CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
erik227
Příspěvky: 11
Registrován: pát 26. pro 2014 11:48:06

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od erik227 »

Je tu niekde download prosím
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Jurajs_89 »

Ano, je. Hledej šmudlo.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

anry píše:to me ale prestane fungovat vic veci ne? snih a dest ne? Js jen ze Vlastik na tom ukazkovem screenu tu travu v třebove nema.
No já používám svoji upravenou verzi ,a textury terénu UKTS ,takže ,ale asi tak,jinak v nastavení se snad dá vypnout pouze animace rostilnstva,né tráva .
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Včera jsem si celý den hrál s návěstidly na trati žsr 170 od Hekla,protože pořád něco nevycházelo ,ale zjistil jsem jednu závažnou věc že s vydáním trati PBO k 24.12.2014 byly vydána komplet složka s návěstidly ,bohužel v té složce co byla vydána ,jsou některá scripta neaktuální a je potřeba ručně smazat celou složku (LUA,LUArus) která se nachází zde :
x:\xxx\railworks\Assets\CZ_OBJECTS\CD_Addon\RailNetwork\Signals\CD\.....
obě složky smazat.
Z balíku návěstidel instalovat tento balík, 5_CZ_Scripts_v2.02v_23092013.rwp ,jedině tak se dá docílit toho že nám všem budou návěstidla chodit stejně a i scénáře.


Autor balíku ,by měl odstranit alespon tyto dvě složky.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

Vlastik píše:
anry píše:to me ale prestane fungovat vic veci ne? snih a dest ne? Js jen ze Vlastik na tom ukazkovem screenu tu travu v třebove nema.
No já používám svoji upravenou verzi ,a textury terénu UKTS ,takže ,ale asi tak,jinak v nastavení se snad dá vypnout pouze animace rostilnstva,né tráva .
Animaci vypnout nemůžeš, pouze kompletní procedurální trávu.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

Však vime co je mysleno, nebudem tady slovíčkařit, proste Procedural Flora
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hawk »

Stahovat z UKtrainSim je teda fakt pro fajnšmekry. V dnešní době nechat ze serveru tahat naráz pět lidí a to rychlostí 5 kb/s (aspoň to píšou), je fakt hardcore... Se do těch Pardubic projedu tak na jaře, než to vše stáhnu :o)
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Hawk píše:Stahovat z UKtrainSim je teda fakt pro fajnšmekry. V dnešní době nechat ze serveru tahat naráz pět lidí a to rychlostí 5 kb/s (aspoň to píšou), je fakt hardcore... Se do těch Pardubic projedu tak na jaře, než to vše stáhnu :o)
No můžeš si připlatit jeden den ,a jsi v Pardubicích jak na koni :lol:
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od andor »

Z balíku návěstide mám tedy instalovat tento balík,
"5_CZ_Scripts_v2.02v_23092013.rwp" ....
Prosím tě,
a na kterém webu je hledat ?

Na stránce http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/dl je ... "2.7b_23092013".
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od andor »

Jo, omlouvám se,
už to našel ...
Jsem ale trubka !!!
branci11
Příspěvky: 5
Registrován: stř 20. srp 2014 12:18:12

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od branci11 »

Ahoj, chýba mi pár objektov: výhybky, na niektorých miestach trolejové stlpy, trolejové vedenie nemám vobec a pár násypov. Mám nainštalované všetky Vlastikove, Jozefove objekty a aj posledný balík objektov PBO (1,92Gb) tak prosím vás poradte mi kde zohnať toto čo mi chýba. Ďakujem
Obrázek

Obrázek
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

branci11 píše:Ahoj, chýba mi pár objektov: výhybky, na niektorých miestach trolejové stlpy, trolejové vedenie nemám vobec a pár násypov. Mám nainštalované všetky Vlastikove, Jozefove objekty a aj posledný balík objektov PBO (1,92Gb) tak prosím vás poradte mi kde zohnať toto čo mi chýba. Ďakujem
Obrázek

Obrázek
No zřejmně nemáš všechno odemě viz screny:
Obrázek
Obrázek
Doporučuji návštěvu stránek v podpisu a dohledat. :D
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Vlastiku děláš si reklamu, ale já stále nevěřím, že máš ve svých balících na svém webu vše ... . Po čisté instalaci RS a tvých balíků ze starého webu a následné instalaci PBO jsem byl poučen ..... . Není nebo nebylo tam vše !!!! viz. příspěvky níže ..... . Udělej 1 kompletní balík ať nový user nemusí kloktat "X" věcech co třeba .... .
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Zdeněk Itterheim píše:Vlastiku děláš si reklamu, ale já stále nevěřím, že máš ve svých balících na svém webu vše ... . Po čisté instalaci RS a tvých balíků ze starého webu a následné instalaci PBO jsem byl poučen ..... . Není nebo nebylo tam vše !!!! viz. příspěvky níže ..... . Udělej 1 kompletní balík ať nový user nemusí kloktat "X" věcech co třeba .... .
To máš pravdu,sám už nevím kde co je protože dost věcí bylo děláno na zakázku,takže jediné co mi zbývá je až bude čas ,tak to udělat jako ty ,a instalovat po balíčcích ,bohužel u Josefa nebylo všechno ,což jsem ted se snažil napravit a umístit všechno na druhý web,včetně věcí hodně starých ,protože jsem koukal že se používají i v zahraničních addonech.
Problém je že sám nevím po určitých změnách co vlastně se mého používá ,protože Tomáš už dost nahradil Romanovými modely.
Pokusím se to dořešit do nového roku.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od 750225lentilka »

Vlastíku fakt nemůžeš u sebe mít všechno. Všechny dostupné CZ objekty mám, mám i ten balík a furt to není vše...Prostě bez vlastnictví předchozích verzí jsem evidentně v háji... :(
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

750225lentilka píše:Vlastíku fakt nemůžeš u sebe mít všechno. Všechny dostupné CZ objekty mám, mám i ten balík a furt to není vše...Prostě bez vlastnictví předchozích verzí jsem evidentně v háji... :(
Tak já to s určitostí netvrdil,jenom jsem myslel že to tak může být ,nicméně potom jsem si uvědomil že trat je od roku 2010 a za tu dobu se několik mých objektů přejmenovalo a nebo vznikli novější verze,no podívám se po novém roce na celý problém.
V zásadě ,se mohlo předejít těmto zbytečným dotazům ,kdyby mě třeba někdo informoval o vydání,to že je to sjízdné to se mi líbí ,ale to je tak všechno.I když v zásadě to nebyla z žádných podmínek ,protože sjízdný to bylo už za mých kolejí v roce 2010.
Takže uvidíme,sám mám zájem aby to měli všichni stejně krásné. :D
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Vždyť jsi s Tomášem na té trati spolupracoval. To jsi klidně mohl odchytit už dávno a nemusel jsi čekat, až tě zavalí lavina dotazů. :lol:
Máš pravdu,
tak jsem udělal bilanci ,v zásadě musím říci že to co je děláno extra si má stavitel ohlídat sám,takže chybí složka CD_501 (objekty okolo D. Třebové),jeden objekt Lamp ,static objekty okolo Pardubic,Moravany 5x návěstidlo link,Pardubice 12x návěstidlo link,Pardubice stará verze rychlostníků,po dohodě se odstraní,počítám že dále se bude pokračovat pouze s Romanovými.
Jinak je to všechno staženo z uvedeného odkazu na stránky.
Závěr,složku 501 a platform ,nahraji,uvedené chybějící linky přidám do složky Mube,to je asi tak všechno,potom by se nemělo stát že budou chybět moje objekty,v zásadě jediné co mohu doporučit tak smazat komplet moji složku Assets/CZ_objects a instalovat všechno postupně z uvedeného webu,a chybějící objekty si dostahovat dodatečně nejdéle zítra,jinak je trat sjízdná.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Doplnění chybějících linek návěstidel pro tratě uvedených autorů (PBO,Zilina-Olomouc),nutné pro správný chod trati!
Němělo by se stát že bude v trati chybět jediné návěstidlo,můžete tvořit scénáře. :D
http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... mube-kamat

Ostatní později a pěkný silvestr,hodně štěstí,zdraví a osobní pohody v roce 2015,máme se na co těšit ohledně TS.
Sergio_Cz
Příspěvky: 10
Registrován: úte 11. lis 2014 21:14:32
Bydliště: Česká republika

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Sergio_Cz »

Mě tedy z uložta stačilo stáhnout Objekty-PBO.rwp a mapa funguje jak má.
OMSI / RailWorks / SimRail
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Odpovědět