Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Jirka
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. čer 2008 12:33:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jirka »

Pro případné dotazy či neduhy sděluji, že autorem některých zvuk.nahrávek je 3michal z msts, zbytek je ode mne.Zpracoval Tomas.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Já mašinu testuju v drtivé většině případů na stejnosměrném systému a žádný problém s nahozením HV nemám. Proč ho máš ty, je dost dobře vidět na tom tvém videu. Nenecháš dofoukat PK na plný tlak a šachuješ tam se sběrači a HV. Pak není divu, že nemáš dost vzduchu. Možná překvapení, ale ty "spotřebiče" vzduch opravdu spotřebovávají. :lol: Pak ta 2x přebitá brzda, to bylo taky dobrý.
No ono se to pořádně nedá myší ovládat a klávesnicí taky nevím proč ,prostě u té 15x to je v pohodě ale tady mě to furt někam utíkalo,taky to bylo na rychlo a komentované video je na houby když je jenom v češtině ,když tak by to chtělo video s popisky a číslováním postupu.
Ale jak říkám o videu to není ale o tom že to zpestří trochu scénu TS a nemusejí se náklady tahat 15x.
Takže to je v pohodě.
Kdo nemá rád videa a dává přednost pdf,může si stáhnout i tuto verzi pro zprovoznění loko CDC 363 035-7 v NJ:
http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/navody
Naposledy upravil(a) Vlastik dne stř 29. dub 2015 10:48:38, celkem upraveno 1 x.
Mollow
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. říj 2012 14:06:13

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Mollow »

KaMat píše:
Mollow píše:Mám dotaz,u Lv 363035 Beta mi nejde přehodit tlačítko nozové jízdy(shift+end).Mačkám a nic.Ani se mi neukazují pod myší popisky tlačítek.Hlavně jsem byl zvyklý brzdit na klavesnici,jak lokomotivní brzdou,tak i vlakovou.Na ostatních Lv nemám s klávesnicí problém.Neměl nikdo podobný problém?Nevíte co s tím?Díky
Nemas obtiznost na simple ?

Obtižnost mám na expert.Ono se mě to ESO neukáže ani v QUICK DRIVE.Tak nevím,kde je zakopaný pes.Musím upravit nějaký scénář a vložit jí tam třeba jako přípřež k Taurusu,nebo ke 151,abych do ní vubec vlezl.Když jí tam dám jako solo Lv tak se tam ani do kabiny nedostanu.Samozdřejmě,že mám originál hru TS 2015 od Stemu.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Mollow píše:
KaMat píše:
Mollow píše:Mám dotaz,u Lv 363035 Beta mi nejde přehodit tlačítko nozové jízdy(shift+end).Mačkám a nic.Ani se mi neukazují pod myší popisky tlačítek.Hlavně jsem byl zvyklý brzdit na klavesnici,jak lokomotivní brzdou,tak i vlakovou.Na ostatních Lv nemám s klávesnicí problém.Neměl nikdo podobný problém?Nevíte co s tím?Díky
Nemas obtiznost na simple ?

Obtižnost mám na expert.Ono se mě to ESO neukáže ani v QUICK DRIVE.Tak nevím,kde je zakopaný pes.Musím upravit nějaký scénář a vložit jí tam třeba jako přípřež k Taurusu,nebo ke 151,abych do ní vubec vlezl.Když jí tam dám jako solo Lv tak se tam ani do kabiny nedostanu.Samozdřejmě,že mám originál hru TS 2015 od Stemu.
Quick drive se ti neukáže ,tam si ho musíš vytvořit sám jako consist ,znovu zkopíruj tu 363035 a v assets /hekl/smaž blueprint pack.
Nejlepší asi by bylo to rozpakovat ,a potom překopírovat některé antiviry kolikrát dělají psí kusy .
Mollow
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. říj 2012 14:06:13

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Mollow »

Děkuju.POMOHLO.Vše šlape jak má i klávesnice.ještě jednou díky za radu.
Uživatelský avatar
Daniel Marek
Příspěvky: 78
Registrován: ned 13. dub 2014 17:42:04
Bydliště: Úpice

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Daniel Marek »

Koukám, že bych měl naskinovat nějaké 363 ČD aby bylo něco i na osobáky. :D :D
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

http://modely-msts.cz/362363.html mas pocit, ze je ich malo ?:D Ale samozrejme nebranime ti :D
Uživatelský avatar
Daniel Marek
Příspěvky: 78
Registrován: ned 13. dub 2014 17:42:04
Bydliště: Úpice

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Daniel Marek »

Není. ;) Ale pořád tu jsou nenaskinované loko, které nafotil D.Hájek a ještě nejsou. ;) :D
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od raduzz »

Je to fakt paráda páni! ;) Dnes jsem si užil jízdu s nákladním vlakem. Je to hned jiná jízda s českou lokomotivou na českých dráhách :)
Jirka
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. čer 2008 12:33:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jirka »

Otázka pravděpodobně pro Michala.Zeptám se.Je jiná možnost,například rajčákem, loko. rozjet?Nyní mi to jde pouze otočným přepínačem nouzová jízda.Dále mi nejde osvětlení kabiny a přístrojů.

Je chyba u mě?Díky
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Dusan »

Jirka píše:Otázka pravděpodobně pro Michala.Zeptám se.Je jiná možnost,například rajčákem, loko. rozjet?Nyní mi to jde pouze otočným přepínačem nouzová jízda.Dále mi nejde osvětlení kabiny a přístrojů.

Je chyba u mě?Díky
Proto je v readme odkaz na video s návodem, aby se na něj lidi podívali a neptali se všichni na to samé... :roll:
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Vidím že větší problém než jak to rozjet je vůbec tu lokomotivu dostat do hry ,a protože mě nebaví každému odpovídat extra tak zde je pár skutečností:
jsou dvě možnosti jak tu lokomotivu dostat do hry aby jezdila (nejsou potřeba dodatečné addony ),
1.přes editor scénářů vytvořit nový scénář ,potom odfiltrovat autora "Hekl" a v nabídce lokomotiv si najít tu cdc 363 035 a vytvořit consist a uložit ,
2. přes quick drive jako nová souprava ,přepnout na elektric a vyhledat cdc 363 035 umístit na lištu v editoru dohledat vagony ,zapsat název a uložit.
Pro ty pro něž je to velký problém jsem zde udělal standartní scénář jízdu v úseku Bohumín-Petrovice u K.,
aby alespon si mohli zkusit tu lokomotivu zprovoznit a posléze i možná projet:
http://ulozto.cz/xHYyWwpc/6f9bf4c5-2ed2 ... d25e46-zip
Instalace :
rozpakovat a překopírovat do složky:
x:\Program Files (x86)\railworks\Content\Routes\bd4aae03-09b5-4149-a133-297420197357\Scenarios\xxx
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od popocatepetel »

Ahojte. Vedel by mi prosím vás niekto poradiť? Všetko som spravil podľa tutoriálov, dokonca aj podľa fotiek a popisov, ale dostanem sa len po prehodenie kľúča do pultu a keď ním otočím, nič sa nedeje. (kľúč NJ). Mám mašinu aj nafúkanú. Všetko mi sedí, avšak sa na žiadnu polohu kľúča nemôžem pohnúť. Ani zvukovo sa nič nedeje. Za akúkoľvek odpoveď vopred ďakujem.
s pozdravom popocatepetel
Uživatelský avatar
tomas12
Příspěvky: 12
Registrován: sob 11. led 2014 21:42:24

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od tomas12 »

Podívej se do nastavení, určitě máš ovládání na Simple...mašina vyžaduje Expert. Dělalo mi to při testech to samé, protože se mi furt přehazovalo ovládání na Simple.
UrBi
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Kdo máte udělaný quick drive consists pro loko CDC 363 035-7 tak zde je obrázek i popis:
Obrázek
Obrázek
Instalace :
rozbalit do kořenové složky lokomotivy:
x:\Program Files (x86)\railworks\Assets\HEKL\RailVehicles\Electric\CDC 363 035\xxx
LocoInformation.zip
(225.06 KiB) Staženo 268 x
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od popocatepetel »

tomas12 - No, práveže ja mám simulátor nastavený na expert stále, už odkedy ho mám v PC. Pre istotu som to nastavenie skontroloval aj pred a aj po spustení QD. Všetko mi pekne funguje, len sa mi nedá rozbehnúť sa tým NJ kľúčom.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

popocatepetel píše:tomas12 - No, práveže ja mám simulátor nastavený na expert stále, už odkedy ho mám v PC. Pre istotu som to nastavenie skontroloval aj pred a aj po spustení QD. Všetko mi pekne funguje, len sa mi nedá rozbehnúť sa tým NJ kľúčom.
Zřejmně nemáš splněny všechny podmínky pro to aby se dalo rozjet,podívej se na manuál je v určitých krocích potřeba dodržet postup .
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od popocatepetel »

Vlastik - No, práveže som šiel podľa Vášho tutoriálu s obrázkami, teda, myslím, že to bol Váš. Dokonca niekoľkokrát, aj podľa videa Andyho aj podľa Vášho. Niekoľkokrát som to zopakoval, presný postup, ale dostanem sa len po ten NJ kľúč, keď s ním otočím, tak sa nič nedeje. Podľa manometrov mám aj natlakované, všetko sedí a nič. Skúsil som mašinu aj preinštalovať, tiež nepomohlo.
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hans »

Omlouvám se za OT, ale LennartRW natočil video s novou loko od Hekla 363.035-7. Ale proč to sem píšu. Docela jsem se zasmál jak požívá brzdu :D No posuďte sami. :DD https://www.youtube.com/watch?v=jp3QeV50kAY
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hans »

Michal píše:
Hans píše:Omlouvám se za OT, ale LennartRW natočil video s novou loko od Hekla 363.035-7. Ale proč to sem píšu. Docela jsem se zasmál jak požívá brzdu :D No posuďte sami. :DD https://www.youtube.com/watch?v=jp3QeV50kAY
Tak to je síla. :D Další expert, co jezdí s brzdičem ve švihu. Mě ještě baví, jak všichni slepě opakují postup nahození mašiny, aniž by věděli, co a proč dělají. :lol:
Že :D :D
Odpovědět