Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Ty nové textury vypadají určitě líp. Popravdě když jsem pak koukal na ty screeny tak jsem taky čuměl že jsou nějak tmavší. Ve hře to vypadalo líp. Udělám teda nějaké ve 12h.
Navíc pokaždé když jsem do Čadce jezdil tak bylo hnusně proto jsem dal tuhle denní dobu. Trošku mi to přiblížilo reál :D :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hekl338 »

No vidis, to je hned lepsie, clovek to dokonca aj spoznava. :D Mozno by to chcelo vyemnit tu dennu dobu, je to cele do modra, zrejme tou hmlou divnou. Ono tie 3D kolaje by tiez neboli az tak zle, keby ich RW nevykresluje tak, ako to vidiet aj na screenoch.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Hekl338 píše:No vidis, to je hned lepsie, clovek to dokonca aj spoznava. :D Mozno by to chcelo vyemnit tu dennu dobu, je to cele do modra, zrejme tou hmlou divnou. Ono tie 3D kolaje by tiez neboli az tak zle, keby ich RW nevykresluje tak, ako to vidiet aj na screenoch.
Ty koleje mají bohužel ještě pořád stíny.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Roman »

Jenže stín je jeden problém. Další a podstatný, je funkčnost LODů u Loft objektů a na ně vázaných komponentů jako populační geometrie.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Roman píše:Jenže stín je jeden problém. Další a podstatný, je funkčnost LODů u Loft objektů a na ně vázaných komponentů jako populační geometrie.
tak těmhle věcem už bohužel tak nerozumím :D
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

Ty koleje mají bohužel ještě pořád stíny.
Zkouším novu verzi kolejí ,kde už stíny nebudou a budou daleko lepší textury (sešlo se mi docela dost fotek),ještě chvíli vydržet snad to dobře dopadne.
robin1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. dub 2013 13:48:52

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od robin1 »

Můžu se zeptat, ta mapa je pro RW 4 ??
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Ano
robin1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. dub 2013 13:48:52

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od robin1 »

Díky.
Pedro226
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24. led 2009 19:06:10

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pedro226 »

Zdravím všechny, předně chci říct, že vážně klobou dolů, co jsem se koukal na screeny, tak vážně skvělé, poznávám to :) Po dlouhé době jsem se zde přihlásil a narazil na tuto mapu, až mě to donutilo si znovu nainstalovat train simulator, abych mapu vyzkoušel. Jenže po stáhnutí a vložení mapy a addonů zde z uloz.to do hry, se mi po načtení ve hře objeví pouze vyvýšený terén a v Albrechticích perón. Chtěl jsem Vás proto poprosit o radu, jak si tuto mapu zkusit projet, pokud je to vůbec možné, když takto nevlastním žádné další placené addony. Musím tedy projet celé forum a další weby, abych si stáhl všechny české free addony, aby mi to aspoň částečně jelo nebo je k tomu ještě potřeba něčeho dalšího? Děkuji, Petr
Naposledy upravil(a) Pedro226 dne úte 14. kvě 2013 23:42:31, celkem upraveno 1 x.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

To co je k dispozici na stáhnutí je jen betaverze bez krajiny sloužící k zjištění chyb co se týče průjezdnosti tratě. Až budu dávat ke stáhnutí další verzi už to bude i s balíkem českých věci.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Pár nových screenů. Postupně se snažím vyměňovat různé objekty, které jsou třeba u originál placenych tratí za ty české.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Roman »

Začíná to vypadat jako u nás :d
Pěkný.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hekl338 »

Je to pekne, objekty spravia hned svoje. Ale opat si neodpustim, chcelo by to zmenit dennu dobu :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Roman »

Hekl338 píše:Je to pekne, objekty spravia hned svoje. Ale opat si neodpustim, chcelo by to zmenit dennu dobu :)
Já bych vyměnil ještě něco :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
juros
Příspěvky: 52
Registrován: sob 04. črc 2009 11:15:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od juros »

Suhlasim, ze dennu dobu zmenit i kolajivo by sa celkom hodilo romanove, inac ozaj velmi pekna trat
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Roman píše:
Hekl338 píše:Je to pekne, objekty spravia hned svoje. Ale opat si neodpustim, chcelo by to zmenit dennu dobu :)
Já bych vyměnil ještě něco :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hned mi je jasné co :D Ale když děláš trať od zékladu asi po páté tak už se ti to celkem znechutí :D
Těma vašima domkama a stromečkama to pánové pěkně prokouklo. Jinak denní dobu mam kvůli stavbě nastavenou zatím na 12h a nechci se v tom nějak extra moc šťourat. Jinak je tam použita ta od hekla akorát ne poslední verze.
vassaxxx
Příspěvky: 1
Registrován: sob 07. zář 2013 18:12:37

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od vassaxxx »

zdravím nainstaloval jsem tuto trať ale při načtení se objeví pouze albrechtice ale bez lokomotivy pouze v modu pro upravu nevíte někdo co se s tím prosím dá dělat?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

vassaxxx píše:zdravím nainstaloval jsem tuto trať ale při načtení se objeví pouze albrechtice ale bez lokomotivy pouze v modu pro upravu nevíte někdo co se s tím prosím dá dělat?
Tipuju ze sis asi neprocetl toto vlakno nez sis trat stahl. Kdyby jo tak vis ze je to jen betaverze ve které je jen minimum krajiny. Pokud si dobře pamatuju tak v Albrechticích ani zadne vlaky nebyli.
Zamčeno