Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Pikku »

Tak, vzhledem k tomu, kolik času uplynulo od release Railsimulatoru si myslím, že nastal čas na nějaké ty ČSD addony. Jako první v řadě je otevřený nákladní vagon Vtr (obrzděný i neobrzděný) s několika náklady. Jedná se o dva roky starý MsTS model kterého se ujal Michal. Tomu se povedlo po mnoha peripetiích provést patřičné úpravy zdrojového modelu a úspěšně vyexportovat vagon do nového simulátoru. Vtr je ke stažení u mě na stránkách a určitě vás potěším, když řeknu, že se pravděpodobně nejedná o můj poslední model pro RS. Pokud si pozorně prohlédnete screeny, uvidíte i jednu připravovanou lokomotivu :) MOdel vagonu má funční spřáhla a funguje i animace nakládky. Michale, ještě jednou velké díky, skvěle odvedená práce ! A ještě Michalovy screenshoty:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlastik

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Vlastik »

Taky něco přidám,model Denise který musel projít značně rekonstrukcí a skoro pomalu bylo lepší za tu dobu vymodelovat nový než po někom něco rozměrově upravovat,nakonec se tak i povedlo i když díky nesouměrnosti a částečné nepřesnosti se udělalo to co stím šlo,předně jsem tedy udělal dvě verze ložený a prázdný původně jsem chtěl ten náklad animovat ale při testech jsem zjistil že rozjezd s loženým nebo prázdným vyšel na stejno a tak jsem udělal dvě verze prázdný a uhlí kde rozjezd s 2000 tun byla docela s 372 fuška.
Screny z testů zde:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jenom dodám že vydání je plně v kompetenci Denise,kterému jsem soubor odeslal!
Oskar
Příspěvky: 111
Registrován: pát 06. čer 2008 19:57:50

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Oskar »

Pikku píše:Tak, vzhledem k tomu, kolik času uplynulo od release Railsimulatoru si myslím, že nastal čas na nějaké ty ČSD addony. Jako první v řadě je otevřený nákladní vagon Vtr (obrzděný i neobrzděný) s několika náklady. Jedná se o dva roky starý MsTS model kterého se ujal Michal. Tomu se povedlo po mnoha peripetiích provést patřičné úpravy zdrojového modelu a úspěšně vyexportovat vagon do nového simulátoru. Vtr je ke stažení u mě na stránkách a určitě vás potěším, když řeknu, že se pravděpodobně nejedná o můj poslední model pro RS. Pokud si pozorně prohlédnete screeny, uvidíte i jednu připravovanou lokomotivu :) MOdel vagonu má funční spřáhla a funguje i animace nakládky. Michale, ještě jednou velké díky, skvěle odvedená práce !
:o Pikku a Michale, velké díky za první vlaštovku !
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Josef72 »

Je to pěkné.
Vlastik

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Vlastik »

S Denisem jsme připravili i několik variant které zapracuji na vozy a tudiž se vydání posune a bude to vydáno jako sada těchto vozů:
Falsy_komplet_sada.JPG
Scren lze zvěčit.
Uživatelský avatar
JosefM
Příspěvky: 7
Registrován: sob 25. dub 2009 19:10:52
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od JosefM »

Michal píše:Doufám, že se budou vagony líbit. Také bych chtěl poděkovat Pikkovi za důvěru a poskytnutí zdrojových materiálů k modelům. Je na čase, aby se česká RS scéna začala trochu hýbat...
Záslužný počin. Ostáva len dúfať, že príde aj na ďalšie pekné modely z MSTS a nezostane to len u tohoto jedného. :ugeek:
Vlastik

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Vlastik »

Značně upravené Denisovi modely:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Modely jsou v mezích normy vyladěné z msts trainsetu BP ,a čekám kdy se Denis rozhoupe dát svolení k downloadu.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Pikku »

Díky Michalovi, který upravil můj další MsTS model pro RS, si můžete užít další nákladní vagon, tentokrát vysokostěný Vdtr. Náklady jsou oproti Vtr rozmanitější. Vtdr je ke stažení u mě na stránkách a snad to není poslední kousek. Model vagonu má funkční spřáhla a funguje i animace nakládky. Michale, ještě jednou velké díky, skvěle odvedená práce ! A ještě Michalovy screenshoty:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Josef72 »

Je to moc pěkné. Díky.
Vlastik

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Vlastik »

Podařilo se mi získat jedno foto na skín našeho vozu Fals-z jezdící v německu jako soukromý dopravce.
D_FalsGATXA_136a.jpg
D_FalsGATXA_136b.jpg
Vlastik

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Vlastik »

K downloadu nová verze vozů Fals-z,verze 2.0 je kompatibilní s RW ,má lod ,stíny a animace nakládky snížená časově z 5 na 1.minutu.
Upraveno mapování a pár drobností.
CD_RW_Fals01.jpg
CD_RW_Fals02.jpg
CD_RW_Fals03.jpg
CD_RW_Fals04.jpg
Podrobnější popis u downloadu.
Vlastik

Re: Nákladní vagóny | Freight wagons | Güterwagen

Příspěvek od Vlastik »

Možná že Pikku asi mrzí to že jeho vozy jsou v RW prakticky nepoužitelné kvůli kompatibilitě a i toto dost často vzpomíná,tak jsem udělal vstřícný krok (nečekám že to bude oceněno :mrgreen: ,to bych nesměl být v čechách) a upravil jsem blueprinty tak aby to bylo kompatibilní s novým RW a i v tomto díle jste si mohli vagonky z dob našich babiček používat,jenom upozornuji že je potřeba mít originální vozy ze stránek od pikka a pro ty co vlastní RW stáhnout toto update a dát vše přepsat a jak to bylo předtím:
pikku0.jpg
po upravách:
pikku0a.jpg
a takhle něják vypadala nostalgie z dob našich babiček v čele s vozy od pikka:
pikku0b.jpg
Naposledy upravil(a) Vlastik dne sob 08. srp 2009 0:27:49, celkem upraveno 1 x.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Eas

Příspěvek od Hekl338 »

Kank uz pred nejakym casom dal k dispozicii svoje podarene modely Eas a kedze Roman potreboval dat oraz od kabiny :mrgreen: (ani sa mu nedivim), previedol do RW dalsi skvely model, snad sa nenahneva, ale ja som nevydrzal:
Obrázek
Opat si dovolim tvrdit, ze v tomto pripade vypada viac nez dobre aj v porovnani so zahranicnymi addonmi. Este doplnim ze skin v MSTS spravil Robo.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eas

Příspěvek od Josef72 »

Parádní.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Eas

Příspěvek od Roman »

Kankovi modely jsou všechny exkluzivní !
A když si vezmete, že jsou tvořeny pro MSTS, ten výsledek je až překvapivě velmi dobrý. Ono, jen když vidíte ty precizně připravené textury. Pokud se nepletu, tak Kank byl první, kdou používal přestínované textury v MSTS.
Sám jsem nemusel nic upravovat. Jen přiřazení shaderů, model svařit a přejmenovat jednotlivé části dle hiearchie platné pro RW.
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: Eas

Příspěvek od drew »

Paráda... Kluci klobouk dolu nahoru a dolu ;)
drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Eas

Příspěvek od Roman »

Dost možná se brzo dočkáte ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět