CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

odklepol som všetky filtre, no itak to nejde, nebol by niekto ochotný pomôcť napr. cez ICQ (642459705) ? :|
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

to bude asi ten problém .. TS2013 už tuto trat v základu nemá ač to bylo od vývojářů slibováno ... taky jsem ten problém řešil
Pokud to tomu tak je tak by bylo lepší přejít na jiné povrchy ,v současné době já používám povrchy z UKTS bohužel ale kompatibilita s default zde není ,tak by stavitelé museli vše přemalovat.
UKTS
Obrázek
Default
Obrázek
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

no jo ale vyhodi mi to vždy daku chybu

napr. http://www.q3.cz/images/84ch.jpg
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

Máš originál verzi ? Jestli ano, zkusil bych nejdřív to nejzákladnější, vymazat cache a provest integritu mezipaměti hry. Případně jestli je to velkej guláš ve hře ( časté chyby ), tak bych hru odstranil a a stáhnul znovu. Jestli by fungovala ( základní verze ), tak bych nahrál tuto mapu a uvidíš. Problém ti taky může způsobovat addon, který je chybný a nemusí to být přímo hrou. Každopádně nejdřív bych odinstaloval stažené adony ( nemyslím zakoupené přes Steam ) a provedl buď "integraci" nebo znovu čistou instalaci hry.


Integritu mezipaměti hry provedeš takto :

Steam/Knihovna her/Train Simulator 2013
Klikneš pravým tlačítkem myši, zvolíš Vlastnosti/Místní soubory/Ověřit integritu mezipaměti hry.
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

ešte ma napadlo, nemôže robiť problem to že sa to nainštalovalo do ,,C,, Program Files (x86) ?? :?:
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

Ne
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

TS2013 už tuto trat v základu nemá ač to bylo od vývojářů slibováno ... taky jsem ten problém řešil
Vlastníš addon Ruhr-Sieg line ( původně Hagen - Siegen ) ?
Pokud si stáhnete trat 320+objekty k trati,měl by se automaticky objevit terén i v trati Praha-Třebová,pokud by se tak nestalo dá se k downloadu ještě terén trati PBO.
no jo ale vyhodi mi to vždy daku chybu
Tuto chybu vyhodí vždy pokud TS spadne,označuje soubor pro vývojáře co pád TS způsobilo a pokud se jim ty chyby pošlou měli by to opravit,samotné chybové hlášení se ukládá na disk do složky Tempdump.
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

aha tak to skusím díki
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

Zeptám se ještě jednou, máš originál verzi hry, nebo warez ?
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

mam original TS 2013 kúpené zo steamu ;)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hekl338 »

A mas trate z RW 2012, hagen siegen a pod?
Uživatelský avatar
Bigfoot
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. zář 2012 10:38:37
Bydliště: Bratislava

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Bigfoot »

Tak že, takto:
Keď začínaš ako Ja,kúpením Sim2013 a nejde Ti to, tak predpokladám, že Ti chýba nasledujúce ( aspoň mne to začalo bežať ).
Kúp si na Steame najprv dva balíčky : US Community Asset Pack 2,49€ a European Community Asset Pack 2.49€
Po nainštalovaní skús či Ti šlape PBO, keď nie, tak prikúp Add-On Ruhr-Sieg Line 5,99€
Osobne mne toto pomohlo a okrem PBO mi začali fungovať aj iné trate čo som mal posťahované!
manazer502503
Příspěvky: 2
Registrován: sob 08. pro 2012 1:22:05

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od manazer502503 »

Bigfoot píše:Tak že, takto:
Keď začínaš ako Ja,kúpením Sim2013 a nejde Ti to, tak predpokladám, že Ti chýba nasledujúce ( aspoň mne to začalo bežať ).
Kúp si na Steame najprv dva balíčky : US Community Asset Pack 2,49€ a European Community Asset Pack 2.49€
Po nainštalovaní skús či Ti šlape PBO, keď nie, tak prikúp Add-On Ruhr-Sieg Line 5,99€
Osobne mne toto pomohlo a okrem PBO mi začali fungovať aj iné trate čo som mal posťahované!

Zdravím. Mám podobný problém. Také sem nováček a koupil sem ze Steamu TS 2013. Také mi neběží Trať PBO. Má otázka zní které balíčky na Steamu je třeba koupit aby trať PBO běžela? Jinak co se týče toho European Community Asset Pack ten je součástí Add-On Ruhr-Sieg Line, aspoň podle tohoto: http://store.steampowered.com/app/208300
Předem moc díky za odpověď ;) S pozdravem Honza
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

aha no dobre poriešim niečo s tými addonmi a potom dám vedieť, zatial ďakujem všetkým :)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hekl338 »

Trat som si presiel. Mozem povedat, ze sa chova o dost stabilnejsie, aj novy usek je velmi pekny. Skoda vsak tej vysky TV, 151 idu zberace pod dratom, takze asi povodna vyska.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Problém je v tom, že soubory se stejnými názvy už v TS mám a mnohdy ty kopírované soubory jsou starší a mají menší velikost než ty, které už mám z dřívějška.
No problém je v tom že Tomáš dal ke stažení s tratí beta verzi návěstidel včetně scriptů ,kde nefunguje posun.
KaMat používá staženou verzi 2.5 kde posun funguje,zase jsou tam jiné chyby,v tuto chvíli tak kdo si co stáhne dříve tak tu verzi bude mít,další problém je že v beta verzi je navíc několik modelů návěstidel s upravenými scripty a ty nejsou kompatibilní s verzí 2.5.
Bohužel problém nastane pokud si někdo stáhl návěstidla verze 2.5 a bude instalovat trať PBO tak se návěstidla nemusejí chovat korektně,v tuto chvíli byla moje chyba že jsem dal na testování návěstidel beta verzi k vyzkoušení a tak se nedopatřením dostala mezi uživatelé,tato verze není kompatibilní s verzí 2.5(co se dá stáhnout) a spousta věcí v ní nefunguje!
V tuto chvíli zatím není řešení,v nejbližší možné době se pokusím zkoridovat obě verze tak aby byla jedna pro všechny.
Skoda vsak tej vysky TV, 151 idu zberace pod dratom, takze asi povodna vyska.
V nových pravidlech bude výška troleje shodná s výškou sběrače.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od KaMat »

Tech návěstidel jsem si taky všiml. Myslel sem si nejdřív že to může bych chybějícími linky.. Návěstidlo se zobrazí jako flaška od mlika takže lepší než kdyby to spadlo.
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

tak dokúpil som ďalšie addony ale stále chýbajú kolaje :cry:
http://www.q3.cz/images/35ccc.jpg
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Do vyřešení celé záležitosti ohledně zmatků návěstidel,byla trať z downloadu stažena,předpokládané obnovení downloadu po novém roce.
Bude vydána verze 2.7 s novými návěstidly ale starými scriptami,nově bude rozdělen download na modely a scripta.
Poté bude potřeba provést pár ručních úprav a bude jednotná jak pro trať PBO i 320.
Odpovědět