FS E645-646

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Vlastik

FS E645-646

Příspěvek od Vlastik »

Josef72 píše:Italské lokomotivy, údajně novinka. Nevyzkoušeno :
http://www.rotabili-italiani.org/sito/l ... riche.html
No a k tomu u té lokomotivy 40 -ti stránkový manuál ,fakt vtipné :D
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Robo »

Parádna práca. Po hodine koumania sa mi s tým podarilo rozbehnúť. Pritom je to tak triviálne a netreba stláčať všetko, čo tam je. :lol:
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Robo »

Inak, to sa len mne stáva, že RW je pri týchto dvojičkách občas padá ? Pri iných addonoch sa mi to nestávalo.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Roman »

Padá to. Skoro pořád. Prakticky jsem si zajezdil jen se sólo mašinou ve volné jízdě....
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Michal Kučera »

No já to rozjel asi po 15 minutách koumání a zatím se žádný pád nekonal :)
Jezdím na Romanově trati, ale jen volné jízdy.
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Robo »

Ja tiež jazdím voľné jazdy aj vyše hodiny. Akurát, že po uložení a nasledovnom načítaní sa mi po kliknutí na hociktorú dvojičku RW porúča do winu, ostatné addony to nerobia.
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Michal Kučera »

áha, tak já to zkusím také. Mám uloženou pozici a uvidím jestli to padne :)

Teď sem to zkusil a následoval pád.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Roman »

Nejvíc mě štve, že mi to padá , jakmile připojím jakékoliv vozy. Ježdění bez nich mě nebere. Je to škoda. :(
Ještě je na můj vkus použit nevhodný shader. Asi použily TrainBumpSpecEnv.fx ale lepší by byl TrainBumpSpecEnvMask.fx a nebo by stačil, jelikož to jsou starý šunky, TrainBumpSpec.fx. Ale to je jen můj soukromý názor :D .
Pro naše účely je tam jedna zajímavá věc, kterou jsme zatím nedokázaly zprovoznit. Začíná se s prázdnými vzduchojemy a kompresor je funkční až po zapnutí HV. Vím, že je to funkční u parních lokomotiv, kde jsem na to narazil, když jsem pro Honzu zprovozňoval jednu čoudu, ale u elektriky nebo motoru jsem to ještě nikde neviděl.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Roman »

Vypadá to, že to je ale podvod :lol: . Vše je ve skriptu. Pokud dám F5, tak je jímka nafoukaná. Ale samozřejmě nic nechodí, rozhodující jsou animace v kabině. Taky řešení 8-) .
Jinak, co se vlastní simulace týká, je to jednoznačně zatím to nejlepší. Absolutní špička. Jediné vozy, které se mi nakonec povedlo připojit bez pádu hry, byly defaultní od Kuju. Pak s tím nákladem to byla jízda :D . Než jsem si to ošahal, tak byl každou chvilku venku vypínač :roll: . Šuntovat lze na každém hospodáru. Paráda. Ale nakonec jsem ten náklad rozjel tak, že tam bylo možné naházet i poslední šunt :D . Opravdu je to ale jen pro fajnšmekry. Kdo má třeba trochu problémy s naší 151 tak to pro něj nemá vůbec význam. To nemluvím o oživení, ale i vlastní jízda s nákladním vlakem je síla. Nedokážu si to představit ve scénáři, kde bych musel hlídat i návěstidla :D . Tady jsem měl pořád plné ruce práce a ještě to moje očumování okolo.... :D . Samozřejmě jsem chtěl aby to jelo co nejrychleji a ne tam něco naházet a zevlovat :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od kuboss »

vyzera to fajne, snad sa do toho pustim. Mimochodom, tu vec s kompresorom ma podobne aj nemecka BR 103 od vR ak sa nemylim.. skuste pozret ako to maju spravene oni :)
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Robo »

Paradoxne prázdne vzduchojemy ako medzikrok pri oživovaní, sú takto dané zbytočne. Nech mám v brzdovom potrubí akékoľvek straty, tie sa doplnia doslova z ničoho a hlavný vzduchojem si stále drží hodnotu okolo 9,5 Baru bez rozdielu, či pracujem s vlakovým brzdičom alebo prídavným.
Inak súhlasím, jazda je parádna, akurát, šuntovanie akosi neviem ovládať. Skúšal som vekslovať tým malým ovládačom a nevšimol som si žiadne zmeny, zrejme som niečo robil zle.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Roman »

Jo, to je správně, ale musíš být na hospodáru, ta kontrolka (zelená, bílá...) co bliká pak svítí trvale. A dole za kontrolerem jsou schované male zelené číslíčka, indikace šuntu. Bez šuntů to potom při přechodu škubne. Se šunty je to krásně plynulé.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Roman »

Dal jsem pořádnou zátěž a trochu se mi to hřeje :lol: :lol: :lol: . Je pravda, že při tom rozjezdu to trvalo, než jsem se dostal na hospodár na serii :D . pak už jsem se toho ale nezbavil. Nepomohl ani reset vypnutím HV.

Obrázek
Obrázek
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Michal Kučera »

Já tedy s připojením vozů nemám problém. :) Dnes ji zkusím taky trošku naložit, ráno sem tahnul jen pár nových vozu od Pikka.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Roman »

Hmmm, tak mě ne :(.
Mohl by to celé nějaký moderátor přesunout do samostatného vlákna? Dík.
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: Nekomerční addony_vozový park

Příspěvek od Michal Kučera »

Nesmíte ty vozy připojit v editoru ale najet na ně :)
erikmir
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2012 13:24:04

Re: FS E645-646

Příspěvek od erikmir »

Keď na to tak pozerám, nie je to náhodou ten rušeň čo ho CRW dotiahlo zo Slovinska na Slovensko ?
http://www.railtrains.sk/modules/AMS/ar ... oryid=1129
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: FS E645-646

Příspěvek od Robo »

Nie
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

Komu se ježdění s těmito mašinkami líbí, může zkusit tento scénář, který jsem vytvořil :D . Pro objektivitu je tam přiložen i soubor Falls AWT s opravenou váhou vozu (myslím, že to Pikku ještě neaktualizoval). Tak se nelekněte. Předem upozorňuju, že je to hodně těžký scénář. Já to zajel s odřenýma ušima :mrgreen: . Berte to jako beta verzi, protože to nikdo netestoval.

http://modely-msts.cz/RW/FS_E645_Pn46003.rwp

Obrázek
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: FS E645-646

Příspěvek od Robo »

Z iného súdka. Tentokrát pri načítaní uloženého free screnára vlak s dvojičkou RW nepadne. Akurát, že mnoho prvkov je neovládateľných, všetky kontrolky vysvietené a vozidlo sa napriek tomu nedá oživiť. Takže smola pre autora a aj pre mňa, celý pack ide do koša.
Odpovědět