SŽDC_262_Boskovice - Skalice nad Svitavou

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Maty Vlaky
Příspěvky: 26
Registrován: pát 22. pro 2017 16:35:42

SŽDC_262_Boskovice - Skalice nad Svitavou

Příspěvek od Maty Vlaky »

Zdravím, nedávno sem se rozhodl, že udělám trať 262 na žádosti přítele. Zatím jsem udělal nádraží v Boskovicích, teď zbývá udělám krajinu a jde se pokračovat na Skalici, poté sem budu dávat info.
Maty Vlaky
Příspěvky: 26
Registrován: pát 22. pro 2017 16:35:42

Re: SŽDC_262_Boskovice - Skalice nad Svitavou

Příspěvek od Maty Vlaky »

Za chvíli sem přidám jednu fotku z Boskovic
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: SŽDC_262_Boskovice - Skalice nad Svitavou

Příspěvek od kiski »

Ak chceš stavať reálnu trať, tak si zožeň aj reálne sklonové pomery. Pochybujem, že je celá v rovine, ako máš ty. Mimochodom, keď si sem hodil video, tak nejak som čakal, že tej krajiny tam predsa len bude trochu viac. V podstate tam ešte nič nie je... A tie trolejové stožiare ku koncu videa - všetky s napinákmi :) tak to je asi žart.

Je ale dobre, že sa snažíš stavať reálnu trať, len ten prístup trochu zmeniť a bude to ok. Niekto tu na fóre tie sklonové pomery ponúkal, treba kontaktovať a vypýtať si ich. Plus vygenerovať terén podľa skutočného, pomocou SRTM dát. Zmení sa ti to o 100%.
Braňo
Maty Vlaky
Příspěvky: 26
Registrován: pát 22. pro 2017 16:35:42

Re: SŽDC_262_Boskovice - Skalice nad Svitavou

Příspěvek od Maty Vlaky »

Nedávno jsem se rozhodl, že se tohle bude asi jmenovat POLOFIKTIVNÍ trať 262. Ale vypadá to, že s ní půjdu ke dnu. Sice to mám už kolejově do Velkých Opatovic, ale trať nakonec nechám pro kamarády, nebo pro testery. Jinak ten reálný terén, kamarád mi s ním pomohl, a nevím kde je to špatně, načítá se mi to a prostě se to nenačte. Ani za 20 minut. Myslím google mapy. Ten terén mě šel na mé druhé nově rozpracované trati. Ale ta šla ke dnu zdůvodu googlu map. Každopádně si dávám klid a začnu jezdit career scénáře. Radši se budu učit a ne zveřejňovat takovou "sra***"
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: SŽDC_262_Boskovice - Skalice nad Svitavou

Příspěvek od Percy 12 »

Pro terén je myslím nutnost mít vlastní Route Template.
apem
Příspěvky: 2
Registrován: sob 10. úno 2018 12:01:46
Bydliště: U blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: SŽDC_262_Boskovice - Skalice nad Svitavou

Příspěvek od apem »

Doufám že se na trati pokračuje pokud ne mohl by jsi poslat odkaz ? rád bych si jí pro sebe dostavěl
Maty Vlaky
Příspěvky: 26
Registrován: pát 22. pro 2017 16:35:42

Re: SŽDC_262_Boskovice - Skalice nad Svitavou

Příspěvek od Maty Vlaky »

apem píše:Doufám že se na trati pokračuje pokud ne mohl by jsi poslat odkaz ? rád bych si jí pro sebe dostavěl
Ahoj. Trať není podle google map ani reálného terénu. Pokud uděláš krajinu, pošlu ti ji. Ale musel by jsi udělat krajinu z Boskovic do Skalice, z Boskovic do Velkých Opatovic a to je vše. Jinak trať tahle je v koncích. s Tomem Holinkou pracuji na trati 255. Mám ji od sebe 13 km. Takže si tam v létě udělám na kole výlet :D :D
Odpovědět