u jiných návěstidel?

Díky za odpověď.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Jurajs_89 »

Musíš to potvrdit tlačítkem Wachsam a pak podbrzdit pod rychlost danou třídou vlaku.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Punktfö ... influssung
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Pardál »

Ok, děkuji za odpověď, ale nepochopil jsi mě. Já vím, jak se jezdí s PZB, v tom problém nemám, mě zlobí jen tato předvěst. Vlak je RE, max. 140 km/hod., mód PZB "O", ale tady je max traťová 60 a zkoušel jsem se i proplížit 40, pořád to bouchá.
Tak třeba budou vědět ostatní, kde je chyba; tato trať, Kariéra, 2. jízda "Regional express train to Offenburg" - hned na začátku úkolu, cca 1 minuta jízdy. Děkuji za rady.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Jurajs_89 »

Aha, pardon. Video by nebylo?
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Pardál »

Není důvod se omlouvat, asi jsem to napoprvé napsal špatně. Video mně taky přišlo na mysl, ale mám obavy, že už to CPU neutáhne, že to bude slideshow. Seženu nějaký program a jestli to půjde, zkusím něco vyplodit. Zkusím stáhnout nastavení detailů a tak podobně. Třeba se zatím někdo ozve, že to projíždí bez problémů, že je chyba u mě mezi křeslem a klávesnicí :mrgreen: Zatím díky, ozvu se.
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Pardál »

Ahoj,

video je tady https://uloz.to/!ICRpyqfusgd0/railworks ... 43-752-avi , skáčou tam nějaký okna z nahrávání, to už neřeším, moc to nedávám, jsem rád, že jsem alespoň něco nahrál :mrgreen: Normální obsluha PZB a buch.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Subterra »

A to je scénář, co je přibalený u trati?
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Pardál »

Ano
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Jurajs_89 »

To bude problém v mašině, zkus to s jinou. Výměn jí přes rw tools.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Pardál »

To mě napadlo, akorát přes RW tools to nepůjde (alespoň u jiných ostrých kariér to nešlo, šlo mi to vyměnit jen u standardu), ale jde to normálně v buildu, udělá se klon a tam už to vyměnit jde. Já chtěl mít jistotu, že je to chyba ve hře. Tak díky.
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Pardál »

Vyzkoušeno s různými loki i soupravami: otočená souprava z úkolu (111 vpředu) beze změny zároveň i ve volné jízdě, 101 od vR projede bez problémů, 143 od vR, ať tlačí či táhne, opět problém. Už na to prdím :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tak jsem to zkusil taky a práskne to. Viděl bych teda asi na chybu hry. Není žádný důvod k tomu, aby člověk dostal na tomto Vorsignalu Zwangsbremsung.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od Pardál »

Ok, sice neumím německy, ale chápu, co ta daná mašina na mě v danou chvíli houká :D
Proto jsem se "s vrozenou českou skromností" přišel zeptat. Děkuji za objasnění mých domněnek. Tvůj "podpis" hovoří jasně, co si užíváme oba. Ještě mrknu na vR, jestli není fixpack, je to snad jejich trať.
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: [vR] Konstanz-Villingen

Příspěvek od jstange »

Pardál píše: stř 05. pro 2018 16:14:44 Ok, sice neumím německy, ale chápu, co ta daná mašina na mě v danou chvíli houká :D
Proto jsem se "s vrozenou českou skromností" přišel zeptat. Děkuji za objasnění mých domněnek. Tvůj "podpis" hovoří jasně, co si užíváme oba. Ještě mrknu na vR, jestli není fixpack, je to snad jejich trať.
Nikdy jsem nemel s PZB zadny problem, rozhodne ne na teto trati (krome jednoho chybejiciho 1000 Hz magnetu na rychlosti 8), na toto forum jsem se dostal teprve nyni po delsi dobe v souvislosti s dotazem na vozy YB, takze Vas dotaz ctu az nyni...

Myslim, ze jsem schopen Vam presne rict, co delate spatne. Jakmile se rozjedete, jste v restricted mode (problikavaji 70 a 85), coz je standardni chovani. Pri restricted mode musite drzet rychlost pod 40 (realne asi 45, PZB dava rezervu). Ve videu se vsak na zacatku jizdy ozve zvuk PZB tlactka a problikavani zmizi, coz znamena, ze jste musel stiskout PZB Frei (klavesa End), cimz se uvolnujete z monitoringu. Tim ale take masine rikate, ze cesta pred Vami je volna, bez omezeni, coz neni, takze jakmile masina zdetekuje prvni aktivni magnet, okamzite spusti nouzove brzdeni, protoze to vyhodnoti, ze jste udelal chybu v ovladani PZB.

Spravne projeti je: po rozjeti rozhodne nemackat PZB Frei a ten Vorsignal (tam, kde Vam to predtim spadlo) potvrdte PZB Wachsam (klavesa PgDn) do 4 sekund od projeti (nejlepe ihned). Uvidite, ze to projedete.

Dejte vedet.

JInak na vR strankach zadny update nenajdete, dokonce ani vR verzi neaktualizovali opravami, ktere vydali ve steam verzi trate - dost neseriozni vec, o ktere jsem se dokonce sveho casu pohadal s Maikem Goltzem (hlavnim tvurcem trati) na uktrainsim foru... bohuzel se nic nezmenilo a ani steam codes pro jejich zakazniky, jak puvodne tvrdili, neziskali... coz se dalo cekat.

Ale nastesti i ta jejich puvodni vR verze trati je i tak obecne v solidnim stavu...tak aspon ze tak... chybi zvuky okoli na zastavkach, to je asi nejvetsi rozdil mezi vR a Steam verzi...
Odpovědět