Three Country Corner Route (Just Trains)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Takže, aby nedošlo k plevelení novinek, zakládám zde topik pro tuto trať.
Jak jste po mě chtěli obrázky, něco jsem připravil, ale nečekejte zázraky.
Co jsem si povšiml, tak vypínačky jsou trochu zvláštně dělané. Připrav se na vypnutí a následuje zapni. Dneska se na to podívám v provozu, protože mezi Freilassingem a Salzburgem je tuším vypínačka.
Trať je velice zajímavá, a jsem zvědavej na scénáře, co se k trati budou dělat, a na případné pokračování.

Obrázky
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Vlastik »

Co jsem si povšiml, tak vypínačky jsou trochu zvláštně dělané. Připrav se na vypnutí a následuje zapni. Dneska se na to podívám v provozu, protože mezi Freilassingem a Salzburgem je tuším vypínačka.
Zase hledáš v trati mouchy když to nejsou magnety tak vypínačky :D ,jinak ty dvě města ale v trati vůbec nejsou.
Ohledně trati tak ta je zpracována velice pěkně a do detilů,líbí se mi zde 3 druhy návěstních systémů (německý,rakouský,švýcarský) a k tomu odpovídající i návěštění ,stanice jsou propracovány pěkně a je vidět že jsou všude použity textury ve vysokém rozlišení ,takže je možné bez problémů si přečíst i kolik co kde stojí na bilboardu,což ale docela zatěžuje systém a trat je hratelná pro silnější sestavy,něco v tom smyslu píšou i v manuálu že je pro hratelnost lepší snížit náležitosti,já tedy ponechal vše na max ,a místy se mi to cukalo,uvidíme jaké budou reakce o dalších,pro ti co třeba váhají nebo si nejsou jisti koupí trati jsem jako vždy připravil hromadu screnů z trati,je to zase rozděleno na úseky aktivit a pro zpestření jsou tam použity jiná vozidla hlavní úsek Lindau-Bregenz-Bludenz,Bludenz-Wald-St.Anton,(Lindau)-Bregenz-Rorschach.
Screny jsou k dispozici zde:
http://vlastinek.galerie.cz/6149582-cou ... r-route-jt
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od horor4 »

Já jen doplním,že se s tratí zatím seznamuji tvořím první scénář při jehož tvorbě jsem zjistil,že do scénáře lze zadat různé druhy markerů které mají užitečné funkce například je li návěstidlo na stůj a je nutné použít tlačítko Tab tak se použije ve scénáři marker a to návěstidlo se přehodí na volno aniž by hráč musel být upozorněn na nutnost použití tlačítka Tab.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Roman »

Já bych tedy vypsal nějaké zápory :D .
Za 31 euro nedostanete žádné vozidlo. RSC dalo do placu s tratí IC2 za 14euro? A to nemluvím o slíbené BR 424. A oni vozidla mají. ;) .Ale to by se dalo přehlédnout, kupuje se trať...
Co se mi nelíbí, je celkové grafické zpracování, hlavně denní doba. Všechno je to mdlé, vybledlé... A ty oblaka na obzoru - jako by tam někdo kydnul šlehačku :D . A místy je trať diletansky zpracovaná, namátkou přechody v tunelu.
Jinak s výše uvedenými klady plně souhlasím, ale jsem přesvědčen, že v současné kondici by RSC s touto atraktivní reálnou předlohou naložilo o trochu lépe.

Jo, a je to trať, která by klidně mohla být zadrátovaná novým TV :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Roman »

Tak ty zmíněné chyby :D

Špatně zvolený shader pro vnitřní stranu portálu a nesedí jim...

Obrázek

Chybějící (skrytá) kolej v jednom tunelu....

Obrázek

A dvakrát "tunel v tunelu"

Obrázek

Obrázek

Ale abych jen nehaněl :D . Něco pěkného z horního úseku trati.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vlastik

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Vlastik »

Já bych tedy vypsal nějaké zápory :D .
Toho jsem si při projíždění také všiml že ,nicméně co se do detailů týče,řekl bych že je to zatím nejlepší trat do TS co jsem měl možnost vyzkoušet,i když třeba poslední addon od RSC je také na úrovni tak furt oni myslí na slabší sestavy a proto tu tratě optimalizují,ono je třeba si uvědomit že trat vznikala za období několika zásadních změn pro TS předně stínů a osvícení,dnes zdaleka ještě všechny tratě co jsou ani do standartů verze 2013 upraveny nejsou,je jasné každý má na to jiný náhled.
To Jurajs: ty screny to je fakt děs,se nedivím že polovinu věcí přehlédneš (a pak hudruješ) co jsou v trati uvažuj o novém pc.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od kuboss »

100 ludi 100 chutí - mne naopak napriklad tento oranzovy ton zapadajuceho slnka (aj ked fadny) prisiel v hre dokonaly - takze na pocasie a dennu dobu sa nestazujem. Podobne aj s oblakmi, aj ked uznavym ze pocase zacne ta textura liezt na nervy. Pre mna je to jedna z najlepsich (ak nie najlepsia) trat aku som v RW videl/hral. Ale ako tu uz bolo povedane, ak ma clovek slabsi stroj, pravdepodobne si ten efekt az tak nevychutna.
Tu su nejake screeny - priamo v hre to vyzeralo lepsie :lol:
Obrázek
Rex & ICE
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Roman »

Pokud se chce někdo zbavit té šlehačky, tady : http://uloz.to/xkRyDbU8/updatedennidobatccr-rwp
je změna denní doby na CS. Použití na vlastní riziko ;) .A samozřejmě potřebujete denní dobu od Hekla :).
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Zdravím, můžu se zeptat, jestli jste stahovali aktualizace pro tuto trať?
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od kuboss »

Ja ne. Su nejake?
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Já jsem našel pouze malý soubor.
Přílohy
3CCR-QD-fix-Lindau-south.zip
(14.76 KiB) Staženo 471 x
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Hans »

Obrázek

Můžu se zeptat kde jsi stáhnul ten ICE repaint ?
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Jurajs_89 »

ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Šnek »

Po přeinstalování této tratě v té vylepšené verzi od původní se mi za stanicí Langen am Arlberg směrem na St Anton vždycky v tunelu sekne a nepomůže nic jen to shodit do Windows. Má někdo obdobný problém.
Vlastik

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Vlastik »

Šnek píše:Po přeinstalování této tratě v té vylepšené verzi od původní se mi za stanicí Langen am Arlberg směrem na St Anton vždycky v tunelu sekne a nepomůže nic jen to shodit do Windows. Má někdo obdobný problém.
No verze 2 je daleko náročnější na výkon pc než tomu bylo předtím.
Už ot vypadá jako trať ale na úkor výkonu.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Šnek »

Nevím Lindau - Langen am Arlberg funguje při plné grafice v pohodě, jak vjedu do tunelu za stanicí, nekompromisní pád nebo spíš zamrznutí. Z druhé strany od Antonu jedu cca 9km v tunelu v pohodě a jakmile se dostanu na inkriminované místo, to samé, nekompromisní zamrznutí. Zkoušel jsem snížit grafiku - to samé.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od anry »

Zdravím, chci se zeptat. Tato trat je ted na Steamu, je totožná z tou od Just Trains?? Dekuji
Vlastik

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od Vlastik »

anry píše:Zdravím, chci se zeptat. Tato trat je ted na Steamu, je totožná z tou od Just Trains?? Dekuji
Aho je to ta samá s tím rozdílem že tam jsou vozidla DGT (BR 101+151)
martinix75
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. říj 2015 10:39:21

Re: Three Country Corner Route (Just Trains)

Příspěvek od martinix75 »

Ahoj,teprve začínám s RW a koupil jsem si TS2015,který se mi při instalaci updatoval na TS2016.Zároveň jsem si koupil trať "Three Country Corner Route" v krabicové verzi od Just Trains,která je ale pro TS2014.Když jsem trat nainstaloval a spustil,chybí mi koleje a někde i krajina a objekty.Na stránkách Just Trains jsem si stáhnul aktualizaci,která je z léta 2015.Její instalace vyžaduje vložení původního originálního CD do mechaniky.Ať dělám,co dělám,aktualizaci nemůžu nainstalovat.Může mi někdo poradit?Jsem z toho docela zoufalý.
Odpovědět