Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od andor »

NÁÁÁÁÁDHERA !!!!

To zas budou němci čumět !!!

Moc díky !!!
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hans »

Chtěl bych se zeptat. Na fb stránkách RW se objevilo že v nejbližších dnech se uveřejní betaverze loko 363 a proto se ptám zde. Je to pravda nebo ne ? :shock: :shock:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hans »

Ale já myslím tohle:
Přílohy
Výstřižek.PNG
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hans »

OK. Já jsem se jenom ptal no :roll:
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od 750225lentilka »

Kluci, perfektní! Děkuju moc a moc! Jde se zkoušet!
;) :)
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Pomeranč »

Taky se přidávám a moc děkuji za krásný Cargo :D Opravdu jste třída
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od smekac »

Pánové dobrá práce, už jsem ho prohnal po mapě ;-)

Obrázek
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Já jsem přes osobní:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Kdo to ještě nezjistil, tak u Hekla je ke stažení první betaverze 363035:
http://modely-msts.cz/rusnerw.html

Videonávod je zde:
https://www.youtube.com/watch?v=vh7e-n- ... e=youtu.be

Je to na vlastní nebezpečí, bez technické podpory. Postřehy klidně hlaste, ale nezaručím, že na ně bude někdo reagovat. :mrgreen: Mašina zdaleka není kompletní, takže to, co vám nebude fungovat, tak s největší pravděpodobností děláte špatně nebo ještě není hotové. :lol:
Většího komedianta pro uvedení do provozu jste už asi nenašli co je na videu ,řádově je to otázka do 5.minut zprovoznit loko a né ty slinty které vyšly na 22 minut,kde normální člověk ještě nepochopí z toho videa vlastně nic protože mele všechno možné do sebe.Tutoriál by měl vypadat jinak.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kuboss »

nahodou, ja som sa pri tych kecoch pobavil :D aj na tom ako behal zo zabrzdenou ruckou a podobne.. sranda musi byt. A co a ako som pochopil uplne v pohode..
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Mraca121 »

Krása chlapci :) hned jsem si zkušebně zajel se soupravou wapek ;)
Díky moc za betaverzi a u videa jsem se taky docela pobavil :lol:
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Z pohladu cloveka, ktory realnej zeleznici rozumie je to video komedia. Ale berme to tak, kolko je takych uzivatelov? Minimum. Ja som rad, ze to video niekto spravil, az na tu rucnu brzdu :mrgreen: je to myslim zrozumitelne. Usetril nam hromadu casu nejakym spisovanim manualu, ktory by aj tak nik necital a casto nepochopil. Uz som dostal aj dotaz, ze kolko ludi na tom pracuje a stale je to len v nudzovej jazde, skoro nic nefunguje. Pre tych mam len odkaz, vzdy si mozte spravit svoje a nemusite cakat. Vsetci, co sa na tvorbe podielaju (li) maju svoj vlastny zivot, pracu, problemy a ak ma niekto predstavu, ze nad tym neustale niekto sedi, ohromne prekvapenie, nesedi :mrgreen:
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Kdo chce zprovoznění do 5 minut i jízda v úseku Bohumín-Petrovice u K.
https://youtu.be/Uiq1-6Xgo3c
Jinak nevím proč nejde přímo navolit stejnosměrné napětí a musím nejdřív nahodit střídavé a potom stejnosměrné abych spustil kompresor pro nafoukání vzduchu.
Jinak velmi stručně co psal Hekl ,pro pubertáky co jim je 15 tak je to video zábavné ,pro nás straší a nebo co mají odjeto přes 20 .let je to spíše jak jsem napsal výše.
Jenom jedna věc průměrný věk strojvedoucího na čd je 50.let ,do 5.let se bude muset obměnit víc jak 160 strojvedoucích to počítám jenom prahu.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Vlastik píše:
Michal píše:Kdo to ještě nezjistil, tak u Hekla je ke stažení první betaverze 363035:
http://modely-msts.cz/rusnerw.html

Videonávod je zde:
https://www.youtube.com/watch?v=vh7e-n- ... e=youtu.be

Je to na vlastní nebezpečí, bez technické podpory. Postřehy klidně hlaste, ale nezaručím, že na ně bude někdo reagovat. :mrgreen: Mašina zdaleka není kompletní, takže to, co vám nebude fungovat, tak s největší pravděpodobností děláte špatně nebo ještě není hotové. :lol:
Většího komedianta pro uvedení do provozu jste už asi nenašli co je na videu ,řádově je to otázka do 5.minut zprovoznit loko a né ty slinty které vyšly na 22 minut,kde normální člověk ještě nepochopí z toho videa vlastně nic protože mele všechno možné do sebe.Tutoriál by měl vypadat jinak.
Já si zase myslím, že lepšího člověka vybrat nemohli :)
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Já si zase myslím, že lepšího člověka vybrat nemohli :)
No já si myslím že na prezentaci něčeho co chci aby trochu vyniklo je tenhle komediant nevhodný ,ale je to čistě můj názor a víc už se k tomu nebudu vyjadřovat.Je to zbytečně zmateční přeskakuje z jednoho místa na druhé.
Toho komedianta si už všímají i jiná forum ve světě.Ende
Mollow
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. říj 2012 14:06:13

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Mollow »

Mám dotaz,u Lv 363035 Beta mi nejde přehodit tlačítko nozové jízdy(shift+end).Mačkám a nic.Ani se mi neukazují pod myší popisky tlačítek.Hlavně jsem byl zvyklý brzdit na klavesnici,jak lokomotivní brzdou,tak i vlakovou.Na ostatních Lv nemám s klávesnicí problém.Neměl nikdo podobný problém?Nevíte co s tím?Díky
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Mollow píše:Mám dotaz,u Lv 363035 Beta mi nejde přehodit tlačítko nozové jízdy(shift+end).Mačkám a nic.Ani se mi neukazují pod myší popisky tlačítek.Hlavně jsem byl zvyklý brzdit na klavesnici,jak lokomotivní brzdou,tak i vlakovou.Na ostatních Lv nemám s klávesnicí problém.Neměl nikdo podobný problém?Nevíte co s tím?Díky
Nemas obtiznost na simple ?
pepah
Příspěvky: 21
Registrován: pon 12. bře 2012 21:23:08
Bydliště: Bruntál

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od pepah »

Děkuji všem tvůrcům za krásnou mašinu,
dnes jsem s ní rajtoval a paráda,
moc mi pomohlo i video od Andiho a do 10ti minut jsem jel.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kuboss »

Je to proste bomba :)) chcel som sa spytat.. ako je to s "kabelom" dualneho riadenia..? Ci zatial sa nemame pokusat davat to do tandemu? + stalo sa mi, ze mi na jednom stanovisti ukazovalo cas a na druhom rychlost (na tom digitalnom displeji) - ale ani na jednom dokopy :D to je spravne?
Odpovědět