KBS 250 Berlín-Wittenberg - Leipzig

Připravované nebo vydané tratě do RS
Vlastik

KBS 250 Berlín-Wittenberg - Leipzig

Příspěvek od Vlastik »

Založil jsem nové téma o této trati,myslím si že si zaslouží svoje vlákno.
Obrázek
Über 150 Jahre nach der Eröffnung präsentiert sich die "Anhalter Bahn" als moderner Verkehrsträger, mit Fahrgeschwindigkeiten bis zu 200 km/h. Bei aller Modernität finden sich links und rechts der Gleise viele Spuren der Vergangenheit, Stellwerke, Bahnhofsgebäude, alte Betriebswerke. Dieses Flair haben wir versucht, im Add-on Berlin-Wittenberg einzufangen.

Erleben Sie 118 km elektrifizierte Hauptbahn, die Strecke zum neuen Berliner Flughafen BBI, 12 km Berliner S-Bahn. Fahren Sie durch den Berliner Citytunnel, die südlichen Berliner Vororte, vorbei am Südgelände, dem Bahnhof Lichterfelde Ost, von dem einst die erste elektrische Straßenbahn der Welt verkehrte, durch das Nuthe-Urstromtal, über den Fläming bis an die Elbe, wo einst Luther seine 95 Thesen an die Wittenberger Kirchentüre nagelte.

Entdecken Sie mit dem Add-on Städte und Landschaften, bezaubernde Nächte und einen großen Himmel über Berlin, Brandenburg und Sachsen/Anhalt auf einer der wichtigsten Bahnstrecken Deutschlands.

Features:
115 km zweigleisig elektrifizierte Hauptbahn von Berlin Hbf (Tief) nach Flughafen Berlin/Brandenburg (wo die große Bahn aus sattsam bekannten Gründen noch gar nicht hinfährt...) und Lutherstadt Wittenberg.
12 km S-Bahnstrecke (Linie S25 von Teltow Stadt bis Potsdamer Platz) mit Stromschiene und der Spezifik bei der Signalisierung (mechanische Streckenanschläge, mehrstufige Heruntersignalisierung)
30 detaillierte Bahnhöfe / Haltepunkte
1 Bw (Wittenberg) mit umfangreichen Rangiermöglichkeiten, Dieseltankstelle, Kohlebansen und Wasserkran
1 Güterbahnhof (Großbeeren) mit mehreren Anschlussgleisen für Rangierszenarien und Containerbeladung
detailgetreues Ks-Signalsystem vom Signalteam
PZB (500/1000/2000Hz-Magnete verlegt) von virtual Railroads
LZB optisch angedeutet
Hektometertafeln alle 200m, bei der S-Bahn alle 100m
Sightseeing in Berlin (Potsdamer Platz bis Stadtgrenze)
Kurvenüberhöhung in weiten Bereichen des Add-on
Eigenes Wettermodell
Detaillierte, sehr aufwändige Nachteffekte
Hoher Wiedererkennungswert Simulation / reale Landschaft
Rollmaterial Doppelstockwagen RE160 mit Matrixanzeige
10 Szenarien
Tento zhruba 96 km úsek vedoucí z Berlína Hauptbahnhof-Wittenberg se vyznačuje úpravou na převážnou rychlost 200km/h a tak scénář s ICE projedete okolo 45minut,RE to jedou podstatně déle ,a ty co zajíždějí na berlínské letiště také,tím chci říci že pro tuto trat je berlínské letiště vedené úvratí a tak asi se tam soupravy netočí a dále se jede z řídícího vozu a opačně,v aktivitě musíte objet soupravu a znovu najet a hned je to 120minut scénář.
Co se týče samotné trati tak ta je zpracována velice pěkně,je vidět že autor si zde dost vyhrál,velkým + jsou originál objekty které opravdu zapadají do trati,dále autor pro S-Bahn použil i koleje s 3 kolejnicí což vypadá také dobře,po vzoru MA-AU je funkční LZB na vybraných úsecích pro 200 km/h ,při výjezdu z Berlína autor ponechal stará tělesa takže člověk vidí kudy vedla dříve trat,a nevynechal ani krávy na polích a nebo koupající se,Berlín jako takový je bez objektů,nebot celé nádraží +2 další jsou v tunelu,autor používá vymožeností TS 2013 a všude má reálné osvětlení,což se také odrazí od výkonu pc ,ale v noci to vypadá velice pěkně,k trati je dodáváno několik scénářů ,některé potřebují pro spuštění další addony jako třeba BR 111 nebo BR 218,v celku pěkně zpracovány.
Nemá cenu se zde rozepisovat zde je pro zájemce link na prohlídku screnů (je jich tam hodně z různých aktivit a prohlídkou trati):

http://vlastinek.galerie.cz/6125973-ber ... g#94123870

Takže kdo má rád německé addony tak je to jasná volba,akorát ta cena za addon je ale docela vysoká oproti ostatním addonům.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne pát 19. črc 2013 21:20:20, celkem upraveno 1 x.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Jurajs_89 »

Vypadá to moc pěkně, přemejšlím nad tím už delší dobu. Koukám, že podle některých obrázků chybí magnety, je to tak? Jinak Wittenberg se docela povedl, hned jsem ho poznal.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od horor4 »

Magnety nechybí a trať každému doporučuji je zkutečně povedená. ;)
Vlastik

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Vlastik »

Vyšlo update trati,
verze 1.04 (18.7.2013) cca 10Mb
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Šnek »

Nevíte kde se update dá stáhnout?
Vlastik

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Vlastik »

Šnek píše:Nevíte kde se update dá stáhnout?
poslední verze update je 1.26 ,a stahuje se na stránkách autora.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Šnek »

Bohužel mi update nejde stáhnout.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Šnek »

Šnek píše:Bohužel mi update nejde stáhnout.
Awast zablokuje spuštění exe. souboru a vyhazuje mi to vir Win32:evo-gen susp
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Šnek »

Funguje vám na trati LZB? Kabely v trati vidím, ale LZB nenaběhne.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od 750225lentilka »

Mně jo, ale zase u Tauruse nevím, co se musí při vjetí pod kontrolu LZB zmáčknout, aby mi to hned nebralo za rychlobrzdu :( Někde jsem četl, že se má zmáčknout PZB Wachsam, ale to nepomáhá, tak v čom je dělo?
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Jurajs_89 »

Wachsam urcite ne :lol: .
Mas AFB a vykon na 100%? Uz si presne nepamatuji, kak sw to u Tauruse dela. Pokud ti ale jse do rychlobrzdy, tak je neco spatne (SIFA se musi stale vybavovat).
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Šnek »

Aktualizoval jsem trať update 1,26 a LZB funguje jak má.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od anry »

Zdravím, můžu se na neco zeptat? Když mám tuto trat koupenou na Steamu, tak se mě to aktualizuje automaticky? Nebo je to nekde ke staženi. Děkuji
Vlastik

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od Vlastik »

anry píše:Zdravím, můžu se na neco zeptat? Když mám tuto trat koupenou na Steamu, tak se mě to aktualizuje automaticky? Nebo je to nekde ke staženi. Děkuji
co je ze steamu tak by se mělo i když je to jiný komerčí addon aktualizovat automaticky.
Jinak poslední verze této trati je 1.26.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg

Příspěvek od anry »

Ok, dik za vysvětlení. Já jen jsem narazil na toto a z toho co me google přeložil nejsem moc chytrej.
http://bahnjan.blogspot.cz/2015/11/berl ... works+3%29
Vlastik

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg - Leipzig

Příspěvek od Vlastik »

Pro všechny pokud někdo chystáte zakoupit Berlin - Wittenberg,doporučuji už rovnou verzi trati Berlín-wittenberg-Leipzig.
Obrázek

Zde video v HD z Leipzig-Bitterfeld,jedná se o komerční scénář 1.část,tomu odpovídá i kvalita. :D
https://youtu.be/OuQPDhEd5GI
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg - Leipzig

Příspěvek od anry »

Zdravím, nevíš náhodou jestli je to rozšířený na tu stranu jak je teď Bahnknoten Seddin? Protože pak by mě zajimalo jak to spojím abych měl vše v jednom. Dík
joer
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. pro 2015 5:37:33

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg - Leipzig

Příspěvek od joer »

zdravím, mám problém s textúrami Berlin main station, je to v tuneli, zmenili sa mi na žlto asi po nainštalovaní trate Venezia-Milano, vie mi niekto pomôcť? originálne boli sivé.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

tak podarilo sa čiastočne, nakopírovaním Tunnelboden.TgPcDx z inej trate.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

ak ešte niekto vie poradiť s tou pravou stranou...?
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg - Leipzig

Příspěvek od kubikek »

Ahoj kluci , mám problém koupil jsem si tuto trať a po celé trase mi chybí nějaké objekty jako např. keře,stromy a někdy i peróny. Nevím už co s tím a vše potřebné k tomu mám. Děkuji za jakoukoliv pomoc
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: KBS 250 Berlín-Wittenberg - Leipzig

Příspěvek od Percy 12 »

Jak máš nastavené detaily? Pokud máš nižší než max, tak posuň scenery distent na maximum.
Odpovědět