Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:Kde je ta Nohabka k mání?
Je zde ,ale musíš se registrovat:
http://www.dksimulators.dk/index.php/do ... /14-diesel
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od 750225lentilka »

A je tam i přehršel moc pěkných reskinů :-)
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Zdravím, z ničeho nic mi popraskalo pár žároviček v autoblicích (volná jízda i aktivity). Nevěděl by někdo, co s tím?
Přílohy
2014-07-15_00011.jpg
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Jurajs_89 píše:Zdravím, z ničeho nic mi popraskalo pár žároviček v autoblicích (volná jízda i aktivity). Nevěděl by někdo, co s tím?
To se bohužel stává. Tedy ve scénáři u mě ano. Ve volné jízdě jsem to neviděl. Asi to souvisí s aktualizací skriptu návěstidla při načtení hry. Ale to spíš směřuj na Michala...
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

Ahojte, chcel by som sa spýtať a v podstate aj navrhnuť či neviete z tých všetkých objektov urobiť jeden assets pack. Dôvod je taký že mam v tom totálny bordel a testovacia trať mi už absolútne nejde. Posťahujem všetko čo treba držím podľa návodu. A nič pri načítaní mi napíše program prestal pracovať. Neviem si už dať rady ako a čo mám nainštalovať. Nainštalujem najnovší assets pack ktorý mi poprepisuje iné subory. Nerozumiem potom prečo mam niečo inštalovať ked to assets pack má a prepíše to. Ďík za vysvetlenie poprípade pomoc.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

michal3110 píše:Ahojte, chcel by som sa spýtať a v podstate aj navrhnuť či neviete z tých všetkých objektov urobiť jeden assets pack. Dôvod je taký že mam v tom totálny bordel a testovacia trať mi už absolútne nejde. Posťahujem všetko čo treba držím podľa návodu. A nič pri načítaní mi napíše program prestal pracovať. Neviem si už dať rady ako a čo mám nainštalovať. Nainštalujem najnovší assets pack ktorý mi poprepisuje iné subory. Nerozumiem potom prečo mam niečo inštalovať ked to assets pack má a prepíše to. Ďík za vysvetlenie poprípade pomoc.
Jeden assets pack určitě vytvořit nepůjde. Do něj můžu dat maximálně svoje objekty a pak ty na které mám souhlas (vlastně jen od Hekla a Michala) . Zbytek musíš stáhnout.... Aktualizace byla dělána v přesvědčení, že to usnadní stahování a instalaci. Bohužel se to moc neosvědčilo a pokud náhodou ještě něco vydám, budete stahovat asi zase komplet vše.
Jinak to Michal popsal výstižně , tedy i to, ze některé objekty byly aktualizovaný na standard TS2014 a proto přepisují původní....
1Dom11
Příspěvky: 4
Registrován: pon 06. led 2014 22:46:51

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od 1Dom11 »

Zdravím. Dúfam že to nieje OT ale mám problém. U romanovej trate nemám vôbec cestujúcich. Ani na perone, ani nevstupujú. V default tratiach fungujú normálne. Vopred ďakujem za odpoveď.
CrashCO
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. črc 2014 9:08:12

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od CrashCO »

Ahoj.

Tvořím aktivitu ranního Ex z Vlkova do Roztok ("testovací trať") a stává se mi toto:

http://www.jpeg.cz/images/2014/08/05/4fdL.jpg

http://www.jpeg.cz/images/2014/08/05/eKR7N.jpg

..nějakej nápad čím to je bych uvítal - jinak trať bez problémů jezdím..

Dodávám ,že aktivita je: ranní (cet-7:00)
počasí: Mhly - inverze (CS)

Vozidla: ČD pack (151/162/163/362/363/350/742/749/750-4)
+ ČD vagóny a Andi_M vagóny (OBB) a nějaké (DB) ...

Aktivita je v plném provozu ,do Brodu bylo vše v pořádku ale co jsem protáhl traffic až do Roztok ,začalo mi dělat todle ("né vždy!") ,nebo mi občas chybí žel.most při jízdě..

Problém načítání nebo textury??

Díky
Štefan LIKAN Crash'CO
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

CrashCO píše:Ahoj.

Tvořím aktivitu ranního Ex z Vlkova do Roztok ("testovací trať") a stává se mi toto:

http://www.jpeg.cz/images/2014/08/05/4fdL.jpg

http://www.jpeg.cz/images/2014/08/05/eKR7N.jpg

..nějakej nápad čím to je bych uvítal - jinak trať bez problémů jezdím..

Dodávám ,že aktivita je: ranní (cet-7:00)
počasí: Mhly - inverze (CS)

Vozidla: ČD pack (151/162/163/362/363/350/742/749/750-4)
+ ČD vagóny a Andi_M vagóny (OBB) a nějaké (DB) ...

Aktivita je v plném provozu ,do Brodu bylo vše v pořádku ale co jsem protáhl traffic až do Roztok ,začalo mi dělat todle ("né vždy!") ,nebo mi občas chybí žel.most při jízdě..

Problém načítání nebo textury??

Díky
Na 99% máš špatně nastavenou GK ,pokud používáš ATI kartu ,tak tohle dělá při špatném nastavení.
CrashCO
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. črc 2014 9:08:12

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od CrashCO »

Na 99% máš špatně nastavenou GK ,pokud používáš ATI kartu ,tak tohle dělá při špatném nastavení.
AMD Radeon HD 6670 .. ;) ,ale v čem ji mám Vlastíku špatně nastavenou?
Štefan LIKAN Crash'CO
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

CrashCO píše:
Na 99% máš špatně nastavenou GK ,pokud používáš ATI kartu ,tak tohle dělá při špatném nastavení.
AMD Radeon HD 6670 .. ;) ,ale v čem ji mám Vlastíku špatně nastavenou?
Předtím jsem měl také takovou kartu (i ted mám a je potřeba si stím pohrát ),a dělalo mi to zase u trati od Kamata ,takže pokud všechno nastavíš na řízeno aplikací tak je to sice obraz nic moc ,ale v závislosti na výkonu pc bych manuálně přes ccc (catalist control center) si pohrál s nastavením a to si posléze uložil do předvoleb.
Poté bych si doladil grafiku v nastavení TS ,kde je lepší také trochu experimentovat ,protože to co nabízejí za předvolby to je hnus ,ale zase je to o výkonu pc.
CrashCO
Příspěvky: 5
Registrován: stř 23. črc 2014 9:08:12

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od CrashCO »

Vlastik píše:
Předtím jsem měl také takovou kartu (i ted mám a je potřeba si stím pohrát ),a dělalo mi to zase u trati od Kamata ,takže pokud všechno nastavíš na řízeno aplikací tak je to sice obraz nic moc ,ale v závislosti na výkonu pc bych manuálně přes ccc (catalist control center) si pohrál s nastavením a to si posléze uložil do předvoleb.
Poté bych si doladil grafiku v nastavení TS ,kde je lepší také trochu experimentovat ,protože to co nabízejí za předvolby to je hnus ,ale zase je to o výkonu pc.
Děkuji Ti za info ,budu na tom pracovat ;) ....
Štefan LIKAN Crash'CO
canpulltab
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. črc 2014 17:34:03

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od canpulltab »

Ahoj.
Nevíte proč v této trati nemám vodní plochy?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Dost možná Ti chybí evropský assets pack.... CS vodu zatím nikdo nevytvořil ;)
canpulltab
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. črc 2014 17:34:03

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od canpulltab »

Díky moc. Takže další důvod proč ho koupit.
HAWO
Příspěvky: 1
Registrován: ned 14. zář 2014 16:21:14

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od HAWO »

nazdar nedavno som stiahol romanovu testovaciu trat je uplne super ale neviem sa dostat k navestidlam nemam ani jedno a link co tu je mi nejde otvorit prosim o radu dik :roll:
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od Jurajs_89 »

ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

Zdravím funguje vám tento web? http://www.railworks.cz

Prosím odkial sa dá stiahnuť ostatok ku trati ?
A ako je to s funkčnosťou pod 2015? Diki
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

Michal ďakujem ;)
Mal by som ešte otázku všimol som si že je k dispozícií malá nakladka uhlia, je niekde aj možnosť vykládky? Díky
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

Néééé :roll:
Roman Roman dúfam že tu vykladku by bolo možné presunuť dalej do Vlkolova či ako sa to volá :lol:
Dík za odpoved.
Odpovědět