CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

Steam/Knihovna her/Train Simulator 2013

Klikneš pravým tlačítkem myši, zvolíš Vlastnosti/Místní soubory/Ověřit integritu mezipaměti hry.
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Josef72 píše:Steam/Knihovna her/Train Simulator 2013

Klikneš pravým tlačítkem myši, zvolíš Vlastnosti/Místní soubory/Ověřit integritu mezipaměti hry.
Tak po reinstalu i kontrole integrity hra sále padá ....
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hekl338 »

A len ta trat,ci vsetky?
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Jen ta mubeho
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Tak po reinstalu i kontrole integrity hra sále padá ....
Problém nejspíš bude že asi furt máš ve složce i nějáké soubory z nelegální verze a ty se mezi sebou tlučou,
zkus přes steam odinstalovat TS2013,
co ti zbude ve složce railworks tak smaž (mimo source kde máš rozpracovaný svoje modely),
jakmile budeš mít čistou složku railworks a nebo tam nebude vůbec,tak si dej znovu přes steam nainstalovat TS 2013.
A doinstaluj pokud to nepůjde automaticky i ostatní programy ze složky Instal,a samozřejmně vše jako správce.
Jen ta mubeho
Je potřeba aby jsi měl nainstalované všechny součásti databáze co jsou v trati použité,jinak trať nespustíš,ohledně kolejí tak Mube používá ještě update kolejiva vydaný po základním balíku,myslím že vyšly dvě.
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Tak i po reinstalu mi trať nefunguje. Ve starším RW jsem snad všecky součásti měl, jak zjistím jestli mi něco ještě chybí ??? Třeba se to špatně nainstalovalo.
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Tak už to vzdávam ... tohle nikam nevede pořád přeinstalovávam RW, kontroluju integritu dokola jak blbec :lol: ale stále se mapa nenačte ...
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od M@ster »

Trat mam stahnutou i ze vsema addonama co jdou stahnout (asi 3 nejdou stahnout :cry: ) a trat funguje (i po nejnovejsim updatu TS2013) a musim rict ze uz pekne rozpracovana..jen tak dal... cekam rad na dalsi update :D

Par obrazku: https://picasaweb.google.com/1005083835 ... creenshots#
Naposledy upravil(a) M@ster dne úte 02. říj 2012 21:14:32, celkem upraveno 1 x.
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Už je to OK, přetáhnul jsem objekty z bývalého RW a ted to funguje, popis problému zde: http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... &start=100
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Jurajs_89 »

mube píše:Přeji všem hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a sil do nového roku.

Níže najdete odkaz na stažení první verze trati:
http://www.edisk.cz/stahni/48995/PBO.zip_124.35MB.html

Tomáš
Pro download mám použít tento odkaz, nebo je někde novější?

Díky za odpověď.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od M@ster »

Jo zatim novejsi neni nebo aspon o nem nevim...taky cekam na novejsi verzi :D
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od kropi213 »

mohu se zeptat jak poznam co mi k trati chybi a popripade kde bych mohl veci dostahnout.jinak dekuji za odpoved.Jsem zvyklej z trainz tady fakt nevim jakse veci hledaj do map
Naposledy upravil(a) kropi213 dne úte 09. říj 2012 9:12:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Boldri »

Tak jsem při instalaci PBO narazil na vykutálenou hlášku:

ERROR: Not a serialized binary file
FILE: ...\build\corerelease\code\libs\foundation\API\core/cFcException.h
LINE: 113

Mám původní RW3 po upgradu na TS2013, všechny addony nainstalený, mubeho původní scénáře smazaný a stejně se nedostanu u týhle trati ani do editoru, vše ostatní funguje, ale jakmile dám PBO, tak mě vykopne s touhle hláškou, nějaký nápady čím by to mohlo bejt?
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od M@ster »

Boldri píše:Tak jsem při instalaci PBO narazil na vykutálenou hlášku:

ERROR: Not a serialized binary file
FILE: ...\build\corerelease\code\libs\foundation\API\core/cFcException.h
LINE: 113

Mám původní RW3 po upgradu na TS2013, všechny addony nainstalený, mubeho původní scénáře smazaný a stejně se nedostanu u týhle trati ani do editoru, vše ostatní funguje, ale jakmile dám PBO, tak mě vykopne s touhle hláškou, nějaký nápady čím by to mohlo bejt?
Nasel jsem stejnou chybu na http://ftp.uktrainsim.com/viewtopic.php?f=301&t=126007

Jinak jinde jsem zase cetl ze je to chybou od Northern Europe (pokud to mas instalovany)
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Boldri »

Sakra, mrknout na ukts mě nenapadlo, díky za tip..:D
Večer na to mrknu. Z toho co sem zatím v rychlosti vyčet, by to mohla způsobovat nějaká součást, která je v jiný verzi než byla původně použitá. Škoda že součástí utilities není také kontrola chybějících součástí, stačilo by jen předhodit trať a prográmek by vyflusnul list použitých a chybějících součástí.

To mě přivádí k myšlence, kerá je asi v tomhle vlákně OT, ale možná by stálo za to dát hlavy dohromady a definovat/vytvořit vlastní balík součástí, dejme tomu "CZSK default", tím by se usnadnila jak práce tvůrcům tratí, tak i následná distribuce. Navíc bysme se stali nezávislí na budoucích rozmarech RSC, co vy na to?
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Boldri »

Tak už jsem ji rozchodil. :D
Tuhle hlášku způsobuje špatná součást (nakoplý soubor .bin) a trať pak nenaběhne. Ale jakmile sem ji odstranil, trať naběhne i když jí sem tam něco chybí.

Jinak PBO je mazec, projel sem sice jen kousek ale líbí se mi, dobrá práce mube a jen tak dále :)
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od kropi213 »

Mohl by mi nekdo rici zda-lui v teto mape chybi nejake addony a pokud ano trak ktere krome tech co jsou v souboru s mapou cca125mb a tim souborem s dodatky cca 1,7gb je jeste neco co jse musi po nainstalovani techto dvou veci dostahnout?tady totiz na rozdil od trainz to vubec nepoznam je to zajimave reseny.Kdyz clovek nezjsiti ani zda mu neco chybi nebo ne
okoun
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. úno 2012 10:23:55

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od okoun »

ahoj, chtěl bych se zeptat (obecněji) jestli bude možné někdy publikovat celou CZ dráhu jako celek, tedy že stahnu jeden soubor či adresář ve kterém bude vše, tedy abych nemusel zvlášť hledat vozidla, krajinu, kolejivo, zvuky atd...

Děkuji
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Boldri »

Teoreticky to možný samozřejmě je, ale velikost takovýho balíčku by mohla bejt dost brutální, né každej tady sedí na optice. Další věc je povinnost sehnat povolení od všech autorů součástí, který mube použil a to by moh bejt problém. Pro něho je rozhodně jednodušší, když nám to pustí takhle a my si potřebný dohledáme. Samozřejmě, pokud by se našlo dost lidí ochotných za kompletní trať s vlaky i scénáři zaplatit nějaký ten bakšiš, pak se situace mění :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

Boldri píše:.....samozřejmě, pokud by se našlo dost lidí ochotných za kompletní trať s vlaky i scénáři zaplatit nějaký ten bakšiš, pak se situace mění :)
Přeně tak. Myslím si, že najít na netu a stáhnout nějaký ten model je dobrá cena za naše addony :lol: :lol: :lol:
Odpovědět