CZ Trať Severočeská

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

CZ Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

Zdravím
Nedávno jsem se rozhodl, že postavím trať do hry RW. Pokusím se co jí nejvíce přiblížit realitě. Pojmenoval jsem ji trať "Severočeská". Z toho důvodu, že nejvíce se budu věnovat tratím na severu, resp. severozápadu Čech. Ale chci se časem po obou březích Labe (dále pak Vltavy) dostat do Prahy (jednou stranou přes Kralupy, druhou přes Lysou nad Labem).

Moje první práce začaly na trati 087 (Lovosice - Česká Lípa). Tuto trať potáhnu prozatím jen do Litoměřic. Koleje už mám položeny. Nyní pracuju v Lovosicích, kde mám postaveno osobní nádraží a dále se pak budu věnovat nákladnímu nádraží a částečně Terminálu, který chci jakožto součást Lovosic dodělat. Poté vlítnu na tu 087, jak už jsem zmiňoval. Pak mi zbývá rozhodnout se, jakým směrem pojedu dál. Buď jestli na Děčín nebo na Prahu. Když by se náhodou našel nějaký modelář, budu pokračovat v tom směru, v jakém budou dostupné objekty. Pokud žádné nebudou, budu nejspíš pokračovat směr Děčín a nevylučuji ani žádnou lokálku ve směru Čížkovice.

Stavím bez různých podkladů, jelikož je nevlastním. Jediné pomocí čeho stavím je mapa na googlu (pro měření vzdáleností používám mapy na seznamu). Na stanice mám plánky k roku 2006, tak alespoň něco.
Nyní přidávám nějaké screeny. Je to jen kolejově, bez návěstidel a hlavně bez originálních objektů, takže mne za to nekamenujte, že třeba hala v Lovosicích je nahrazena obchodním centrem. :D

Pohled na Lovosice od Ústí nad Labem.
http://i49.tinypic.com/2qdd3k6.jpg

Pohled na Lovosice od Čížkovic.
http://i48.tinypic.com/2rhu4q8.jpg

Pohled z lovosického konce nástupiště 4b.
http://i45.tinypic.com/s470xv.jpg

Pohled z lovosického konce nástupiště 4a ve směru na Ústí nad Labem.
http://i46.tinypic.com/2ntwgts.jpg

Příjezd do stanice Lovosice ze směru Litoměřice.
http://i48.tinypic.com/hs27uq.jpg

Pohled od Terminálu v Lovosicích na přijíždějící rychlík od Bohušovic nad Ohří.
http://i45.tinypic.com/30sdl52.jpg

To je prozatím vše. O ostatních dalších událostech na stavbě této trati vás budu informovat v tomto vláknu.
Uživatelský avatar
ddusann
Návěstní mistr
Příspěvky: 19
Registrován: ned 22. lis 2009 20:11:53
Bydliště: Vrútky
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od ddusann »

nevypadá to zle, držím palce, nech sa v stavbe darí ;)
ak ma chcete kontaktovať, urobte tak na ddusann7@gmail.com
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

Jsem úplný začátečník, co se tohoto editoru týče, ale čím déle budu stavět, logicky, tím lépe bude konečná fáze vypadat. Až bude osazena nějaká ta vegetace + nějaké další objekty, bude to zas vypadat o stupínek lépe. Jinak děkuji za vše.
Bovie
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. led 2010 23:39:52

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Bovie »

Vypadá to suprově, a když to tak vidím, mám i pár dotazů, jak je to se spojováním tratí kupříkladu začínám tvořit trať Ústí nad Labem - Děčín, s pozdějším rozšířením ve směru lovosice, Teplice a Střekov - Děčín východ, a zajímalo by mne jestli je možné kupříkladu spojit dvě různé tratě od dvou různých autorů dohromady či nikoliv.
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

Vím co máš na mysli, ale mám obavy, že to asi nepůjde. Zkušenější ti snad poví více.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od KaMat »

Bovie píše:Vypadá to suprově, a když to tak vidím, mám i pár dotazů, jak je to se spojováním tratí kupříkladu začínám tvořit trať Ústí nad Labem - Děčín, s pozdějším rozšířením ve směru lovosice, Teplice a Střekov - Děčín východ, a zajímalo by mne jestli je možné kupříkladu spojit dvě různé tratě od dvou různých autorů dohromady či nikoliv.
myslim si ze to spojit pujde ale musel bych se do toho podivat hloubeji
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

Stav prací: Momentálně zápasím s krajinou v Litoměřicích. Konkrétně v okolí horního nádraží až zastávky Litoměřice - Cihelna. Pak zbývá ještě dodělat krajina do Lovosic, která je tak ze 30% hotova, dále osadit návěstidla a první plánovaný úsek je hotov. Pak se konečně mohu vrhnout směr Ústí nad Labem.
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

Uživatelský avatar
dodis350
Příspěvky: 43
Registrován: stř 09. zář 2009 22:12:46
Bydliště: Piešťany - Slovenská republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od dodis350 »

paráda vyzerá to naozaj sľubne a nevies koľko km by ta trať mohla mať ked bude hotova??? dik
Railfan - fotorealistycký vlakový simulátor. Je v tom budúcnosť? Ja si myslím, že ano. Only for Playstation 3.
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

1.Vydání - úsek Litoměřice horní nádraží - Lovosice (8km) + úsek Děčín hlavní nádraží - Praha hlavní nádraží + Praha Masarykovo nádraží a Praha Libeň (zhruba 135km). Dohromady tedy 143km.
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Nebudeš potřebovat video 090 ? Mám i 072, točil jsem to pro msts.
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

Každý podklad k trati uvítám a video hlavně. 072 plánuji také, nejprve úsek Velké Žernoseky - Děčín včetně odbočky na Střekově na západ.
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

Chtěl bych se zeptat tedy jak je to s tím videem? Celkem by mi bodlo pro osazování traťových objektů do tratě. Díky.
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Na sz jsem ti posílal linky, sry za prodlevu.
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Trať Severočeská

Příspěvek od Logan »

Díky, Zdeňku.
Odpovědět