Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 320

Příspěvek od M@ster »

Huraaa :D

Jo rad ji testnu ;)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

Muzete stahovat testovaci verzi trate http://www.ulozto.cz/xoWNtrT/25-12-2012-5-beta-v0-9-zip
Sjizdny usek je z Mostu u Jablunkova prez Tesin do Bohmina a Havirova. V tomto useku uz se snad nebude nic menit.
Kdo stahoval Mubeho trat mela by mu fungovat i tato.
Co se tyce objektu pouzival jsem i ty z nove vydanych placenych trati takze pokud nekdo bude potrebovat muzu je pak taky upnout ale link jen prez SZ.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať 320

Příspěvek od ilidianos »

Ktere trate pocitas jako nove vydane ? Napriklad Mnichov- Augsburg nebo i jine ? Muzes kdyztak napsat ktere presne addony ktery nejsou v tom co jsi upnul ?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

ilidianos píše:Ktere trate pocitas jako nove vydane ? Napriklad Mnichov- Augsburg nebo i jine ? Muzes kdyztak napsat ktere presne addony ktery nejsou v tom co jsi upnul ?
jsou to ty trate z delux verze a Mnichov- Augsburg.
Delam jeste balik objektu o kterych si myslim ze jsou taky pouzite ale bude hodne velkej.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať 320

Příspěvek od ilidianos »

Ahaa a ze ktere trate si bral teren nebo neco ? Protoze me to dela to ze po nacteni trate se mi nezobrazi teren.
vypada to takto:Obrázek

Treba mi pomuze ten balicek co delas. Velikost mi je fuk :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

aha dik :) to jeste musim poresit
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

http://www.ulozto.cz/xMEgNkf/olomouc-zi ... dony-1-rwp
krome originalnich addonu a addonu od ceskych autoru by tam melo byt vsechno co je v trati pouzito + ten teren co jsem predtim zapomel
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať 320

Příspěvek od ilidianos »

Ok diky, stahnu zkusim a reknu vysledek :D
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať 320

Příspěvek od ilidianos »

Otestovano,trat nyni funguje v pohode.:) Jen takova pripominka,docela me prekvapilo ze si vsechny stanice stavel z klasickeho 3d kolejiva snejvysima poligonama takze to je obcas dost velkej zahul na pc. Do stanic kdeje vice koleji bych volil koleje co vlastik oznacil jako verze "low" tzn maly pocet poligonu a tak by to nebylo tak narocne. Nebo stavet z 2d koleji nektere useky. Jinak trat je pekna,tesim se az bude dostavena cela.:)
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Trať 320

Příspěvek od haldo11 »

Ahojte. Ja mám podobný popisovaný problém, tak stiahnem ten pack. U mňa dosť dlho trvalo, kým sa pri hraní aspoň koľaje objavili. Čo však pozerám screeny, tak to vyzerá, že by to 3D koľajivo malo byť v superelevation, mne však pri hraní ostávalo prevýšenie priklincované na nule ... je vôbec možné, že by mi chýbali iba TrackRules? Mne sa tomu moc nechce veriť ale ... :roll:
Inak napriek tomu je to paráda a držím palce ;)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

ilidianos píše:Otestovano,trat nyni funguje v pohode.:) Jen takova pripominka,docela me prekvapilo ze si vsechny stanice stavel z klasickeho 3d kolejiva snejvysima poligonama takze to je obcas dost velkej zahul na pc. Do stanic kdeje vice koleji bych volil koleje co vlastik oznacil jako verze "low" tzn maly pocet poligonu a tak by to nebylo tak narocne. Nebo stavet z 2d koleji nektere useky. Jinak trat je pekna,tesim se az bude dostavena cela.:)
Ja si to pri staveni bohumina pak uvedomil ale to uz jsem predelavat nechtel. Navic ja ted zadny problem s 3d kolejivem na ts2013 nemam a vse jede plynuje.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

haldo11 píše:Ahojte. Ja mám podobný popisovaný problém, tak stiahnem ten pack. U mňa dosť dlho trvalo, kým sa pri hraní aspoň koľaje objavili. Čo však pozerám screeny, tak to vyzerá, že by to 3D koľajivo malo byť v superelevation, mne však pri hraní ostávalo prevýšenie priklincované na nule ... je vôbec možné, že by mi chýbali iba TrackRules? Mne sa tomu moc nechce veriť ale ... :roll:
Inak napriek tomu je to paráda a držím palce ;)
tomuhle problemu moc nerozumim
Vlastik

Re: Trať 320

Příspěvek od Vlastik »

Ahojte. Ja mám podobný popisovaný problém, tak stiahnem ten pack. U mňa dosť dlho trvalo, kým sa pri hraní aspoň koľaje objavili. Čo však pozerám screeny, tak to vyzerá, že by to 3D koľajivo malo byť v superelevation, mne však pri hraní ostávalo prevýšenie priklincované na nule ... je vôbec možné, že by mi chýbali iba TrackRules? Mne sa tomu moc nechce veriť ale ...
Inak napriek tomu je to paráda a držím palce
Pokud se používají moje 3D kolejivo tak se předpokládá zdůvodu velkého monožství přestavníků i používání tratových pravidel,moje tratová pravidla s poslední verzí kdy vyšla byla bez převýšení protože v té době nexistovalo,počítám s úpravou všech mých tratových pravidel někdy v příštím roce pokud se povede tak v lednu, k tomu se upraví i 3D kolejivo a přestavníky.
Pokud někomu vadí že není převýšení kolejí u mě, náhradou pak může použít 2D kolejnice od Romana s omezeným množstvím pravidel.
Vlastik

Re: Trať 320

Příspěvek od Vlastik »

Problém je v tom, že soubory se stejnými názvy už v TS mám a mnohdy ty kopírované soubory jsou starší a mají menší velikost než ty, které už mám z dřívějška.
No problém je v tom že Tomáš dal ke stažení s tratí beta verzi návěstidel včetně scriptů ,kde nefunguje posun.
KaMat používá staženou verzi 2.5 kde posun funguje,zase jsou tam jiné chyby,v tuto chvíli tak kdo si co stáhne dříve tak tu verzi bude mít,další problém je že v beta verzi je navíc několik modelů návěstidel s upravenými scripty a ty nejsou kompatibilní s verzí 2.5.
Bohužel problém nastane pokud si někdo stáhl návěstidla verze 2.5 a bude instalovat trať PBO tak se návěstidla nemusejí chovat korektně,v tuto chvíli byla moje chyba že jsem dal na testování návěstidel beta verzi k vyzkoušení a tak se nedopatřením dostala mezi uživatelé,tato verze není kompatibilní s verzí 2.5(co se dá stáhnout) a spousta věcí v ní nefunguje!
V tuto chvíli zatím není řešení,v nejbližší možné době se pokusím zkoridovat obě verze tak aby byla jedna pro všechny.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

Michal píše:Mám dotaz. Při instalaci tratě jsem si všiml, že se kopírují i nějaká návěstidla. Problém je v tom, že soubory se stejnými názvy už v TS mám a mnohdy ty kopírované soubory jsou starší a mají menší velikost než ty, které už mám z dřívějška. Co teď s tím? Mám to nechat přepsat? A neznefunkční mi to jiné tratě (například PBO)?
jsou to jen linky k návěstidlům. Nemusíš to prekopirovavat.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 320

Příspěvek od Roman »

Jo, KaMat tam má jen varianty s jiným počtem linků. Změny skript jsem si nevšiml. U PBO je to se skripty horší :roll:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

hmmm je ale docela divne ze to ma jinou velikost...
Vlastik

Re: Trať 320

Příspěvek od Vlastik »

hmmm je ale docela divne ze to ma jinou velikost...
No obecně vzato všechno se se exportovalo v RW 1-2,má jinou velikost při exportu než co se exportuje v RW3-4,takže tady opravdu stačí pokud se vše zkopíruje a dá přepsat všechno starší,případ právě Michal export návěstidel v TS 2012 a KaMat stažená verze 2.5 která se exportovala při RW 2,důležité je aby se shodoval název.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať 320

Příspěvek od ilidianos »

Takze co tedy s tim ? Myslim si ze sjizdnejsi a pro hrani je lepsi momentalne PBO takze je lepsi si tam dat ty beta navestidla z nove verze PBO?
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 320

Příspěvek od kropi213 »

Trat vypada po rucnim projeti hodne dobre po graf.strance kdyz co nejrychleji zapomenu na otresne blikajici koleje ktere jsou u rw raritou da se mapa v celku slusne project.Samozrejme s ohledem na beta verzi.Na vetsich stanicich sem se bal aby mi pc nebouchl kvuli narocnosti,ale zatim sem zavaznejsi chyby nenasel :).Autorovi a vsem co se podileji na stavbe trate preji hodne zdaru
Zamčeno