CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od KaMat »

Michal píše:Řeším s jedním uživatelem podobné problémy. Jen tak mimochodem jsem zjistil, že ten seznam použitých objektů u PBO není kompletní. Vyžaduje to kromě evropského assets packu asi i ten americký. Chce to toto: Kuju, RailSimulatorUS. Bere to odtud nějaké objekty a silnice. Bůh ví, co všechno v tom seznamu ještě není...
není to default ?
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Šnek »

Reset hry nepomohl. Uvidíme ráno moudřejší večera.
Hulvát
Příspěvky: 34
Registrován: sob 10. led 2015 8:42:04

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hulvát »

Michal to řeší se mnou na Jůťubku a sem jsem chodil jen na čumendu hledat řešení problémů. Tak jsem se teda regnul. No jináč to se mnou bude možná těžší, protože RW je moje jediná PC hra, jinak jsem tělem a duší konzolista. Tak se možná zeptám blbě. Opravdu nezáleží kam ty pravidla šoupnout, stačí jen do složky Assets? Ta trať si to sama najde?
Jináč co o tom tak přemejšlím, hodně to teď zjednoduším, jednou jsem koumal editor, tam si přece vybere člověk koleje, odškrtne si je elektrizovaný a ten editor si tu trolej natáhne už rovnou sám a pak se teprv asi dodávaj sloupy. No tak nemůže to být zakopanej pes někde v těch kolejích? Taky mě přijde zvláštní, že na dvou úsecí ty koleje mám, kousek před Svitavama a pak za tou odboučkou do prava v Pardubicích. Ale jak říkam, PC hrám nehovím, tak mě nekamenujte.
Hulvát
Příspěvky: 34
Registrován: sob 10. led 2015 8:42:04

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hulvát »

Tak jestli to je důležitý, tak by bylo fajn, napsat konkrétní cestu/složku od autora.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od kropi213 »

Tu cestu,ale v 99,9% složek máš..hlavně je důležité si dát bacha ..po rozbalení většinou je ještě jedna složka a pak danej soubor...kopírování prakticky stejne jak u msts...takže je to o nepozornosti spíše...
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od raduzz »

Skvělá trať! To jen aby se tady neřešily pouze chyby, ale zazněla pravidelně i chvála ;)
Přílohy
Dnes ráno v U. n. O. ;)
Dnes ráno v U. n. O. ;)
stasek
Příspěvky: 58
Registrován: pát 05. lis 2010 11:45:45

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od stasek »

Po provedené přeinstalaci tratě z 5.1.2015 mám problém - na trati mi zmizely skoro všechny drážní budovy mezi ČT a Pcemi (viz screeny). Poradí mi někdo, kde mám chybu? Díky.
Přílohy
Moravany.jpg
Zámrsk.jpg
Brandýs_nL.jpg
UnO_m.jpg
UNO_z.jpg
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

stasek píše:Po provedené přeinstalaci tratě z 5.1.2015 mám problém - na trati mi zmizely skoro všechny drážní budovy mezi ČT a Pcemi (viz screeny). Poradí mi někdo, kde mám chybu? Díky.
Musíš mít nainstalované objekty od Josef72,link zde:
http://rw.simtrains.eu/Josef72/Josef72/
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Řeším s jedním uživatelem podobné problémy. Jen tak mimochodem jsem zjistil, že ten seznam použitých objektů u PBO není kompletní. Vyžaduje to kromě evropského assets packu asi i ten americký. Chce to toto: Kuju, RailSimulatorUS. Bere to odtud nějaké objekty a silnice. Bůh ví, co všechno v tom seznamu ještě není...
Zde je kompletní seznam v excelu,má to přes 49500 řádků,je tam cesta a čtverec na kterém se nachází daný objekt,pokud budu mít někde flašku mohu tak přibližně zjistit co mi chybí a kde to asi hledat.
Download zde:
http://ulozto.cz/x4BDJRny/seznam-pbo-ko ... 012015-zip
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Šnek »

Tak nevím kde je chyba, zkoušel jsem původní starou verzi tratě PBO a tam trolej mám. V nové verzi tratě se trolej nezobrazuje.
zbynda
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. led 2015 1:21:03

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od zbynda »

Mám podobnej problém. Mě dokonce zmizely i koleje.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Šnek píše:Tak nevím kde je chyba, zkoušel jsem původní starou verzi tratě PBO a tam trolej mám. V nové verzi tratě se trolej nezobrazuje.
Mám podobnej problém. Mě dokonce zmizely i koleje.
Tak to už opravdu nevím kde může být problém,je mi líto,zřejmně se jedná nestandartní stav.
Jediné co snad tak smazat ručně složku kde se trat nachází,někde bokem rozpakovat rwp třeba winrar,nebo 7z to umí,a nakopírovat ručně,ono pokud někdo dá při pakování uzamknout objekty tak se to chová jako při čtení a nelze to aktualizovat.To může být ten problém,že se neaktualizuje všechno na novější verzi.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:
CT.jpg
Zkusil jsem omrknout kolej u prvního nástupiště v ČT. Ta používá Romanovo traťové pravidlo "SZDC kolej r150m 40 kmh". Tak si schválně zkontrolujte, zda ho máte: Assets\Roman72\SZDC\RailNetwork\Track\Track Rules\SZDC_r150m_40kmh.xml(bin). Toto pravidlo má v sobě definovanou i trolej, která odkazuje sem: Assets\Roman72\SZDC\RailNetwork\Trakcni vedeni\SZDC_TV_01.xml(bin,xsec).
Romanova pravidla jsou zde k download pár stránek zpět.
FuN1Ncze
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. led 2015 17:48:33

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od FuN1Ncze »

Michal píše:
CT.jpg
Zkusil jsem omrknout kolej u prvního nástupiště v ČT. Ta používá Romanovo traťové pravidlo "SZDC kolej r150m 40 kmh". Tak si schválně zkontrolujte, zda ho máte: Assets\Roman72\SZDC\RailNetwork\Track\Track Rules\SZDC_r150m_40kmh.xml(bin). Toto pravidlo má v sobě definovanou i trolej, která odkazuje sem: Assets\Roman72\SZDC\RailNetwork\Trakcni vedeni\SZDC_TV_01.xml(bin,xsec).
já tam ani nemám složku Trakcni vedení :(
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Já se přidám taky, Tr. Ved. nemám taky a asi 3 dny zpět jsem hledal¨v kterém balíku by to mohlo být a taky nenašel ..... kdo ví?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Trakční vedení použil Roman u své testovací tratě. Takže bych očekával, že bude součástí jejího assets packu.
Michale, ale nějaké pravěké verze, která asi není k mání. Od zadrátování novým typem TV jsem ji nepřidával....
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

Byl jsem požádán, abych vyhrabal tu historickou trolej :D. Je zde : http://uloz.to/xTn8iXuP/trolej-rwp
Snad Vám to pomůže....
FuN1Ncze
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. led 2015 17:48:33

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od FuN1Ncze »

Roman píše:Byl jsem požádán, abych vyhrabal tu historickou trolej :D. Je zde : http://uloz.to/xTn8iXuP/trolej-rwp
Snad Vám to pomůže....
Nojo konečně mám všude trolej :D Děkuju moc
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od KN1F3Cz »

JÁ troleje vyřešil stáhnutím obejktů k trati Ostrava-Žilina mám pocit
Hulvát
Příspěvky: 34
Registrován: sob 10. led 2015 8:42:04

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hulvát »

Taky už mám troleje, stahoval jsem taky Žilinu-Olomouc, tam mě ale chybí :D
Odpovědět