Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
1Dom11
Příspěvky: 4
Registrován: pon 06. led 2014 22:46:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od 1Dom11 »

Ďakujem :D taká banalita a nevšimol som si to :D
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od seriozo »

Nainstaloval jsem si Loko 150 Duhovku(Banán) vše vpohodě nahodím i rozjedu ale jak přestanu mačkat klávesu A a D zhasne kontrolka na místě kde byl mirel.Po chvilce naskočí stop bzda a stojím.Když ty klávesy mačkám tak kontrolka svítí a loko jede.Nešlo by to udělat jak SIFA kdy po delším časem úseku zmačknu klav. Q a jedu.
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od seriozo »

Tak jak zablokuji to nové zabezpečení nebo co to je.Přece nebudu mačkat ty dvě klávesy A a D abych mohl jezdit.Protože když zhasne ta modrá kontrolka zablokuje to bzdy a stojím.
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od seriozo »

Tak jsem to pochopil jen se mě zdá trochu nepraktické ovládání kláves Q,A a D na tak malém prostoru :(
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od seriozo »

Zrovna u našich lokomotiv 150/350 mě ovládání myší nesedí.U zahraničních není problém ovládat at už od HRQ nebo virtualRailoads.Co se dá dělat nic s tím nenadělám.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Pokud to někoho zajímá ,tak zde jsou novinky poslední verze Mirelu 04 z 20.9.2014:
Změny oproti starší verzi a novinky.
MIREL v04.pdf
(203.87 KiB) Staženo 535 x
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

A proč to dáváš sem? Hekl programoval vyšší verzi Mirelu ? :lol: . A i kdyby jsi to bral jako souvislost s RW, tak na jeho modelech ta verze nebude. Jedině , že by Michal chystal tajnou aktualizaci :D
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:A proč to dáváš sem? Hekl programoval vyšší verzi Mirelu ? :lol: . A i kdyby jsi to bral jako souvislost s RW, tak na jeho modelech ta verze nebude. Jedině , že by Michal chystal tajnou aktualizaci :D
No napadlo mě že by třeba mohl jedno loko upravit do stávající podoby ,rovnou i na ETCS :D ,bral jsem to jako informaci ,co by mohlo se upravit ,když jsem četl že Michal chytá určité úpravy ve scriptech ohledně loko od Hekla.

:idea: A ještě jedna otázka ,nechcete udělat jednu 350 ve staré verzi kdy měla otočené sběrače ,jako mají 15x ,docela mě chybí tento typ kdy jezdila.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Myslienka s otocenymi zberacmi uz bola, ale ked uz, tak CSD verziu (stare smykadla, mensie taniere naraznikov atd). Nejake dobove fotky mam, len sa k tomu dokopat... ETCS by vyzadovalo komplet prekopat kabinu. A hlavne, musela by sa komplet poriadne nafotit, coz je zasadny problem, preto si myslim, ze sa takej verzie nedockame.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Myslienka s otocenymi zberacmi uz bola, ale ked uz, tak CSD verziu (stare smykadla, mensie taniere naraznikov atd). Nejake dobove fotky mam, len sa k tomu dokopat... ETCS by vyzadovalo komplet prekopat kabinu. A hlavne, musela by sa komplet poriadne nafotit, coz je zasadny problem, preto si myslim, ze sa takej verzie nedockame.
No pokud verzi čsd tak jak píšeš ,tak tam bylo jiné stanoviště také a hlavně žádný Mirel :D ,viz foto:
Obrázek
Obrázek

Mě by se víc zamlouvala tahle verze,pro tahání rychlíků(čistě můj názor) :
Obrázek
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Včera jsem docela dost dlouho jezdil s lokomotivy 15x,a zdálo se mi ze se v Ts 2015,ty lody chovají jinak,ten sběrač zmizí a objeví se docela pozdě,něco je už vidět na posledním videu,ale včera jsem se nato zaměřil a ta vzdálenost je špatná,bylo by dobře si to projet,a možná ty lody upravit.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

LODy funguju stale rovnako, zberac zmizne komplet po 128m, drobne casti po 32m, niekotre dalsie po 40-v podstate miznu drobne pohyblive casti, ubuda pocet elemntov. Nikedy to posobi, ze mizne pred ocami, hlavne v oblukoch, ale nepride mi to nijak dramaticke, takto je to od zaciatku. Mozno je to tym, ze v TS 2015 uz nie je ten obraz tak mazly do dialky, tak si toho clovek skor vsimne. Miznut mozu skor v pripade, ze nie je nastavena maximalna zobrazovacia vzdialenost vRW, vtedy LODy skrati.
Ked bola rec o CSD, Xcommira uz cosi v TRS vycaroval, hoci je to 150, myslim ze velmi solidne:
http://trainz.rypi.cz/photos/2014/10/4637.jpg Cca zaciatok 90 rokov, ked uz bolo nove znacenie a narazniky uz boli velke. Co sa tyka upravy kabiny, to by ste sa museli zmierit so sucasnym stavom, ten projekt je uz z nasej strany uzavrety a neplanujeme ani zaidne aktualizacie.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

Hekl338 píše:....co sa tyka upravy kabiny, to by ste sa museli zmierit so sucasnym stavom, ten projekt je uz z nasej strany uzavrety a neplanujeme ani zaidne aktualizacie.
Já někde tady četl, že se na vánoce chystá kabina 150/151 8-) . Ale za nic si nevzpomenu, kdo a kde to psal..... :roll:
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

A tu v RW, textury Xcommira
Obrázek
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jurajs_89 »

Parada, skvele, uzasne, bomba. To mam fakt radost!!!
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:A tu v RW, textury Xcommira
Obrázek
To se vozil Košičan a Gerlach do Košic,ještě udělat vozy a můžeme vzpomínat. :D
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Vyzerá to v pohode. Trochu mi tam chýbajú zapečené tiene, vyzeralo by to ešte lepšie... Budú?? Alebo je toto finálna verzia??
Braňo
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Pomeranč »

Vagony by mohly být typu Amee, Bmee byla by z toho pěkná souprava. :) Jen se chci zeptat jakou barvu mají žaluzije na druhé straně.

Obrázek
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Tiene tam su. No a zaluzie su o par prispevkov vyssie, sice screen z TRS, ale vidiet to je-su proste spinave :D
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Pomeranč »

No oni někdy byly čisté :lol: . Já spíš chtěl upozornit že pokud se jedná o stoj 150-010-7 tak ten měl zrovna žaluzije zelené, ale to je historický detail :D
Tady je to hezky vidět ale říkám jen detail :)
http://www.prototypy.cz/rady/150/obr/150010g.jpg
Odpovědět