Trať pro TGV

Připravované nebo vydané tratě do RS
mraz10
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08. led 2012 22:23:10

Trať pro TGV

Příspěvek od mraz10 »

Zdravim. Jezdim teprve chvíli a chtěl sem si doplnit vozovej park něčim svižnym. Stahnul sem si TGV. Rád bych ho ale taky využil. Chtěl sem si ho zkusit přidat do tratě Hagen-Siegen, ale tam nejdou editovat vlaky. Dá se s tim něco udělat, nebo je to nějak zamčený na úpravy. Nebo ještě líp, nevěděli byste o nějaký free trati, kde by se dalo to TGV plně využít? Dík za odpovědi.
Vlastik

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od Vlastik »

Zdravim. Jezdim teprve chvíli a chtěl sem si doplnit vozovej park něčim svižnym. Stahnul sem si TGV. Rád bych ho ale taky využil. Chtěl sem si ho zkusit přidat do tratě Hagen-Siegen, ale tam nejdou editovat vlaky. Dá se s tim něco udělat, nebo je to nějak zamčený na úpravy. Nebo ještě líp, nevěděli byste o nějaký free trati, kde by se dalo to TGV plně využít? Dík za odpovědi.
Ahoj,pokud jsi poprvé instaloval TS (RW) tak vždy po instalaci máš všechny tratě uzamčené včetně možnosti tvorby scénářů,návod je jednoduchý a to ze seznamu tratí si kliknu na trat a vpravo si vyberu ke spuštění nějáký scénář a ten spustím,jakmile se mi scénář načte zmáčknu ESC a objeví se mi nabídka 4položek,vyberu "editor světa" a dole v pravo odemknu zámek(napíše mi to nějáké povídání) a dám uložit F2,od této chvíle máš trat odemčenou jak pro úpravy ,tak i tvorbu scénářů.

Jinak velice kvalitní a kombinovaná jak pro regionální tak i VRT je trať Felberpass:
Obrázek Obrázek
mraz10
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08. led 2012 22:23:10

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od mraz10 »

Dík za radu. Toho zámku sem si všim už dřív, ale nějak mě to netrklo. Jinak super tip na tu trať. Akorát sem jí ještě nerozběh. Trať Altenburg-Wildau kterou vyžadujou nainstalovanou sem tam dal pár dnů předtim. Akorát staženou odjinud. Ale měla by bejt stejná. Pak sem podle návodu stahnul i icepak, kterej sem snad uložil na správný místo a ze všech tech odkazů i vlaky. Ale při spuštění mi to pořád hází: Consist builder - Cańt load rail vehicle - SEC DTPSO (nebo SEC MSO). Těhle hlášek mi to hází asi 6. Myslel sem jestli to neni lokomotivou. U Siemensu mi přišlo podle readme, jestli neni na RW3. Ale po nahrání scénáře sem jí tam měl. Tak už nevim. Co mi tam chybí?
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od philipes1471 »

mraz10 píše: Ale při spuštění mi to pořád hází: Consist builder - Cańt load rail vehicle - SEC DTPSO (nebo SEC MSO). Těhle hlášek mi to hází asi 6.
No, presne toto sa deje aj u mňa. Tiež mi vypisuje taketo podobne hlášky po načítaní trate, takže by ma tiež zaujimalo čo s tym može byť. :|
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od ilidianos »

No SEC je jednotka ktera byla v RW3 deluxe edici takze pokud mate RW3 obyc tak soupravu nejspise nemate. Takze je pak jedina moznost a vytvorit si vlastni scenar :) bez te jednotky.
Vlastik

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od Vlastik »

Ale při spuštění mi to pořád hází: Consist builder - Cańt load rail vehicle - SEC DTPSO (nebo SEC MSO). Těhle hlášek mi to hází asi 6.
Ano je to tak jak píše Indianos,aktivity jsou s touto jednotkou:

Obrázek
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od philipes1471 »

No ale ja tu SEC jednotku v RW mam.... :|

No skusim si teda urobiť vlastný scenár a uvidim čo z toho bude.
mraz10
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08. led 2012 22:23:10

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od mraz10 »

Já mam RW2, takže jednotku SEC nemam. Zkusil sem jeden free roam scénář, kam sem si dal to TGV a uložil. Ale jednotku SEC to vyžadovalo pořád. A nedalo by se to celkově nějak přenastavit? Jako tu danou jednotku vyřadit a dát si tam místo ní právě třeba to TGV?
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od ilidianos »

No ono to bude chtit aji v tom RW 2 protoze je to proste v tom scenari pridane :) ale tusim ze zbavit se toho da pres RwTools ale netusim jak presne.
mraz10
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08. led 2012 22:23:10

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od mraz10 »

Jak se používá ten RWTools nemam ani šajna. Ještě by tu byla možnost v základnim menu dát editor tratí a tuhle trať naklonovat. Je možný jí takhle spustit, ale taky se tim přijde o všechny již připravený scénáře a je potřeba udělat nový. Což je taky škoda. Navíc sem to ještě nezkoušel. Takže kdyby byla jakákoli rada, jak to zachránit, bylo by to ok.
Vlastik

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od Vlastik »

Tak mi to nedalo a tu trat jsem si nainstaloval a musím říci že jsem neměl nejmenší problém se scénáři,zkusil jsem scénář:
Engl: Cargo for Switzerland
a je potřeba pro ty co mají RW3,dokopírovat vagony ze stránek od rakušáků a taurusy ,a mělo by to šlapat,pro toho kdo má RW2 tak ještě jednotku SEC,i když si nejsem jist kompatibilitou s RW2 .
Každopádně pod RW3 to chodí slušně.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
mraz10
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08. led 2012 22:23:10

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od mraz10 »

Pěkný fotky. Ty zbylý doplňky sem taky dodával. To všechno jak se zdá maká. Zkusil sem se projet po tý zkopírovaný trati a je to v pořádku. Tim že je to jako nová trať, tak je bez vlaků a načte se to v poho. Funguje taky bez problémů. Tak akorát ta jednotka SEC. Už sem jí i zkoušel shánět, ale zatim se nezadařilo. Tak kdybys ještě případně věděl, kde jí najít, zkusil bych to tam dodat. Pokud by to nebylo kompaktibilní, nedá se nic dělat. Nezbyde než se ponořit do výroby vlastních scénářů.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od ilidianos »

Normalne tu jednotku nesezenes je to proste obsah RW3 deluxe edice. Tzn jakoby placeny addon volne nesehnatelnej.
Oskar
Příspěvky: 111
Registrován: pát 06. čer 2008 19:57:50

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od Oskar »

ilidianos píše:No ono to bude chtit aji v tom RW 2 protoze je to proste v tom scenari pridane :) ale tusim ze zbavit se toho da pres RwTools ale netusim jak presne.
Výměna vozidla na vlaku ve scénáři pomocí RW Tools je v tomto videonávodu:

http://www.youtube.com/watch?v=xmmiE7_sQV0
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od philipes1471 »

mraz10 píše:....Zkusil sem se projet po tý zkopírovaný trati a je to v pořádku. Tim že je to jako nová trať, tak je bez vlaků a načte se to v poho. Funguje taky bez problémů.....
U mňa to isté... tiež som skúsil urobiť kopiu tej trate a už je to v pohode =)
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od ilidianos »

Zkousim udelat nejaky scenar na tuhle trat. Bude obsahovat i SEC jednotku tak treba bude fungovat tam. Kdyz se podari zitra ho vydam :D (ale asi to nebude zadny zazrak)
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od ilidianos »

Tu tedy vcera slibovany scenar :) je to muj prvni verejny scenar tak snad to k necemu bude :) nutne mit stazene vse co je k teto trati potreba (linky ktere jsou napsany u trate) tak snad se scenar budu libit:) download zde http://czshare.com/2481001/Felberpass+scenar.zip
mraz10
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08. led 2012 22:23:10

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od mraz10 »

RW Tools dobrej, ale Felberpass se tam vůbec neobjevil. No už asi zanecham pokusů to nějak řešit a zkusim se pustit dovlastních scénářů. Snad se nějak zadaří.
Vlastik

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od Vlastik »

Tu tedy vcera slibovany scenar je to muj prvni verejny scenar tak snad to k necemu bude nutne mit stazene vse co je k teto trati potreba
Nic proti,ale ze "Zimních starostí" se k tomu přidaly i starosti s pádem,ono by bylo možná dobré napsat krátký seznam vozidel,nebot třeba vozidla CNL nebo OeBB_2043,OeBB_1042,Bekay VT8(ten ani nevím kde hledat), nepovažuji za default a aktivita bez nich spadne.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať pro TGV

Příspěvek od ilidianos »

Ah moc se omlouvam nejak jsem si neuvedomil ze jsem tam dal jeste tyhle tak jeste doplnuji teda kompletni seznam s vozidlama: Snad uz to ted bude vse.
Odpovědět