Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Tak to jsi mě moc nepotěšil toho je docela hodně :? Myslíš že některé ty objekty co mi chybí jsou z nich ?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Pomeranč píše:Tak to jsi mě moc nepotěšil toho je docela hodně :? Myslíš že některé ty objekty co mi chybí jsou z nich ?
je to mozne ale postupem casu stejne všechno vymenuju za české objekty.
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Tak dnes jsem přeinstaloval TV a projel kousek kde chyběly a zdá se to v pořádku kolem trati ted chybí už jen nějáké továrny a sem tam zastřešení nátupiště ale jinak už vše vypadá skoro jak na tom videu. :) Chci se zeptat kterým směrem ted budeš pokračovat na Žilinu nebo směrem k Ostravě ? :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Na Ostravu bych rád ale nemám sklonové poměry, rozpracovaný je úsek Olomouc-Přerov nebo spíše už je hotový kromě Olomouce a Přerova. Vlastně už se tam můžeš přijet :) v posleni verzi už je. Jinak se rozhodnu až mi příjde opravená grafika. Nejspíš ale dodělám Chotěbuz-Mosty nebo lokálku Frýdlant-Vratimov.
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Tak díky za odpověd to je moje domovská trat po ní jezdím pravidelně (Olomouc-Ostrava) tak by bylo skvělé ji tu mít ale je mi jasné že je to ještě spousta práce. :) Poslední otázka na tebe at tě tu už neotravuju ohledně objektů týká se továren těch tam mám pořád něják málo a chci tě porosit jestli by jsi mi u nich neporadil např v Dětmarovicích mi chybí kromě komínů a budovy za nimi při vjezdu z Bohumína skoro všechny.
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od raduzz »

KaMat píše:Na Ostravu bych rád ale nemám sklonové poměry, rozpracovaný je úsek Olomouc-Přerov nebo spíše už je hotový kromě Olomouce a Přerova. Vlastně už se tam můžeš přijet :) v posleni verzi už je. Jinak se rozhodnu až mi příjde opravená grafika. Nejspíš ale dodělám Chotěbuz-Mosty nebo lokálku Frýdlant-Vratimov.
Lokálku! Lokálku! L... :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Pomeranč píše:Tak díky za odpověd to je moje domovská trat po ní jezdím pravidelně (Olomouc-Ostrava) tak by bylo skvělé ji tu mít ale je mi jasné že je to ještě spousta práce. :) Poslední otázka na tebe at tě tu už neotravuju ohledně objektů týká se továren těch tam mám pořád něják málo a chci tě porosit jestli by jsi mi u nich neporadil např v Dětmarovicích mi chybí kromě komínů a budovy za nimi při vjezdu z Bohumína skoro všechny.
Olomouc-Ostrava taky bohužel zatím nemám sklonové poměry a zas taková práce to není. Nejdůležitější je sehnat ty data. Na ty továrny jsem se díval a nevím odkud je mam, ale ještě pohledám.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Obrázek
Znázorněn červenou barvou je hotový terén, žlutou rozpracovaný a oranžovou oblast, která se předělá kvůli vysokým nárokům na hw.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od anry »

No abych se priznal, tak v oranzove oblasti me to jede lepe nez v Bohumine pres stanici, tam mam tak 10fps. A pri scenaři tak jeden snimek za minutu :lol: tak jsem ho radeji nejel.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Ja to mam zase opacne a většina lidi taky, teda az na to fps :D :D
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od kropi213 »

Ja mam fps všude po mape dobře jedu bez sekani na max detaily
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od anry »

No jo, kdyz ma nekdo silnou PC sestavu, tak se mu ten rozdil moc neprojeví. Ale u dvoujadra a 512ky gr. karty ty rozdily jsou znatelny. Ale uz se chystam do noveho PC.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hekl338 »

Co to je max detaily? Nepliest si s max nastavenim od RW, to ide v skutocnosti na polovicne detaily :D Najvacsi zrut vykonu je AA a ked ten navolim 3x3 HD rozlisenie, tak mam niekde FPS aj 12. A to mam 8 jadro, 4 GB grafiku :D Aj RW ma svoje hranice....
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od smekac »

Mapa vypadá opravdu hezky, ale rekonstrukce Českého Těšína je best :!: :lol:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

smekac píše:Mapa vypadá opravdu hezky, ale rekonstrukce Českého Těšína je best :!: :lol:
Kdyby mi v tu dobu neodešla grafika, tak to vypadá líp :D V nové verzi už tam ale pár kolejí přibude :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Pro ty kterým to nejde stáhnout z fora jsem trať hodil ještě na uložto http://uloz.to/xy4cqcCz/24-07-2015-zip
Kvůli stěhování jsem byl měsíc bez internetu takže většina chyb co jsem měl nahlášené ještě nejsou opravené.

Jsou přibalené opravené některé scénáře ale nejsou na 100% otestované (nebyl čas).
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Tomasz.L »

Musim tvůrci této tratě uznat velkou poklonu! Je to opravdu fantazie a kus velké práce. Ale mam ještě prosbu k tvůrci. Všiml jsem si že už je z Petrovic u Karviné protažená trasa směrem na Polský přechod Zebrzydowice. Chci se zeptat bude tato žel.st. ještě k této trati přidělaná? Já osobně bych to uvítal byla by to otevřená brána do sousedního Polska. Tuto trasu jsem jezdíval směrem do Krakowa od mala ke své rodině tak že bych byl rád kdyby aspoň jedna stanice byla k této trati připojená.

Díky
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Nech se překvapit :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Trať přejmenovaná na Praha-Žilina-Katovice
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha-Žilina-Katovice

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Na přání autora i vlákno ....
Zamčeno