DB Hamburg - Bremen

Připravované nebo vydané tratě do RS
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

DB Hamburg - Bremen

Příspěvek od Baltazar »

ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

Mozna bude lepsi dat tento link http://rail-sim.de/railsimnew/index.php ... 6-strecken aby kazdy pochopil ze si ktomu musi dostahovat i zbyle assety. Jinak jsem se prave dal do stahovani tak jsem zvedav.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

Takze trat jsem stahl nainstaloval vse potrebne lec trat mi bohuzel nefunguje pri nacitani mi vzdy hodi error. Ma stim nekdo dalsi podobne problemy?
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od philipes1471 »

ilidianos píše:Takze trat jsem stahl nainstaloval vse potrebne lec trat mi bohuzel nefunguje pri nacitani mi vzdy hodi error. Ma stim nekdo dalsi podobne problemy?
No, dá sa to ošaliť tak že dáš Editor klikneš na trať, dáš Edit route tak sa trať dá spustiť ale bohužial bez aktivít. Čo spraviť aby trať išla spustit normálne tak to neviem....

Mal som ten istý problém s traťou Altenburg-Wildau a trať som spúšťal vždy takto.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

No me bohuzel nejde trat spustit ani takhle jak popisujes to uz jsem zkousel. No uvidime treba jeste nekdo na neco prijde.
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od Baltazar »

Chlapi a máte nainštalovaný aj platený addon "Isle of Wright"? V tom readme je popis čo všetko treba. Ešte som to neinštaloval, takže neviem.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

Ano IoW mam.
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od Baltazar »

Hmm, no ja IoW nemám, ale trať ide.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

Napis prosim postup kterym si to instaloval. Diky
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od Baltazar »

:) no kua to si už asi presne nebudem pamätať. Nakopíroval som AssetPack1, 2, 3. Nainštaloval z Altenburg-wildau 2, ďalej nainštaloval Rollmaterial HH-HB, eigeneAssetsHamburg-Bremen1, 2 a nakoniec Hamburg-Bremen :)) Je vidno že tam chýbajú veci s IoW, ale trať beží a celkom svižne. Je robená pre RW2, teda superelevácia a pod. nieje, ale koľaje sú 2D. Vhodná bude asi hlavne pre ICE.

Aha a ešte mi tam okrem IoW chýba Deutsche Formsignale v.3: http://www.rail-sim.de/railsimnew/index ... oad/49/604
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

Mhh zvlastni sice jsem to udelal podobne akurat jediny co jsem udelal jinak bylo ze jsem trat nainstaloval jako prvni, muzu se zeptat jestli mas 32 nebo 64 bit os ? Popripade tvoji sestavu ? Mozny je problem u me v pc no :)
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

Takze jsem si stahl i trat mnichov - stutgart a bohuzel ten samy problem takze asi je problem nekde u me.
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od Baltazar »

A tú si našiel kde?
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

Je tez na railsim de, v tratich pro RS jeste.
Vlastik

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od Vlastik »

Tak jsem si to taky stáhl,neměl jsem čas to projet komplet,ale zkusit jestli to rozchodím a povedlo se:
Obrázek
Namátkou jsem zkusil dvě aktivity,všechny co jsem zkusil byly standart bez traficů:
Obrázek Obrázek

jinak co se týče instalace,tak vše je ve dvou jazycích popsáno v téhle složce:ReadMe-Liesmich.rar,stačí rozbalit a přečíst si to.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od Roman »

Tak jsem asi blbej, ale jeden link po mně chce uživatelské jméno a heslo a druhý píše něco o neexistujících souborech v této kategorii :roll:
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

Vlastik píše:Tak jsem si to taky stáhl,neměl jsem čas to projet komplet,ale zkusit jestli to rozchodím a povedlo se:
Obrázek
Namátkou jsem zkusil dvě aktivity,všechny co jsem zkusil byly standart bez traficů:
Obrázek Obrázek

jinak co se týče instalace,tak vše je ve dvou jazycích popsáno v téhle složce:ReadMe-Liesmich.rar,stačí rozbalit a přečíst si to.
No podle readme jsem to delal no co uz hold asi bude chyba u me v pc treba vse zlepsi az update. Jinak jakej je nazor na tvou trat vlastiku ? Ma me to stvat ze mi nejde ci to je normalni prumer ? :D
chleboun
Příspěvky: 12
Registrován: pon 22. zář 2008 16:08:48

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od chleboun »

Zdravím ve spolek, prohlížel jsem tamní forum a podle toho co jsem z překladače pochopil, tak autor trať na základě několika připomínek během včerejška stáhnul z oběhu aby vyházel nějaký přebytečný balast a udělal ještě nějaké dílčí úpravy. Večer se upravená verze trati znovu kopírovala na stránky.
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od Baltazar »

Tak v AssetPack2 su nejaké veci aj od Jozefa72 a Roman 72 :)
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Hamburg - Bremen

Příspěvek od ilidianos »

chleboun píše:Zdravím ve spolek, prohlížel jsem tamní forum a podle toho co jsem z překladače pochopil, tak autor trať na základě několika připomínek během včerejška stáhnul z oběhu aby vyházel nějaký přebytečný balast a udělal ještě nějaké dílčí úpravy. Večer se upravená verze trati znovu kopírovala na stránky.
Jo jo toho jsem si vsimnul bohuzel i presto mi trat porad nejde.
Odpovědět