Diskuze o (ne)dostupnosti objektů, adresářové struktuře, ...

Otázky, problémy a nejasnosti při tvorbě modelů a skinů
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Vlastik »

Já se této variantě přikláním hlavně proto, že stavitel dostane vše potřebné a může to dát jednoduše ke stažení s tratí. Po stažení a správné instalaci bude vše funkční. Prioritně jde o koleje, které jsou důležité. Konkrétně na trati od Míly je vidět, že opravdu hodně uživatelů nemá vše podstatné.
Osobně jsem přesvědčen, že toto řešení je správné. Když bych nebyl, už kdysi bych to Heklovi rozmlouval a neposkytl mu svoje modely k přesunutí do jeho assets.
Veškerou odpovědnost za funkčnost nese poté autor tratě.
Kdysi mě vytáčelo, že něco někomu nefungovalo a všude bylo odkazováno na testovací trať. Přitom nečastější problém, denní doba, je samostatně ke stažení u Hekla. Stromy, domy také...
Neco ti reknu,co prispevek tak to je ano/ne nikdy nic konkretniho a ani reseni ,ono bohate stacilo kdyby jsi misto vsem co nabizis pomoc a nebo pomohl tak ty zakladni objekty dal ke stazeni ,roman_kolej,roman_rychlosti ,silnice,mosty ,lofty a pod. bylo by sice stim vic prace ale kazdy by cerpal z toho downloadu,ne ze ted jdu na seznam objektu a vybafne napr. me 170_rychlostnik,221_rychostnik,_292_rychlostnik,a pak konecne szdc_rychlostnik,to je jen priklad. Takze kazdy stavitel ma tvoje objekty ve sve slozce a hned je zde nekolik duplicit,pritom stacilo jen to dat extra k downloadu. Potom tady pises ze brakuji trat,ale kdyby jsi to dal k downloadu a logicky rozdelil tak jsme si usetrili nervy,a polovine lidem by vsechno fungovalo,takhle neni trat TT,je zde hromada dotazu nebo SZ tomu chybi koleje,tomu zem ,tomu nastupiste a podobne a kazdy je z toho na nervy a je tu pekny gulas. Tak nevim co je lepsi?
nikdo o tvoji trat nestoji,jen o objekty,a resit to tim ze kazdy autor bude mit tvoje objekty extra i kdyz jsou stejne tak to me prijde trochu prastene,jako myslim ze je jedno jestli ten samy strom ma oznaceni 170 nebo szdc nebo 221,je to stale ten samy strom.A tak jsou to pomalu vsechny objekty,nezlob se na me Romane ,ale myslim ze chces vyvolavat jen chaos a bordel u vsech. To ze jsi stahl trat je tvoje vec,nema smysl se k tomu vyjadrovat,protoze neexistuje vlakno kde by se o tom nemluvilo. Docela se ti to dari. Jak psal Michal,nekterym vecem nerozumim ani ja.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Roman »

Dobře. Hekl to udělal a je to v pořádku. Já dělám to samé a je to blbě. V čem je tedy rozdíl? Protože to dělám já????
Vlastik píše: nikdo o tvoji trat nestoji
Dobře že to píšeš. pokud je blbá trať, jsou samozřejmě blbé objekty. Protože každou trať dělají objekty. Ať všichni smažou moje Assets a bude klid. Mně to vadit nebude ;)
A jestli někdo do něčeho vnáší chaos, Jsi to ty. Každou trať, kterou si pomáhal zprovoznit Jsi vlastně totálně rozhrabal, že to pak nefungovalo nikomu. Tak se nejdřív zamysli nad sebou, než budeš někoho kritizovat.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Vlastik »

A jestli někdo do něčeho vnáší chaos, Jsi to ty. Každou trať, kterou si pomáhal zprovoznit Jsi vlastně totálně rozhrabal, že to pak nefungovalo nikomu. Tak se nejdřív zamysli nad sebou, než budeš někoho kritizovat.
Omyl Romane,podivej se ja mam od vzniku RS/RW/TS stale stejnou slozku a pokud neco delam nekomu tak je to stale v moji slozce,navestidla,mosty,nastupiste,znacky,cedule a podobne,takze kazdy ma vsechno. Takze nepreferuji jako ty ze zacatku vsechno cpat do CS_Addon kazdy autor,kazdy si mel udelat svoje jako ty a ja CZ_objects nebo Roman 72,to ze jsi zacal cpat exportovane modely z msts do CS_Addon je tvuj problem a ,ted se tam cpe vsechno ,takze vsichni jsou tvy poslove protoze to byl tvuj napad.
Kdyby si kazdy udelal svoje a nebo jsi to nekouskoval jednomu do CS_addon,druhemu do Roman72 a podobne tak by v tom byl poradek,nicmene delat gulas nebo naschvali se ti zamlouvaji,protoze co sleduji tu hle kauzu ohledne TT tak to vlastne vsechno zacalo tim ze jsi napsal ze prestavas sponzorovat misto u Hekla a tudiz logicky Hekl objekty odstranil,nicmene nechapu proc jsi to nepresunul zde na uloziste jako vetsina co nemaji svuj prostor? Potom kdyz ti Hekl nabidnul ze alespon nejake objekty by tam pro stavitele na webu nechal proc jsi stim nesouhlasil a naridil vsechno smazat? Hekl projevil dobrou vuli pro stavitele by to bylo alespon nejaka zachrana. Potom proc se od te doby tak chovas? do te doby byl klid ,jeste mam doma i verzi trati 1.0,vsechno si eviduji co kdy jak verze vysla. Ja myslim ze problem zacal byt v tom ze Martin tenkrat bez tveho vedomi zacal rozsirovat klon tve trati,o tom se vedlo hodne diskuze a nakonec potom sla verejne ven a tim skoncila veskera tvoje prace na trati. Tvoje rozhorceni chapu,ale nechapu proc najednou maji byt vsichni bez objektu nebo koleji? Ja to rikam celou dobu ze jsi nejlepsi v RW/TS ale mohl jsi trochu ubrat.
No za tu dobu jsem mel docela dost trati v ruce a vsechny jsou sjizdne,jediny bordel a gulas jsou prave ty tvoje objekty co chybi k downloadu.
Ale jak uz jsem psal rad po me predelavas tak aby tam byly tvoje objekty to chapu,ale tak mozna lepsi jezdit po spatnych kolejich nez po trave. Tolik muj nazor.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Roman »

Nejdřív odpověz nas tento dotaz bez uhýbání
Roman píše: Dobře. Hekl to udělal a je to v pořádku. Já dělám to samé a je to blbě. V čem je tedy rozdíl? Protože to dělám já????
Jinak je Tvůj příspěvek ve směs snůška lží.
Vlastik píše:
A jestli někdo do něčeho vnáší chaos, Jsi to ty. Každou trať, kterou si pomáhal zprovoznit Jsi vlastně totálně rozhrabal, že to pak nefungovalo nikomu. Tak se nejdřív zamysli nad sebou, než budeš někoho kritizovat.
Ale jak uz jsem psal rad po me predelavas tak aby tam byly tvoje objekty to chapu,ale tak mozna lepsi jezdit po spatnych kolejich nez po trave. Tolik muj nazor.
Vyjma trati PBO, kde jsem výměnu provedl na žádost autora tratě, jsem nikde nic v žádné trati ohledně výměny kolejiva nedělal. Lžeš , sporostě lžeš. V trati 221 jsem jen předělal Benešov, kde se opravdu nedalo kloudně jezdit a Senohraby. Vše ale z kolejiva, které si vybral autor dobrovolně ještě před mým zásahem. A pro KaMata jsem udělal navíc jeden typ koleje s textury, kterou si vybral on sám. Nic víc. Tak jsou Tvé nařčení jen lež a pomluva. Po Tobě si opravuji všechny tratě jen pro soukromou potřebu (hlavně ty šílený disko-rychlostníky, ale i spostu jiných objektů), ale tyto verze nemá nikdo jiný, jen já..


Ohledně TT a objektů nehodlám diskutovat. Můžeš si mě pomlouvat a kopat do mě jak chceš :lol: .


Objekty, u kterých si myslím, že jsou použitelné a splňují nějaký standard, jsem ochoten autorům tratí v případě zájmu převést do jejich složky aby to mohly použít libovolně a dát ke stažení. To že to pak použije i někdo jiný, je chyba stavitele a ne moje. Jde to pak za ním.
POkud to někomu vadí, ať smaže komplet moje assets a je klid. Už jsem to psal několikrát. Na jednu stranu se tady do mě každej naváží, že to dělám blbě a na druhou ty objekty všichni používají. To zase nechápu já :? . Každý si přeci může vytvořit své objekty nebo používat jiné než ty mé.
Už aby vyšlo TSW :lol:
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Kal000px »

Tohle mi už přijde bezpředmětný urážení.. Radši to dám do odpadu, ať tady Mílovi neplevelíme trať. :)

Jinak k tomu, Vlastiku, mohl by sis tohle urážení odpustit, nikomu to tady neprospěje a akorát ze sebe děláš všichni víme co.. Roman jen dělal objekty, stejně jako Ty... to, co si autor do svojí trati dá je už jen a jen jeho věc, když to nebude fungovat nebo v tom bude bordel? Tak je to jeho věc, on si tam nastrkal tisíce věcí. :) Sám o tom vím svoje, jaký bordel v tom u sebe mám a taky z toho nikoho neobviňuju
Jede jede mašinka..
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: OT Míla

Příspěvek od Vlastik »

inak k tomu, Vlastiku, mohl by sis tohle urážení odpustit, nikomu to tady neprospěje a akorát ze sebe děláš všichni víme co..
Rekni mi v cem jsem ho urazil?
Co neni pravda?
Za prve vsechno lze zde dohledat a narozdil od jinych mam velice dobrou pamet. Takze asi tak.
Nic ze sebe nedelam,a hlavne jako ty nebo druhy nemachruju na fb. kdyz vis kulove,hlavne ze si zalozite uzavrenou skupinu. :D
Nebo vase vykvety v sekci strojvedouci,tak si zamette pred svym prahem.
Nema smysl se k tomu vracet,jen ze proste to prerostlo cele v to ze to neni jen zde ale i zahranicni forum si vsimaji a hledaji chybejici objekty,a me je to jedno ja mam vsechno a pokud neco nekomu chybi je jeho problem. Co se rozcilovat pro druhe,moje objekty to nejsou.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: OT Míla

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše:a me je to jedno ja mam vsechno a pokud neco nekomu chybi je jeho problem. Co se rozcilovat pro druhe,moje objekty to nejsou.
Tak proč to řešíš :?:
Stále čekám na odpověď na mojí otázku.
Roman píše:Nejdřív odpověz na tento dotaz bez uhýbání
Roman píše: Dobře. Hekl to udělal a je to v pořádku. Já dělám to samé a je to blbě. V čem je tedy rozdíl? Protože to dělám já????
Zatím kopeš kolem sebe a nejsi schopen odpovědět na jednoduchý dotaz.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: OT Míla

Příspěvek od Vlastik »

Stále čekám na odpověď na mojí otázku.
co je za otazku?
Dobře. Hekl to udělal a je to v pořádku. Já dělám to samé a je to blbě. V čem je tedy rozdíl? Protože to dělám já????
Nevim jakou to ma souvislost,ale kdyz uz tak Hekl i kdyz vydal trat tak jeste dal k downloadu balik vsech objektu co jsou na jeho strankach nebo pouzite v trati,to je komfort,protoze defakto stacilo stahnout hekl objekty a mel jsem vsechno. A hlavne to bylo pristupne.
Ty jsi co si pamatuji tak za celou dobu co vysla TT od verze 1.0 tak tohle neudelal,je pravda ze vzdy tam byl assets 1,2 a bylo to soucasti balicku s trati,coz bylo taky pohodlne,ale bylo to jako soucast trati ne samostatne. Tady vidim ten rozdil,o "brakovani trati", protoze ty jsi to mel soucasti,kdezto Hekl to ma samostatne takze nikdo nic nebrakuje. A hlavne nepotrebuje extra stahovat trat kdyz po ni nebude jezdit,staci mu pouze ty objekty.
Ty totiz stale kopes jen o kolo soucasnych stavitelu kteri disponuji leta tvoji trati TT a tudiz maji objekty,ale kdyz bude chtit nekdo novy nebo staronovy stavet trat tak z ceho bude cerpat? mozna ze bude moc cerpat z klonu tve TT nebo taky uz je nekde v pekle? dlouho zde nebylo zadne info,rika se ze kazda mince ma dve strany a je to pravda. Pokud je jeste k sehnani tvuj klon TT ,tak pak je fakt zbytecne aby se zde clovek rozciloval,protoze tam je taky vse ,otazka je jesti to tak je. Ty jsi vzdy jak se vyspis,posledni kauza se mi libila,na jednu stranu napises jak mate vsechno z msts dovolene od autoru exportovat do TS a druhy den pises o tom jak se ti nelibi a rozmaha se kradnuti modelu z msts,tak trochu jediny kdo ale vyuziva konverze objektu z msts jsi ty a to pro trat 221,takze vzdy napis jak jsi se vyspal a potom muzeme diskutovat. :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: OT Míla

Příspěvek od Roman »

Ty máš fakt IQ tykve nebo ze sebe blba děláš.
Jaký je rozdíl mezi tím, když Hekl vydal všechny své objekty (včetně mých z TT) v novém, jednom adresáři Assets CS_addon/ Hekl a mezi tím, že já všem stavitelům dělám totéž, tedy přesunutí objektů do nového adresáře. Autoři tratí pak poskytnou úplně stejný komfort uživatelů jako Hekl.
Jinak diskuse s tebou při Tvém IQ nemá asi smysl. Já jsem blb, ale na Tebe opravdu nemám :lol: Končím.
Uživatelský avatar
JachyHm
Příspěvky: 128
Registrován: stř 08. říj 2014 17:43:10
Kontaktovat uživatele:

Re: OT Míla

Příspěvek od JachyHm »

Vlastíkovi docházejí kloudné argumenty, tak se sere do všech ostatních a myslí si, že to zakecá... Ne, Vlasťo, prblémům se nevyhýbej, problémy řeš! Kdyby jste se tady od začátku místo pomluv a neustálého pičování pokoušeli domluvit, TT mohla zůstan na webu a nechovali by ste se oba jak malé holky... Fakt podívejte se na sebe kurva.. Počítám s tím, že mě za tohle asi RW komunita totálně zavrhne, ale co už... Fakt se chováte jak malý děti.. Jeden plácne totální, ale totální píčovinu, druhý se toho chytí a začne dělat uraženou třináctku... A takle furt dokola, dokola, dokola... To fakt nedokážete spolupracovat? Kde by jsme sakra mohli být, kdyby jste místo urážení zkusili dělat něco dohromady... Fakt...
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: OT Míla

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:Ty máš fakt IQ tykve nebo ze sebe blba děláš.
Jaký je rozdíl mezi tím, když Hekl vydal všechny své objekty (včetně mých z TT) v novém, jednom adresáři Assets CS_addon/ Hekl a mezi tím, že já všem stavitelům dělám totéž, tedy přesunutí objektů do nového adresáře. Autoři tratí pak poskytnou úplně stejný komfort uživatelů jako Hekl.
Jinak diskuse s tebou při Tvém IQ nemá asi smysl. Já jsem blb, ale na Tebe opravdu nemám :lol: Končím.
Hele pripominas mi scenku z Holzmanna ,bud jsem blbej ja a nebo on,tak jsem se podival co je napsano v readme u baliku od Hekla,a pisou tam tohle:
Balik obsahuje objekty od Romana, ovsem pozor, nie vsetky, len tie, ktore su pouzite v trati ZSR 170, vegetaciu od Trundy, domy od Hozny Sveca a nove modely automobilov, ktore poskytol Karel Hejnal z hry trainz. Vsetkym menovanym patri podakovanie, ze umoznili pouzit ich modely v tomto baliku.
Takze asi v tom baliku vsechny tvoje objekty nejsou ,tak mozna mam IQ tykve ale bbej nejsem a cist umim.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: OT Míla

Příspěvek od Roman »

JachyHm píše:TT mohla zůstan na webu a nechovali by ste se oba jak malé holky...
Aby TT zůstala na webu, k tomu není jediný důvod. Už milionkrát jsem napsal, že autoři mohou dát moje Assets libovolně ke stažení se svojí tratí. Když ty objekty stáhne uživatel s tratí, nikomu přeci chybět nebudou. Co je na tom zase blbě???????
Prostě nechci aby tato trať byla veřejná. Je to moje rozhodnutí a ostatní by ho měli respektovat.
JachyHm píše:...místo pomluv a neustálého pičování pokoušeli domluvit..
Kdysi jsem spolu spolupracovaly... Ale po zkušenost s jednáním toho člověka už nikdy více. Určitě je to oboustranné (tedy i částečně z mé viny), ale já prostě dvakrát do stejné vody nevlezu. Dopadlo by to úplně stejně ;).
JachyHm píše:Počítám s tím, že mě za tohle asi RW komunita totálně zavrhne, ale co už...
A proč by tě někdo zavrhoval :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
JachyHm
Příspěvky: 128
Registrován: stř 08. říj 2014 17:43:10
Kontaktovat uživatele:

Re: OT Míla

Příspěvek od JachyHm »

Roman píše: Aby TT zůstala na webu, k tomu není jediný důvod. Už milionkrát jsem napsal, že autoři mohou dát moje Assets libovolně ke stažení se svojí tratí. Když ty objekty stáhne uživatel s tratí, nikomu přeci chybět nebudou. Co je na tom zase blbě???????
Však já vím, že nešlo čistě o Vlastíka a jeho kecy... A s těma objektama taky, ale spíš mi jde o to, že k tomu nikdy nemuselo dojít...
Roman píše:A proč by tě někdo zavrhoval :?: :?: :?:
To je tady přece tak normální ne? Vyjádříš svůj názor a hned jsi za největší píču, která kazí celou komunitu... :?
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: OT Míla

Příspěvek od Vlastik »

Aby TT zůstala na webu, k tomu není jediný důvod. Už milionkrát jsem napsal, že autoři mohou dát moje Assets libovolně ke stažení se svojí tratí. Když ty objekty stáhne uživatel s tratí, nikomu přeci chybět nebudou. Co je na tom zase blbě???????
Prostě nechci aby tato trať byla veřejná. Je to moje rozhodnutí a ostatní by ho měli respektovat.
Nezlob se na me romane,ale ty meles tvoje a ja taky,vsak jsem napsal asi tisickrat ze trat nikoho nezajima (myslim routes) aby zase nedoslo k nedorozumeni,pro kazdeho je zavazny to co je v Assets (slozka) ,tady je ten smer.
Tim ze kazdy stavitel napr. pribali tvoje koleje tak budou akorat duplikovat pokud jak je to zde normalni si je kazdy pojmenuje jinak,a tak je to se vsemi objekty co jsi vydal co autor trati to jiny nazev a v Assets (slozka) hromada bordelu,takze proto jsem navazal na to udelat tenkrat jeden balik objektu (assets) ne routes,vsak vim ze trat je svata ,jeste normalni byla do verzi 4.1,kde byl manual v pdf a krasne vsechno popsane,odkazy s linkem ,proste profesionalni prace i v manualu k trati,verze 5.0 manual uz stal za houby napsat textak,to je jako strcte si to nekam.
Kdysi jsem spolu spolupracovaly... Ale po zkušenost s jednáním toho člověka už nikdy více. Určitě je to oboustranné (tedy i částečně z mé viny), ale já prostě dvakrát do stejné vody nevlezu. Dopadlo by to úplně stejně ;).
Ano,to je pravda,ale zivot je nekdy nespravedlivy a i nejvetsi nepritel muze byt jednou nejvetsi kamarad.
Tak samozrejmne ze probehla vymena kdy jsem spolu komunikovali pres ICQ hodne dlouho, posilali a resili zkusenosti,rady a nazory proste vecna debata. Ale pak jsi zacal spolupracovat jinde a komunikace byla tu tam.
tusim ze naposled v loni jsi mi poslal mechanicka navestidla na dodelani,ale bohuzel maxko 2015 nemam a tak jsem nemohl soubor ani otevrit,jinak by se opravdu hodili do nekolika trati. Hold nekdy to proste je jinak nez chceme.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: OT Míla

Příspěvek od kiski »

Ja by som sa trochu obrátil na Jachyhma - počuj, skús sa nabudúce trochu slušnejšie vyjadrovať, ok? Nie všetci tu stojíme o to, aby som v príspevkoch čítal slová ako pičovať, píča apod. Na FB si píš ako chceš, to je tvoja vec, ale na fórum toto nepatrí. Ostatne, pokiaľ sa nemýlim, niečo na tento spôsob je napísané aj v pravidlách fóra. Tak sa trochu prosím ťa chovaj. Nič v zlom.

Ďakujem.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: OT Míla

Příspěvek od KaMat »

Pořád asi není pochopena problematika bordelu v objektech.. Pokud mi nacita trat ze stovky slozek, nacita se trat dlouho. Pokud mam všechny objekty ve slozce k trati, nacita se kratsi dobu. Je to nejspis i logicke. Proto Roman nabízí pro každého stavitele exra balik pro trat. Pokud si nejaky uživatel (byl to i muj pripad) postahuje miliardu kravin a trati a pak všechno v editoru odemkne, a jde si stavet vlastní piskoviste, je jasne ze v tom bude mit totalni bordel.....
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: OT Míla

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Pořád asi není pochopena problematika bordelu v objektech.. Pokud mi nacita trat ze stovky slozek, nacita se trat dlouho. Pokud mam všechny objekty ve slozce k trati, nacita se kratsi dobu. Je to nejspis i logicke. Proto Roman nabízí pro každého stavitele exra balik pro trat. Pokud si nejaky uživatel (byl to i muj pripad) postahuje miliardu kravin a trati a pak všechno v editoru odemkne, a jde si stavet vlastní piskoviste, je jasne ze v tom bude mit totalni bordel.....
to je sice hezke,ale neni to nicim podlozene,tenkrat se myslelo ze je to tak,ale po testech byl rozdil jestli mam v trati assets nebo ne pomalu stejny casove,jediny rozdil je a to mohl klidne Roman taky udelat dat svoje objekty do .ap a tim by nebyl zadny bordel ve slozkach a byl klid.
Jako casovy rozdil jestli se mi nacita 5000 objektu nebo 20000 objektu jsou radove vteriny. Nehlede na to veskera kontrola vseho probiha hned pri startu TS,tak potom uz to nema vliv na spusteni trati mimo scenaru. Takze pripadne chyby to hlasi hned na zacatku mimo scenaru.
Ale DTG prislo na zpusob jak se bordelu vyhnout tim ze zavedlo koncovku .ap a posledni dobou toho hojne vyuzivaji vetsina komercnich producentu,tady je potom znat zkracenni doby nacitani trati. Proste to je jako se vsim,nejdrive to hleda .ap a potom ostatni.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: OT Míla

Příspěvek od Kal000px »

To sice jo, .ap asi rychlejší je, ale k čemu ti to bude, když si pak uděláš jeden novej objekt a musíš kvůli tomu vydávat zase nový .ap? To má cenu ve chvíli, když už to máš kompletně hotový a víš, že s tím už nic dělat nebudeš, což tady zatím nemáme asi nikdo.
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o (ne)dostupnosti objektů, adresářové struktuře,

Příspěvek od Michal »

Přesunul jsem to z odpadu. Myslím, že ta diskuze je vcelku plodná (a zábavná :mrgreen: ) a byla by škoda, kdyby to po čase zmizelo.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o (ne)dostupnosti objektů, adresářové struktuře,

Příspěvek od Roman »

Koncovka *.ap asi nebude mít žádnou souvislost s bordelem v Assets. Nešetří spíš jako komprimovaný soubor místo na disku :?: :?: :?:
Odpovědět