CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
medek1
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. dub 2016 11:23:03

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od medek1 »

Zdravím, potřeboval bych pomoc..

Na trati Praha-ČT mi očividně chybí textury povrchu, troleje a nástupiště.
Nemyslím si, že bych postupoval špatně. Vše jsem instaloval programem Utilities, napodruhé jsem již zkoušel i ručně.


Poznámka: Tato trať je prvním neoficiálním obsahem, co jsem do TS16 kdy nainstaloval.
Poznámka 2: European Loco & Asset pack vlastním, je nainstalován.

Při instalaci jsem postupoval následovně:

1) Trať jsem stáhl z http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... ka-trebova

2) Jako první jsem instaloval Routes, poté Assets.

3) Stáhl jsem a poté nainstaloval http://www.uloz.to/xWhpGH2G/objekty-pbo-rwp

4) Stáhl jsem a nainstaloval pár českých lokomotiv a vagónů.

5) Spustil jsem hru, zvolil mód Quick Drive.

6) Zjistil jsem problém.


Děkuji za jakoukoli odpověď! Doufám, že se problém vyřeší!! Jaká by to byla nádhera!
Medek
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Vlastik »

Jiz dlouhou dobu pracuji na prestavbe teto trati tak aby byla sjizdna a mohli se tvorit aktivity protoze defakto pomalu neni nikde zadna trat kde jezdit. Mame vozidla,mame objekty a neni nic. Osobne jsem o tom Tomase informoval,ale defakto o trat nema zajem protoze spolupracuje na komercnich projektech,takze defakto co prestavuji je klon trati tak jak je v roce 2016.
Asi nejvetsi je prestavba koleji a spraveho sklonu v uzlu ceska trebova,tak aby se nestalo ze je tam vice jak 30 promile (ted i 40),coz melo za nasledek komplet prepracovat seradovaci,vjezdove koleje,odstranit zrusenou skupinu a mnoho dalsiho. Planuji zapracovat vlecku Metrans,jinak jsou vymenena vsechna navestidla v uzlu trebova,coz je videt i na nekolika videiich s odkazem zde:
http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... =12&t=1207
Dalsi prace budou udelat sjizdnou vetev Trebova-svitavy,coz ma za nasledek prestavbu opatova (protoze nevychazi oblouk),dalsi je udelat sjizdnou Trebova-Trebovice kde bude potreba komplet prestavet Trebovice kvuli sklonu a napojit ruzne odbocky.
Dalsi je vydat se smer usti nad orlici ,kde bude asi nejvetsi zasah do stavby a prestavet to na nove nadrazi,potom uz jen par drobnosti do chocne a dale spis se venovat sjizdnosti to znamena funkcni navestidla ,spravne rychlosti a znacky.
Snad je ze pouzivam Romanovo kolejivo a nasypy,taktez se snazim i o databazove objekty,abych nebyl vypiskan jako na trati 220 :D ,pri te prilezitosti odstranuji komercni objekty ze ctverce tak abych eliminoval to ze to bude nekomu chybet.
co urcite nebude a tak to nova trolej,to je pro me spanelska vesnice kdyz jsem videl pres 100 souboru ,takze ale zase je potreba si uvedomit ze je to raritni trat kde jeste byla trolej po staru a tak to zustane.
Pokud nekoho zajima tak zde jsou screny ze stavby prubezne doplnovane:
http://vlastinekmsts.rajce.idnes.cz/TS_ ... avba_2016/#
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od KaMat »

Vlastik píše:protoze defakto pomalu neni nikde zadna trat kde jezdit.
Psal jsi to několikrát a musím už reagovat, protože je to docela provokativní :D
Ze Zábřehu přes Olomouc, Přerov, Ostravu k hranicím se Slovenskem je málo ? Trať je komplet kromě dodělávané a opravované krajiny. Tak nepiš, že není kde jezdit :roll:
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:
Vlastik píše:protoze defakto pomalu neni nikde zadna trat kde jezdit.
Psal jsi to několikrát a musím už reagovat, protože je to docela provokativní :D
Ze Zábřehu přes Olomouc, Přerov, Ostravu k hranicím se Slovenskem je málo ? Trať je komplet kromě dodělávané a opravované krajiny. Tak nepiš, že není kde jezdit :roll:
Tak samozrejmne obrazne,ale od Zabrehu po ostravu to je bez krajiny,teda co jsem jel naposled,natocil jsem video je youtube,dale ve volne jizde jsem pres bohumin neprojel vzdy to tam spadlo a to je solo vlak,nechci videt vic vlaku,je ale divne ze starsi verzi co jsem jezdil aktivity jsem projel bez problemu ted nikoliv,nacist vychozi bohumin zase pad. Takze vic nazoru vic informaci,sam osobne si myslim ze nejvic zatezuji vykon ty trolejove lofty.
neni to provokace,ale tak to proste je,treba mi neco chybi nebo je neco blbe. :D
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Vlastik »

Mam toho rozpracovano hodne,od trati po modely az po upravu vseho.
Dnes probehla kompletni prestavba Trebovice v Cechach,po CT je to druha nove polozena stanice v realnem meritku. Odvazelo se stare kolejivo a hned navazelo nove.
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
adpo
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. zář 2017 21:13:59

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od adpo »

Ahoj pánové, nechci nikoho moc otravovat, jen jsem se chtěl zeptat, Zakoupil jsem TS 2017 (už mám podezření na verzi TS) a jediná trať na které mi fungujou návěstidla je trať Zábřeh na Moravě-Přerov. Všude jinde mám kompletní mapu bez návěstidel. Nesetkali jste se s tímto problémem někdo? Dělá mi to teda více map a mám podezření, že návěstidla z nějakého důvodu nepodporuje TS2017. Za rady mnohokráte děkuji
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Pets »

Jde o to, zda ta návěstidla pro ostatní tratě máš v Assets. Pokud vím, tak oficiálně nejsou již ke stažení. K vysvětlení důvodu tohoto se necítím být kompetentní.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od KaMat »

adpo píše:Ahoj pánové, nechci nikoho moc otravovat, jen jsem se chtěl zeptat, Zakoupil jsem TS 2017 (už mám podezření na verzi TS) a jediná trať na které mi fungujou návěstidla je trať Zábřeh na Moravě-Přerov. Všude jinde mám kompletní mapu bez návěstidel. Nesetkali jste se s tímto problémem někdo? Dělá mi to teda více map a mám podezření, že návěstidla z nějakého důvodu nepodporuje TS2017. Za rady mnohokráte děkuji
Pro trať Třebová - Přerov jsou potřebné návěstidla v balíku. Ostatní tratě to nemají.
obcasny_hrac
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13. čer 2017 17:57:16

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od obcasny_hrac »

adpo píše:Ahoj pánové, nechci nikoho moc otravovat, jen jsem se chtěl zeptat, Zakoupil jsem TS 2017 (už mám podezření na verzi TS) a jediná trať na které mi fungujou návěstidla je trať Zábřeh na Moravě-Přerov. Všude jinde mám kompletní mapu bez návěstidel. Nesetkali jste se s tímto problémem někdo? Dělá mi to teda více map a mám podezření, že návěstidla z nějakého důvodu nepodporuje TS2017. Za rady mnohokráte děkuji

Ahoj, ke spoustu tratím musíš mít návěstidla "externí", chyba není v TS, ale v tom, že je jejich autor stáhl z downloadu a od té doby noví hráči TS jezdí bez návěstidel. Já je bohužel také nemám, TSku jsem si koupil cca týden poté, ale co se dá dělat, do omrzení budu brousit Zábřeh - Olomouc :lol:
Pechy150
Příspěvky: 10
Registrován: sob 02. zář 2017 22:37:32

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Pechy150 »

Zdravím, pracuje někdo ještě někdo na této trati ať už formou přestavby nebo rozšiřování? Již delší dobu se dokopávám ke stavbě trati 018 z Chocně do Litomyšle. Rád bych tuto trať napojil na již existující PBO.
jiri.s
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. srp 2017 23:04:05

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od jiri.s »

Objekty PBO jsou geniální, díky za odkaz na uloz.to. Train SImulator mi přijde strašně nekomplexní, rozpracovaný, spousta objektů v různých složkách, prostě bordel. Nakonec to dopadá tak, že oficiálně přes Excel k trati Praha - Třebová už některé objekty ani stáhnout nejdou z důvodu vymazání např. testovací trati...
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Obrázek

Pardubice ještě nejsou hotovy? Nebo mám chybu já v objektech? Může mi prosím někdo poslat stav trati? Děkuji.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Subterra »

railworks64.exe Screenshot 2018.12.30 - 10.26.19.31.jpg
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Objekty mám, tak kde je chyba?
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Pardubičky taky nevypadají 100x v pořádku.

Obrázek
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Choceň už vypadá normálně, ale stanice z Pardubic k Choceň nic. Prostě bez nástupiště...

Obrázek
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Echineo »

Na túto trať by som sa vykašľal, autor na nej už nepracuje.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Michal »

SmokeyCheetah: Všude, kde uvidíš bílou lahev, ti chybí nějaký objekt. Dobře je to vidět na tvém obrázku z Pardubiček, že těch lahví tam máš dost. Nástupiště jsou na této trati všude.
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Jo, ale jak to vyřešit že. Mám ty jeho objekty které měly něco přes 1.5GB a pár dalších balíků od KaMata, Hekla, Sasule a další. Takže nevím, kde problém sídlí.
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Echineo »

Problém sídli v tom, že autori svoje objekty stiahli z obehu, ako vravím nemá zmysel hrať túto trať.
Odpovědět