FS Torino Genova Versione 1.0

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Vlastik

FS Torino Genova Versione 1.0

Příspěvek od Vlastik »

ToGe_V1.jpg
Na italských stránkách se objevil další addon v podobě tratě do RW,musím říci že trať je povedená a autor odvedl velice dobrou práci.Ke stažení zde:
http://www.railworks.it/download/index. ... d3ae047ccb

Velikost je 800Mb a to z toho důvodu že autor použil dost originálních objektů a délka tratě není taky k zahození,jenom snad že vlaky Intercity tento úsek jedou v průměru 1hod.40 minut a obyčejný rychlík 2.hodiny.
Archiv je rozdělen na 9 částí.

Pokud by někdo před stažením váhal a nebo by se chtěl nejdříve podívat na video z trati tak je zde:
http://www.i-gret.it/rail/ToGe/index.htm
Uživatelský avatar
Pavlík
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14. kvě 2010 2:50:49
Bydliště: Kroměříž

Re: Torino Genova Versione 1.0

Příspěvek od Pavlík »

Ahoj, chtěl bych si tuto trať vyzkoušet. V readme je psané, že pro správné fugnování tratě je potřeba stáhnout tento balík: RSItaliaRW_Accessori_Pack_v3.2
Nevíte někdo, kde bych ho našel? Popřípadě bude bez tohoto balíku fungovat alespoň volná jízda?

Díky
Vlastik

Re: Torino Genova Versione 1.0

Příspěvek od Vlastik »

readme je psané, že pro správné fugnování tratě je potřeba stáhnout tento balík: RSItaliaRW_Accessori_Pack_v3.2
Tento soubor,je součástí lokomotiv z produkce RW italia,najdeš ho např v balíku lokomotiv DB 146,185 a pod.
Uživatelský avatar
Pavlík
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14. kvě 2010 2:50:49
Bydliště: Kroměříž

Re: Torino Genova Versione 1.0

Příspěvek od Pavlík »

Vlastik píše:
readme je psané, že pro správné fugnování tratě je potřeba stáhnout tento balík: RSItaliaRW_Accessori_Pack_v3.2
Tento soubor,je součástí lokomotiv z produkce RW italia,najdeš ho např v balíku lokomotiv DB 146,185 a pod.
Vlastiku, díky za navedení. Upřesním jen, že to je na této stránce: http://www.railworks.it/download/index. ... 1a6ded1136
Uživatelský avatar
Pavlík
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14. kvě 2010 2:50:49
Bydliště: Kroměříž

Re: Torino Genova Versione 1.0

Příspěvek od Pavlík »

Tak mě se tedy bohužel instalace tratě nezdařila. Je to .exe instalátor a hlásí mi to chybu - RW není nainstalován, chybí zápis v registrech. RW mám nainstalován ve složce C:\Hry tedy ne v Program Files.

Ostatním se to podařilo?
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Torino Genova Versione 1.0

Příspěvek od Josef72 »

Staženo. Nainstalováno. Chybí lpkomotivy (to mi bylo jasné), ale chyběli mi tam i objekty. Koleje, nikde žádné stromy... později překontroluju.
NumeroUno
Příspěvky: 9
Registrován: ned 09. kvě 2010 14:39:12

Re: Torino Genova Versione 1.0

Příspěvek od NumeroUno »

Tak já se pokoušel to nainstalovat a hlásí mi to už při instalaci stejný problém jako Pavlíkovi,to vubec nevim co s tím. hodí to chybu a k instalaci se ani nedostanu... Má ještě někdo podobný problém? Znáte někdo řešení? Gracias ;)
Vlastik

Re: Torino Genova Versione 1.0

Příspěvek od Vlastik »

Nevím ale jak píše Josef,rozpakoval jsem všech 9 částí,vznikla .exe ,po odkliknutí mi to vyhodilo hlášku ohledně doc tu jsem odklikl a pak se hned spustila instalace.
Ohledně tratě tak krajina je od stanice VILLANOVA cca asi 15km,no myslím si že je to tak trochu podraz a kdybych toto viděl tak bych určitě těch 800Mb nestahoval,jinak je perfektně zpracovaná a jsou tam i vozidla.
Pokud bude autor trať dále rozšiřovat tak to vypadá na velice slušný addon:
Screenshot_Torino Genova_44.90934-8.04212_10-10-24.jpg
Screenshot_Torino Genova_44.92336-8.00867_10-11-30.jpg
Screenshot_Torino Genova_44.96325-7.94460_10-03-22.jpg
Odpovědět