Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Aktuální ještě není připravená :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Jelikož se moje grafická karta rozhodla, že se odporoučí do křemíkového nebe a mě se nechce stavět na grafice v procesoru, během pár dní hodím trať k downloadu. Odkaz bude na první a poslední straně. Předem upozorňuju, že bude třeba mít nainstalovanou poslední legální verzi hry a všechny dosud vydané české tratě. Sjízdné by to melo být z Bohumína do Petrovic, z Dětmarovic do Čadce, z Těšína do Havířova, z Těšína do F-M a druhá lokálka z Frýdlantu do Vratimova.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

http://rw.simtrains.eu/KaMat/Zilina-Ost ... lomouc.txt
Balík addonů byl dělaný včera a skoro všechno je nově stáhnuté, takže by se nemělo stát, že by byla v balíku starší verze.
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Takže ted stačí když mám TT a všechny tvoje Assety a nebude mi nic chybět? Tvoje Trat je skvělá jen když jsem na ní jel posledně "nějákej pátek" už to bude tak mi tak dost věcí chybělo. Nevím jestli to bylo mnou tehdy jsem s RW začínal ale měl jsem s tím problémy vím že bylo potřeba stáhnout předchozí verze a tak takže v tomhle balíčku je to komplet?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Chybí tam jen kraviny, pár zdí atd. Ty jsou ve starém balíku od Mubeho ale ten má přes 1gb. Až ty objekty najdu tak je hodim ke stáhnutí. Až budu mít zase svoji grafiku udělám videa aktuálního stavu ať si může každej porovnat jestli to je u něj zastavěné stejně.
Nepřibaloval jsem originál objekty. Jsou to většinou fabriky, mosty atd. Časem to snad bude čím nahradit.
Teď mi tak došlo že jsem nepřibalil mapku kterou jsem zmínil v txt tak až přijdu z práce :D
ambospetr
Příspěvky: 4
Registrován: pát 24. dub 2015 18:33:58

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od ambospetr »

Ahoj chci se zeptat jestli se doporučuje odinstalovat starou verzi mapy než nahodím tu novou ?... Jinak poklona a dík tvůrci. Jsem z Dětmarovic takže se těším až se projedu tam kde to dobře znám. tak už jsem to rozchodil je to paráda jen mi chybí most v bohumíně
Naposledy upravil(a) ambospetr dne pát 24. dub 2015 19:58:57, celkem upraveno 1 x.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hekl338 »

Nechcem byt za rypala, ale k comu konkretne je potrebne stiahnut moju trat ZSR 170? V trati nemam ziadne objekty, len linky navestidiel. Ak si pouzil nejake moje objekty, skor tam tedy linkni odkaz na ten balik na stranke. Poznas uzivatelov..... :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Hekl338 píše:Nechcem byt za rypala, ale k comu konkretne je potrebne stiahnut moju trat ZSR 170? V trati nemam ziadne objekty, len linky navestidiel. Ak si pouzil nejake moje objekty, skor tam tedy linkni odkaz na ten balik na stranke. Poznas uzivatelov..... :D
Ok já tvůj odkaz klidně smažu :D :D Potichoučku nutím lidi stahovat i cizí tratě :D
Dělám si prdel. Použil jsem rozhodně i tvoje objekty a nevěděl jsem jestli jsou všechny i k dowloadu na stránkách tak jen pro zichr :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

ambospetr píše:Ahoj chci se zeptat jestli se doporučuje odinstalovat starou verzi mapy než nahodím tu novou ?... Jinak poklona a dík tvůrci. Jsem z Dětmarovic takže se těším až se projedu tam kde to dobře znám. tak už jsem to rozchodil je to paráda jen mi chybí most v bohumíně
Raději to napíšu.. Lepší je starou úplně odstranit.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Roman »

Mám dotaz. Bod 3. platí jen pro stavitele nebo i pro autora TV ? :mrgreen:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Roman píše:Mám dotaz. Bod 3. platí jen pro stavitele nebo i pro autora TV ? :mrgreen:
Pro tebe to samozřejmě platí taky :D :D Ale jestli si chceš v editoru překopat seznam, tak si to klidně sosni :D To je vlastně jediný důvod ;)
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:http://rw.simtrains.eu/KaMat/Zilina-Ost ... lomouc.txt
Balík addonů byl dělaný včera a skoro všechno je nově stáhnuté, takže by se nemělo stát, že by byla v balíku starší verze.
Počítejte s tím že výjde menší update trati ,protože se zjistilo při testování aktivit že některá návěstidla jsou špatně nalinkovaná a sjednala se náprava.
možná jste si už všimli že se staví z obou stran:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ambospetr
Příspěvky: 4
Registrován: pát 24. dub 2015 18:33:58

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od ambospetr »

Zdravím jak jsem psal trať je parádní jen jsem narazil na pár věcí... u třech scénářů mi chybí tyhle věci .. ty se dají stáhnout nebo jsou někde k zakoupení ... předem díky
Přílohy
zde
zde
chybí.png (58.51 KiB) Zobrazeno 14251 x
ambospetr
Příspěvky: 4
Registrován: pát 24. dub 2015 18:33:58

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od ambospetr »

Hm tak to mám zatím smůlu 900 za addon jim nedám budu muset počkat na akci.... Jo s nočním osobákem jsem byl taky celkem spokojený teď jdu zkusit T44 ten posun v dratovnach nebo co to je ... naposledy mě to hodilo někde na špatnou kolej tak uvidím.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od jiri56 »

zdravím,
v prvním příspěvku je sice odkaz na trať ale je tam jen txt. ale samotná trať ne. kde bych jí stáhnul?
ambospetr
Příspěvky: 4
Registrován: pát 24. dub 2015 18:33:58

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od ambospetr »

Pár příspěvku nad tvým dotazem je odkaz txt a jak si ho pozorně přečteš tak tam ty odkazy na potřebné věci najdeš :)
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

ambospetr píše:Hm tak to mám zatím smůlu 900 za addon jim nedám budu muset počkat na akci.... Jo s nočním osobákem jsem byl taky celkem spokojený teď jdu zkusit T44 ten posun v dratovnach nebo co to je ... naposledy mě to hodilo někde na špatnou kolej tak uvidím.
Co ti brání tu aktivitu naklonovat a dosadit vagony co máš,přes RW_Tools?
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od raduzz »

Pokusím se sem dát odkazy na vozy, které nejsou za éčka. Popř. něco upravím. Jen ke scénářům piště připomínky do vlákna "Scénáře - raduzz". To jen proto, ať to tady nezaplníme diskuzí o scénářích. I ty odkazy na stáhnutí dám už do jiného vlákna, ne sem. Díky za pochopení! ;)

EDIT: TADY JSOU A BUDOU ODKAZY KE STÁHNUTÍ:
http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... 313#p15313
Naposledy upravil(a) raduzz dne sob 25. dub 2015 20:07:36, celkem upraveno 1 x.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Nejlepší by bylo napsat do vlákna s aktivitama co je třeba všechno za vozidla. Pak to proberu s Raduzzem.

Aha pozdě...
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Tomasz.L »

Michal píše:To co začíná MA_ je z DTG addonu Munich - Augsburg a HH_ je z DTG addonu Hamburg - Hanover. Ostatní nevím, taky mi chybí.

Projel jsem si část tratě ve scénáři nočního osobáku (jediný, na který mám všechna vozidla :mrgreen: ). Musím říct, že je pěkně zpracovaná. Jen mi myslím někde nekorespondovala rychlost v koleji s rychlostníkem, značky peronu a u osvětlovacích stožárů mi ve vzduchu levitovaly jakési světelné placky. :lol: Ale třeba je to můj bordel.

Mohu trochu poradit. PKP IC B10nouz a PKP IC Kuszetka jsou polske vagony ktere se daji stahnout na strankach http://railworks.fora.pl/
Zamčeno